Hildur Guðnadóttir

Tutaj dyskutujemy w wątkach ogólnych o poszczególnych kompozytorach.
Wiadomość
Autor
Awatar użytkownika
Ghostek
Hardkorowy Koksu
Kontakt:

Re: Hildur Guðnadóttir

#106 Post autor: Ghostek » ndz paź 06, 2019 07:02 am

Bo cały ten filmowy projekt to był eksperyment, na który studio wykładało jajuszka od samego początku. Patrz na budżet - 50 mln $ - i obsadę, która totalnie by w warunkach superprodukcyjnych Warnera nie przeszła. Po prostu pojawia się tutaj casus takiego Deadpoola. "Masz, zrób se ten film i daj nam spokój".
Obrazek

Awatar użytkownika
qnebra
Z oscarową nominacją

#107 Post autor: qnebra » ndz paź 06, 2019 14:23 pm

Ghostek pisze:
ndz paź 06, 2019 07:02 am
Bo cały ten filmowy projekt to był eksperyment, na który studio wykładało jajuszka od samego początku. Patrz na budżet - 50 mln $ - i obsadę, która totalnie by w warunkach superprodukcyjnych Warnera nie przeszła. Po prostu pojawia się tutaj casus takiego Deadpoola. "Masz, zrób se ten film i daj nam spokój".
Ten eksperyment ma na koncie według obecnych danych 100 milionów dolarów, więc już jest świetną inwestycją dla WB. Ciekawe jaki będzie ostateczny wynik finansowy, bo miliarda to z tego filmu nie zgarną. To byłaby wręcz bezprecedensowa sytuacja, zwłaszcza z takim filmem, bo nie ukrywajmy, ciężkie dramaty nie zarabiają wielkich pieniędzy.

Awatar użytkownika
Ghostek
Hardkorowy Koksu
Kontakt:

#108 Post autor: Ghostek » ndz paź 06, 2019 14:48 pm

Ja obstawiam na okolice 800 mln, choć nigdy nie wiadomo jak się potoczy sprawa. Wszystko zależy od tego, jak będą wyglądały tabelki za tydzień i czy Chiny zdecydują się na dystrybucję. Ale to już temat na rozmowę w innym wątku ;)
Obrazek

Awatar użytkownika
qnebra
Z oscarową nominacją

#109 Post autor: qnebra » ndz paź 06, 2019 15:12 pm

Byle to tylko nie skończyło się na "Powrót Jokera", "Joker Forever", "Joker i Bluszcz", "Joker: Początek", "Jasny Klaun", "Jasny Klaun Powstaje".

ODPOWIEDZ