Jak rzyć, panie premierze?

Dla forum FilmMusic.pl Offtop jest źródłem sukcesu. Złotą żyłą. Dlatego stworzyliśmy specjalne miejsce wypowiedzi utrzymanej w tonie, delikatnie mówiąc, luźno-frywolnym. Wszystko co uznane zostanie za Offtop trafiać będzie tutaj.
Wiadomość
Autor
Awatar użytkownika
Koper
Ennio Morricone
Posty: 26158
Rejestracja: pn mar 06, 2006 22:16 pm
Lokalizacja: Zielona Góra
Kontakt:

Re: Jak rzyć, panie premierze?

#3616 Post autor: Koper » sob cze 10, 2017 11:07 am

A sekta smoleńska dzisiaj te swoje absurdy dostosuje do możliwości obejrzenia Polska-Rumunia, czy lecą ostro, nie przejmują się niczym? :D
"Hans Zimmer w tej chwili nic nie potrzebuje. (...) Ciebie też nie potrzebuje." - Paweł Stroiński

Awatar użytkownika
Wawrzyniec
Hans Zimmer
Posty: 33954
Rejestracja: sob lip 12, 2008 02:00 am
Kontakt:

Re: Jak rzyć, panie premierze?

#3617 Post autor: Wawrzyniec » sob cze 10, 2017 11:49 am

A to nie jestem na bieżąco, gdyż co mają ekshumacje z meczykiem?
#WinaHansa #IStandByDaenerys

Awatar użytkownika
Koper
Ennio Morricone
Posty: 26158
Rejestracja: pn mar 06, 2006 22:16 pm
Lokalizacja: Zielona Góra
Kontakt:

Re: Jak rzyć, panie premierze?

#3618 Post autor: Koper » sob cze 10, 2017 13:17 pm

Na potrzeby kampanii Kaczyńscy potrafili zgrywać kibiców to raz, dwa że narodowi patrioci mogą mieć dylemat: stawić się na Krakowskim Przedmieściu, czy jednak obejrzeć reprezentację Polski, a trzy: nie wiem jak to wypada organizacyjnie, czy tłumy ze stadionu nie nałożą się na tłumy miesięcznicowe, czy nam sie stolica nie zakorkuje. ;)
"Hans Zimmer w tej chwili nic nie potrzebuje. (...) Ciebie też nie potrzebuje." - Paweł Stroiński

Awatar użytkownika
Wawrzyniec
Hans Zimmer
Posty: 33954
Rejestracja: sob lip 12, 2008 02:00 am
Kontakt:

Re: Jak rzyć, panie premierze?

#3619 Post autor: Wawrzyniec » sob cze 10, 2017 13:27 pm

A to dzisiaj jest mięsięcznica!!! Zapomniałem na śmierć. Wszystko przez tych imigrantów! :P

P.S. O nowej posadce Sadurskiej, nikt nic nie powie?
#WinaHansa #IStandByDaenerys

Awatar użytkownika
Koper
Ennio Morricone
Posty: 26158
Rejestracja: pn mar 06, 2006 22:16 pm
Lokalizacja: Zielona Góra
Kontakt:

Re: Jak rzyć, panie premierze?

#3620 Post autor: Koper » sob cze 10, 2017 13:32 pm

A co tu mówić, wiadomo że jakby małpę do PiSu zapisać, to za jakiś czas by objęła funkcję jakiegoś prezesa. Bucholc by powiedział, że wina Tuska.
"Hans Zimmer w tej chwili nic nie potrzebuje. (...) Ciebie też nie potrzebuje." - Paweł Stroiński

Awatar użytkownika
Wawrzyniec
Hans Zimmer
Posty: 33954
Rejestracja: sob lip 12, 2008 02:00 am
Kontakt:

Re: Jak rzyć, panie premierze?

#3621 Post autor: Wawrzyniec » sob cze 10, 2017 16:03 pm

Tusk odwieczny wróg Bucholca :)

Ale wracając do meczu, to chyba nie ma problemu, gdyż patrioci to raczej na mecze klubowe chodzą, a nie reprezentacji.
#WinaHansa #IStandByDaenerys

Awatar użytkownika
lis23
+ Ludvig van Beethoven +
Posty: 13215
Rejestracja: czw lis 12, 2009 03:50 am
Lokalizacja: Sosnowiec

Re: Jak rzyć, panie premierze?

#3622 Post autor: lis23 » ndz cze 11, 2017 12:22 pm

Ale mamy rozróbę po miesięcznicy, min. Frasyniuk z zarzutami napaści na policjanta, grożą mu trzy lata więzienia.

Aha, minister prezydenta mówił, chyba wczoraj, że obecny wiek emerytalny ma być wpisany do nowej Konstytucji.
Tylko On, Williams John ;)
Tylko on, Elton John ;) ;)

Awatar użytkownika
Koper
Ennio Morricone
Posty: 26158
Rejestracja: pn mar 06, 2006 22:16 pm
Lokalizacja: Zielona Góra
Kontakt:

Re: Jak rzyć, panie premierze?

#3623 Post autor: Koper » wt cze 13, 2017 18:46 pm

https://www.facebook.com/polsatnewspl/v ... 080903814/

Córka leśniczego by chciała do korytka, czy co? :D
"Hans Zimmer w tej chwili nic nie potrzebuje. (...) Ciebie też nie potrzebuje." - Paweł Stroiński

Awatar użytkownika
Wawrzyniec
Hans Zimmer
Posty: 33954
Rejestracja: sob lip 12, 2008 02:00 am
Kontakt:

Re: Jak rzyć, panie premierze?

#3624 Post autor: Wawrzyniec » śr cze 14, 2017 18:41 pm

Nie wiem co jest większe i gorsze : Poziom arogancji, czy głupoty robić coś takiego przy kamerach?

A w ogóle ta córka leśniczego jest pełnoletnia?
#WinaHansa #IStandByDaenerys

Awatar użytkownika
Koper
Ennio Morricone
Posty: 26158
Rejestracja: pn mar 06, 2006 22:16 pm
Lokalizacja: Zielona Góra
Kontakt:

Re: Jak rzyć, panie premierze?

#3625 Post autor: Koper » śr cze 14, 2017 19:07 pm

Obrazek

A mnie się zdaje, czy po słowach Młota "A to jest kamera Polsatu", Szkodnik mówi coś takiego "Dobra..." i ciszej: "...niech spierdala..."? Ale Polsat jakoś nie zrobił transkrypcji tych dwóch słów... :P

Swoją drogą te tłumaczenia, że "pan minister Błaszczak odesłał list do ministerstwa środowiska bo nie przyjmuje korespondencji drogą niesłużbową", a potem "list odesłano nadawcy by skierował go do właściwego adresata"... Serio w Polsce lud jest aż tak ciemny by to kupić???
To przypomina trochę zachowanie tego pana https://www.facebook.com/Usmiejesz.sie. ... 024588622/
aczkolwiek ten złodziej przejął się kamerą. Szkodnik Szyszko nie.
"Hans Zimmer w tej chwili nic nie potrzebuje. (...) Ciebie też nie potrzebuje." - Paweł Stroiński

Awatar użytkownika
Wawrzyniec
Hans Zimmer
Posty: 33954
Rejestracja: sob lip 12, 2008 02:00 am
Kontakt:

Re: Jak rzyć, panie premierze?

#3626 Post autor: Wawrzyniec » czw cze 15, 2017 03:01 am

Koper pisze:
śr cze 14, 2017 19:07 pm
Swoją drogą te tłumaczenia, że "pan minister Błaszczak odesłał list do ministerstwa środowiska bo nie przyjmuje korespondencji drogą niesłużbową", a potem "list odesłano nadawcy by skierował go do właściwego adresata"... Serio w Polsce lud jest aż tak ciemny by to kupić???
E tam w całej Polsce, zapytajmy się tutaj na forum? :P Ale patrząc jak bezczelnie i bez zażenowania władza sobie poczyna, to ja coś czuję, że ani w ich prasie, czy telewizji nie będą się jakoś bardzo wysilać z tłumaczeniem.


A to ktoś chce skomentować? Gdyż nie kojarzę, aby w dotychczasowej historii, niepodległej Polski, ktoś używał Auschwitz do aktualnych rozgrywek politycznych.

Obrazek

I aby nie było, że "bez komentarza". Ohydne i podłe.
#WinaHansa #IStandByDaenerys

Awatar użytkownika
Koper
Ennio Morricone
Posty: 26158
Rejestracja: pn mar 06, 2006 22:16 pm
Lokalizacja: Zielona Góra
Kontakt:

Re: Jak rzyć, panie premierze?

#3627 Post autor: Koper » czw cze 15, 2017 11:03 am

Może Sołtysowa chciała zasugerować, że trzeba uchodźców w obozach koncentracyjnych zamykać, bo nie wiem jak rozumieć te złote myśli?
Pewnie najbardziej prymitywny elektorat partii i takiej interpretacji by przyklasnął, ale nie wiem czy przekaz partyjny jednak nie poszedł i niezłomne media nie tłumaczą jednak tego inaczej...
"Hans Zimmer w tej chwili nic nie potrzebuje. (...) Ciebie też nie potrzebuje." - Paweł Stroiński

Awatar użytkownika
Wawrzyniec
Hans Zimmer
Posty: 33954
Rejestracja: sob lip 12, 2008 02:00 am
Kontakt:

Re: Jak rzyć, panie premierze?

#3628 Post autor: Wawrzyniec » czw cze 15, 2017 11:16 am

Hm, ale czy w sumie podobnie nie argumentował Hitler z resztą nazistów: Znaczy dla bezpieczeństwa narodu niemieckiego, trzeba uporać się ze światowym żydostwem? Chociaż czy polska prawica nie mówi też, że albo uchodźcy/imigranci, albo my?
Oj, te porównania coś niezbyt fajne wychodzą... Yyy...

Wina Tuska, Wina Tuska, który załatwia swoim kumplom stołki w Brukseli, podsłuchy Sowa i Przyjaciel, Wina Tuska :!: :P :wink:
#WinaHansa #IStandByDaenerys

Awatar użytkownika
Koper
Ennio Morricone
Posty: 26158
Rejestracja: pn mar 06, 2006 22:16 pm
Lokalizacja: Zielona Góra
Kontakt:

Re: Jak rzyć, panie premierze?

#3629 Post autor: Koper » czw cze 15, 2017 12:06 pm

Wawrzyniec pisze:
czw cze 15, 2017 11:16 am
Znaczy dla bezpieczeństwa narodu niemieckiego, trzeba uporać się ze światowym żydostwem? Chociaż czy polska prawica nie mówi też, że albo uchodźcy/imigranci, albo my?
Pamiętaj, że nic nie jednoczy ludzi lepiej niż wspólny wróg. Tak po prawdzie, to żebyśmy przestali się wybijać na tej planecie między sobą, to by nas musieli zaatakować jacyś przybysze jak w ID4. :D
Natomiast gdy wroga za bardzo nie ma, trzeba go wymyślić. Wiedział to Adolf, wiedział to Józef S., wie to śpiewający sam sobie "Jarosław, Jarosław" pan z drabinki. Gdyby w szkole zamiast wałkować jakieś patriotyczne nonsensy kazali dzieciakom Orwella czytać, to może chociaż paru by załapało o co w tym chodzi i dziś nie dawałoby się nabrać.
"Hans Zimmer w tej chwili nic nie potrzebuje. (...) Ciebie też nie potrzebuje." - Paweł Stroiński

Awatar użytkownika
Wawrzyniec
Hans Zimmer
Posty: 33954
Rejestracja: sob lip 12, 2008 02:00 am
Kontakt:

Re: Jak rzyć, panie premierze?

#3630 Post autor: Wawrzyniec » czw cze 15, 2017 12:23 pm

Tylko z Orwellem to też jest problem z interpretacją. Gdyż przynajmniej u mnie "Farmę Zwierzęcą" braliśmy. Ale wiadomo Orwell mocno się opierał na systemie stalinowskim i dlatego już czytałem wśród patriotów interpretację: Orwell, krytykuje Stalina, który był komunistą, czyli był z lewicy, czyli był lewakiem, a więc Orwell każe walczyć z lewakami. :roll:

Ale czego ja wymagam od zwykłych obywateli skoro pewnie nawet premier Polski nie kojarzy Orwella, o Ustawach Norymberskich nie wspominając. :roll:

Hej, ale przynajmniej ucichła sprawa "córki leśniczego". Tym bardziej, że niektórzy tłumaczą, że Szyszko po prostu chciał się pochwalić Błaszczakowi nagimi fotkami córki leśniczego jakie zrobił, a od razu afera wyszła. :P
#WinaHansa #IStandByDaenerys

ODPOWIEDZ