Dla forum FilmMusic.pl Offtop jest źródłem sukcesu. Złotą żyłą. Dlatego stworzyliśmy specjalne miejsce wypowiedzi utrzymanej w tonie, delikatnie mówiąc, luźno-frywolnym. Wszystko co uznane zostanie za Offtop trafiać będzie tutaj.
Zakończył się szczyt UE, Morawiecki i Orban sa zachwyceni, mówia, że nie ma powiazania budżetu z prawożadnościa i że pieniedzy jest tak dużo, że teraz każdy chciałby być Węgrem i Polakiem Szef UE mówi co innego i powiazanie jest ale, niestety, bardzo rozmyte. Przy okazji Morawiecki wyzywał innych od skapców i egoistów
"Tenet" Nolana po raz trzeci przesunięty, tym razem na nie wiadomo kiedy, prawdopodobnie podobny los czeka "Mulan". Być może, filmy zadebiutuj w wybranych krajach Europejskich ale nic nie wiadomo. Ciekawe, czy rzeczywiście nie będzie premier aż do wakacji przyszłego roku?
Po szczycie UE dowiedziałem się, że istnieją państwa oszczędne i państwa skąpe.
Solidarności ponad podziałami nie ma, każdy kraj pilnuje swojego interesu.
Przy okazji naszych wyborów powtarza się słowa, że rząd PiS nie ma własnych pieniędzy i rozdaje pomoc socjalną z naszych podatków. To co zabierze pracownikom, to oddaje patologi, która nie pracuje.
Czemu nie słyszę głosów, jeśli chodzi o unię? Przecież UE nie ma własnych pieniędzy. Rozdziela to, co zabierze z budżetów państw, czyli z podatków obywateli europejskich. UE nie jest Św. Mikołajem, który pieniądze wyczarowuje znikąd.
Nie ma darmowych lunchów. Nikt nam nie da nic za darmo.
UE ma wspólny budżet, do którego płaca wszyscy członkowie Unii i który jest potem dzielony pomiędzy tych członków, tak było zawsze i nie jest to żadna nowość. Obecnie jest trochę inaczej, bo część tej pomocy to pożyczki.
Kaczyński mówi o największym sukcesie w historii Polski, o największej pomocy finansowej dla Polski i że " tak zwana " praworzadność nie ma żadnego znaczenia - w ogóle, od wczoraj politycy Prawicy mówia o "tak zwanej" praworzadności.
Generalnie Swordfish ma rację... transfery unijne a transfery socjalne w PL działają na podobnej zasadzie. Ino 500+ jest tak samo mądre, jakby Unia dzieliła swoje fundusze w przeliczeniu np. na kilogram obywatela.
"Hans Zimmer w tej chwili nic nie potrzebuje. (...) Ciebie też nie potrzebuje." - Paweł Stroiński
500+ jest dziwne, bo dostaje je każdy, niezależnie od dochodów, ale żeby dostać 500+ dla niepełnosprawnych, trzeba najlepiej nie chodzić
Sejmowa Komisja Zdrowia przyjęła poprawkę o "rekompensacie" dla Poczty Polskiej z powodu wyborów z 10 maja, które się nie odbyły, więc zapłacimy za to z naszych podatków
Czyli Emilewiczowa miała rację sugerując kiedyś, że pandemia może być pod względem ekonomicznym korzystna... co prawda tylko dla krewnych i znajomych PiSowców, no ale zawsze ktoś (naszym kosztem) zarobił...
"Hans Zimmer w tej chwili nic nie potrzebuje. (...) Ciebie też nie potrzebuje." - Paweł Stroiński
Ewidentnie widać, że on kocha Jarosława Kaczyńskiego, ale znowu ten nie odwzajemnia tego uczucia. Wręcz przeciwnie on go ostentacyjnie lekceważy. Biedny Duduś...
To może jak w tych filmach, co ojciec jest twardym górnikiem i chce żeby syn tez był twardym górnikiem, ale syn woli przebierać się w damskie ciuszki i być drag queen a mimo tego liczy na akceptację ojca. Ale ojciec traktuje go jak piąte koło u wozu i woli drugiego syna- sportowca. Tylko, że w filmach to się zwykle dobrze kończy i wszyscy się na końcu godzą.
"Hans Zimmer w tej chwili nic nie potrzebuje. (...) Ciebie też nie potrzebuje." - Paweł Stroiński
Ziobro chce wypowiedzenia Konwencji Stambulskiej ( antyprzemocowej wobec kobiet ), która ma godzić w rodzinę, w Boga i w religię, Bosak idzie dalej i chce ukarania urzędników, którzy ja przyjeli oraz Prezydenta Komorowskiego, który ja ratyfikował, bo jego zdaniem, aż 25 razy słowo "gender" zostało przetłumaczone niezgodnie z jego definicja.
Konwencji Stambulskiej nie podpisały następujące kraje: Armenia, Bułgaria, Czechy, Węgry, Łotwa, Litwa, Liechtenstein, Mołdawia, Słowacja, Ukraina i Wielka Brytania.
Czy w Czechach i na Słowacji bez konwencji istnieje ogromny problem przemocy większy niż w Polsce?
Andrzej Duda ze 100% poparciem w zakładach opieki społecznej i domów leczniczych. O takich wynikach Łukaszenko z Putinem mogą tylko marzyć:
Tak w nawiązaniu, to na przykładzie tej placówki, wygląda, że siostry głosowały za podopiecznych, lub "pomagały" im w głosowaniu. Ciekawe ile takich miejsc było? https://www.tokfm.pl/Tokfm/7,117303,261 ... pieki.html