Wreszcie Koper i Tomek Goska napisali coś mądrego w tym tematem. BRAWA! "Megalopolis" to nie blockbuster i według Coppoli nigdy nie miał nim być. To jest film, który od dawna chciał nakręcić, wedle swojej wizji i bez interwencji osób z zewnątrz. Plus na Instagramie napisał, że pracuje nad dwoma kolejnymi filmami.
Mystery pisze: ↑ndz paź 06, 2024 11:04 am
No a jak tam soundtrack, ktoś zalinkuje jakiegoś highlighta? Bez filmu nie tykam, a na ten do kina się nie wybieram, także jeszcze trochę minie zanim do tego siądę. I dlaczego w temacie jest rok 2025?
Mój błąd z tym 2025. Najmocniej przepraszam i już poprawiłem. Po prostu za bardzo patrzę w przyszłość.
Muzycznie chętnie bym wrzucił nie jeden, a kilka highlitów. Niestety jakoś mam problemy ostatnio z wrzucaniem linków z YouTube.
Przesłuchaj na pewno "New Rome" i "... zaraz najlepiej przesłuchaj cały soundtrack!
Normalnie bym pochwalał, aby słuchać muzyki dopiero po seansie. Ale skoro nie zamierzasz tak czy siak oglądać, to czemu nie dasz temu soundtrackowi szansę.
Tym bardziej Ty Mystery, Ty który słuchasz każdy soundtrack jaki wychodzi. Ty któryś słuchał wszystkich soundtracków Toma Holkenborga (Junkie XL) z tego roku! Ty obawiasz się tego soundtracku?
Dla mnie to Top 10... Nie! Megalopoli to TOP 5 Soundtracków 2024 roku!
