FilmMusic.pl - co zmienić?

Nikt nie jest nieomylny i każdemu zdarzają się pomyłki. Jeśli masz jakieś uwagi, pomysły, sugestie, lub może dostrzegłeś jakieś błędy? Podziel się tym z nami. Na pewno redakcja rozważy wszelkie propozycje i komentarze.
Wiadomość
Autor
Awatar użytkownika
Bucholc Krok
Jean-Baptiste Lully
Posty: 17506
Rejestracja: wt wrz 16, 2008 20:21 pm
Lokalizacja: Golden Age

#61 Post autor: Bucholc Krok » sob lut 19, 2011 20:26 pm

Może niech czoug się tym zajmie? Będzie miał wszystko z "pierwszej" ręki.
"Wszyscy się koncentrują na tej wymianie słów z Lechem Wałęsą, który jest niesłychanie szybki, jeżeli chodzi o riposty, i tutaj ma taki intelekt najwyższych lotów" Rafał "Rafaello" Trzaskowski, prezydęt Warszawy

Awatar użytkownika
Arthur
Nominacja do odkrycia roku
Posty: 1135
Rejestracja: śr paź 20, 2010 21:16 pm
Lokalizacja: Pzn

#62 Post autor: Arthur » sob lut 19, 2011 20:41 pm

Nie wiem nawet gdzie szukać. Po za tym to ja dowiaduje się o istnieniu przynajmniej 50% scorów np. po takich nominacjach IFCMA, czy jak to szło.
Byłbym więc mało "na bieżąco" autorem. Każdy ma swojego fanboja, więc może każdy za kogoś by odpowiadał? 4 posty na rok to nie dużo.
Lepsza by była lista w jednym poście(lub 1post/miesiąc), bo przejrzyście się to czyta niż 10stronnicowy temat
Szczęście to jedyna rzecz, która się mnoży, gdy się ją dzieli. - Albert Schweitzer

Awatar użytkownika
Arthur
Nominacja do odkrycia roku
Posty: 1135
Rejestracja: śr paź 20, 2010 21:16 pm
Lokalizacja: Pzn

#63 Post autor: Arthur » pn lut 28, 2011 19:34 pm

Czemu taki wielki baner facebook'a musi być na głównej?
Czy już nie ma miejsca gdzie to coś miałoby swoje macki? Pod tym względem powinniście brać piękny przykład z mf.pl
I przy okazji coś prawa strona pusta jest. Reklam brak, partnerów brak,
Szczęście to jedyna rzecz, która się mnoży, gdy się ją dzieli. - Albert Schweitzer

Awatar użytkownika
Arthur
Nominacja do odkrycia roku
Posty: 1135
Rejestracja: śr paź 20, 2010 21:16 pm
Lokalizacja: Pzn

#64 Post autor: Arthur » wt mar 01, 2011 21:47 pm

Czy byłaby możliwość dodania opcji 'hide', zamiast np. 'code' ? Przydałaby się bardziej, chociażby przy wklejaniu wielkachnych zdjęć
Szczęście to jedyna rzecz, która się mnoży, gdy się ją dzieli. - Albert Schweitzer

Awatar użytkownika
Arthur
Nominacja do odkrycia roku
Posty: 1135
Rejestracja: śr paź 20, 2010 21:16 pm
Lokalizacja: Pzn

#65 Post autor: Arthur » śr mar 02, 2011 19:27 pm

to znowu ja, przycisk AIM nie działa, klikam żeby pokazał mi numer gg i błąd
Szczęście to jedyna rzecz, która się mnoży, gdy się ją dzieli. - Albert Schweitzer

bladerunner

#66 Post autor: bladerunner » śr mar 02, 2011 19:31 pm

czoug pisze:to znowu ja, przycisk AIM nie działa, klikam żeby pokazał mi numer gg i błąd
też się o to awanturowałem . Nic nie zrobili, a chciałem Koperowi swoje nagie fotki wysłać :?

Awatar użytkownika
Marek Łach
+ Jerry Goldsmith +
Posty: 5671
Rejestracja: śr maja 04, 2005 16:30 pm
Lokalizacja: Kraków

#67 Post autor: Marek Łach » śr mar 02, 2011 20:14 pm

Tym musi się Babuch zająć jako admin, tylko że chłop zagoniony jest i rzadko tu ostatnio bywa.

bladerunner

#68 Post autor: bladerunner » śr mar 02, 2011 20:45 pm

Marek Łach pisze:Tym musi się Babuch zająć jako admin, tylko że chłop zagoniony jest i rzadko tu ostatnio bywa.
''zagoniony jest'' to chyba oficjalna wersja :D , bo mi pisał, że go nudzi filmówka i dlatego nie wchodzi :P

Awatar użytkownika
Koper
Ennio Morricone
Posty: 26132
Rejestracja: pn mar 06, 2006 22:16 pm
Lokalizacja: Zielona Góra
Kontakt:

#69 Post autor: Koper » pt mar 04, 2011 15:17 pm

bladerunner pisze:
czoug pisze:to znowu ja, przycisk AIM nie działa, klikam żeby pokazał mi numer gg i błąd
też się o to awanturowałem . Nic nie zrobili, a chciałem Koperowi swoje nagie fotki wysłać :?
no i dlatego to nie działa i nie będzie działać :D
"Hans Zimmer w tej chwili nic nie potrzebuje. (...) Ciebie też nie potrzebuje." - Paweł Stroiński

Awatar użytkownika
Adam
Jan Borysewicz
Posty: 58190
Rejestracja: wt lis 24, 2009 19:02 pm

#70 Post autor: Adam » sob mar 05, 2011 07:13 am

czy moderatorzy mogli by COŚ zrobić i nie dopuszczać do rejestracji spambotów :?: :!:

bladerunner

#71 Post autor: bladerunner » sob mar 05, 2011 18:20 pm

w ogóle można zmienić Dizajn forum, bo wygląda trochę jak psu z gardła wyrwane :P , tym bardziej, że serwer jest płatny, a nie jakieś tam fora.pl gdzie 3 szablony na krzyż są rzucone.

Awatar użytkownika
Bucholc Krok
Jean-Baptiste Lully
Posty: 17506
Rejestracja: wt wrz 16, 2008 20:21 pm
Lokalizacja: Golden Age

#72 Post autor: Bucholc Krok » sob mar 05, 2011 18:22 pm

Ja bym jedynie kolory przywrócił, żeby łatwiej się sprawdzało na głównej stronie, w których działach są nowe wiadomości.
"Wszyscy się koncentrują na tej wymianie słów z Lechem Wałęsą, który jest niesłychanie szybki, jeżeli chodzi o riposty, i tutaj ma taki intelekt najwyższych lotów" Rafał "Rafaello" Trzaskowski, prezydęt Warszawy

Awatar użytkownika
Arthur
Nominacja do odkrycia roku
Posty: 1135
Rejestracja: śr paź 20, 2010 21:16 pm
Lokalizacja: Pzn

#73 Post autor: Arthur » ndz mar 06, 2011 15:12 pm

Zmieńcie link przekierowujący na partnera Hatak'a. Z http://hatak24.pl/ na http://hatak.pl/ . Niby każdy może to sam robić, ale przez to oni z Hataku nie będą wiedzieli, że te osoby przychodzą do nich od nas(ze strony fm.pl)
Szczęście to jedyna rzecz, która się mnoży, gdy się ją dzieli. - Albert Schweitzer

bladerunner

#74 Post autor: bladerunner » ndz mar 06, 2011 15:12 pm

czoug zostaw mój były avatar :D

Awatar użytkownika
Marek Łach
+ Jerry Goldsmith +
Posty: 5671
Rejestracja: śr maja 04, 2005 16:30 pm
Lokalizacja: Kraków

Re: FilmMusic.pl - co zmienić?

#75 Post autor: Marek Łach » pn mar 07, 2011 23:56 pm

Jak widzicie mieliśmy upgrade forum do nowszej wersji. Wcięło nam kilka postów, które pisaliście w ciągu ostatnich 2 godzin. Jeśli zauważycie jakieś błędy, coś nie działa albo jakieś zmiany są Waszym zdaniem niedobre, informujcie nas tutaj.

ODPOWIEDZ