EPIC FAIL! :D (honorowy patronat: lis23)
-
Templar
Re: EPIC FAIL! :D
W całej Polsce mówią o Twoich wyczynach na ustawkach z Cracovią, także nie wciskaj nam tu kitu

- Koper
- Ennio Morricone
- Posty: 26610
- Rejestracja: pn mar 06, 2006 22:16 pm
- Lokalizacja: Zielona Góra
- Kontakt:
Re: EPIC FAIL! :D
Bo Łachu to jest w tej SITWIE związanej z Wisłą na pewno 
"Hans Zimmer w tej chwili nic nie potrzebuje. (...) Ciebie też nie potrzebuje." - Paweł Stroiński
- Ghostek
- Hardkorowy Koksu
- Posty: 10531
- Rejestracja: śr kwie 06, 2005 23:17 pm
- Lokalizacja: Wyłoniłem się z Nun
- Kontakt:
Re: EPIC FAIL! :D
Pomimo całego szacunku dla Bonda, ale cało te zamieszanie sprawia, że bardziej chyba czekam na ten film:




Re: EPIC FAIL! :D
Poczekajcie tylko na wynik otwarcia Jesteś Bogiem w Polsce, Hobbit, a tym bardziej Skyfall będą zawstydzeni.
-
Templar
Re: EPIC FAIL! :D
No dokładnie, choć Hobbit może mieć jednak więcej, bo LOTRy były u nas bardzo popularne i wszystkie części są w TOP6 otwarć, ale Skyfall to na pewno takiego wyniku nie osiągnie.Mystery Man pisze:Poczekajcie tylko na wynik otwarcia Jesteś Bogiem w Polsce, Hobbit, a tym bardziej Skyfall będą zawstydzeni.
- Wawrzyniec
- Hans Zimmer
- Posty: 35186
- Rejestracja: sob lip 12, 2008 02:00 am
- Kontakt:
- Paweł Stroiński
- Ridley Scott
- Posty: 9398
- Rejestracja: śr kwie 06, 2005 21:45 pm
- Lokalizacja: Spod Warszawy
- Kontakt:
Re: EPIC FAIL! :D
Ghostek pisze:Pomimo całego szacunku dla Bonda, ale cało te zamieszanie sprawia, że bardziej chyba czekam na ten film:
Nikt nie dochodzi tak blisko jak 007? Już oglądał?Adam pisze:ee tam. no other comes close to 007
Re: EPIC FAIL! :D
stopklatka.pl

Michael Bay w ostatnio udzielonym wywiadzie opowiadał o "Transformers 4" oraz o powodach, dla których jednak zdecydował się reżyserować, chociaż zarzekał się, że rezygnuje.
W rozmowie z Huffington Post reżyser opowiada, że ludzie ze studia powiedzieli mu o chęci dokonania restartu serii. Obawiał się, że ktoś inny mógłby to popsuć, więc zdecydował się sam tym zająć, by przygotować podstawę pod kolejne części.
Gdyby nie piraci, byłbym jak Zbigniew Hołdys - Eric Clapton.
-
Templar
Re: EPIC FAIL! :D
Czyli zdecydował, że sam to popsuje?Kaonashi pisze:Obawiał się, że ktoś inny mógłby to popsuć, więc zdecydował się sam tym zająć




