Radosław Rozbicki Moje kompozycje Zapraszam

Tworzysz? Chcesz się podzielić z innymi swoją pracą? To miejsce dla Ciebie. Pochwal się, a inni z pewnością pochwalą, skrytykują, lub choćby skomentują...
Wiadomość
Autor
Awatar użytkownika
Ghostek
Hardkorowy Koksu
Posty: 10189
Rejestracja: śr kwie 06, 2005 23:17 pm
Lokalizacja: Wyłoniłem się z Nun
Kontakt:

Re: Radosław Rozbicki Moje kompozycje Zapraszam

#166 Post autor: Ghostek » ndz mar 27, 2022 13:03 pm

Zapowiada się nieźle. Jak wyjdzie na CD będzie idealne do jazdy samochodem :)
Obrazek

Awatar użytkownika
Radosław Rozbicki
Asystent orkiestratora
Posty: 369
Rejestracja: pt lis 12, 2010 17:25 pm

Re: Radosław Rozbicki Moje kompozycje Zapraszam

#167 Post autor: Radosław Rozbicki » ndz mar 27, 2022 14:16 pm

Ghostek pisze:
ndz mar 27, 2022 13:03 pm
Zapowiada się nieźle. Jak wyjdzie na CD będzie idealne do jazdy samochodem :)
Czas 40 min. wydaje się wystarczający. :wink: Sądzę, że Album nie zmęczy ani nie zanudzi. :wink: Osoby znające mój styl doskonale wiedzą czego się spodziewać. :D Najprawdopodobniej będzie dostępny na CD. More info soon!!! :arrow:

Awatar użytkownika
Radosław Rozbicki
Asystent orkiestratora
Posty: 369
Rejestracja: pt lis 12, 2010 17:25 pm

Re: Radosław Rozbicki Moje kompozycje Zapraszam

#168 Post autor: Radosław Rozbicki » śr mar 30, 2022 18:49 pm

''Radosław Rozbicki - Fear (Instrumental)'' Preview👍▶️🔊 Release Date: April/May 2022 🙂 Genre: Trailer music/Film music.
Premiera mojego instrumentalnego albumu ''Bad Luck'' Kwiecień/Maj 2022 🙂 12 Utworów, Gatunek: Muzyka filmowa/Trailer music. Album będzie dostępny za pośrednictwem serwisów typu Spotify, ITunes, Tidal, Amazon etc. Zapraszam do odsłuchu preview utworu ''Fear'' 👍▶️🔊

▶️ https://www.facebook.com/10000675606875 ... 465239889/

#rozbickimusic #radoslawrozbicki #filmmusic #trailermusic #badluck #fear #epicmusic #muzykafilmowa #soundtrack #cinematicmusic #instrumentalalbum #album

Awatar użytkownika
Radosław Rozbicki
Asystent orkiestratora
Posty: 369
Rejestracja: pt lis 12, 2010 17:25 pm

Re: Radosław Rozbicki Moje kompozycje Zapraszam

#169 Post autor: Radosław Rozbicki » sob kwie 02, 2022 20:17 pm

''Radosław Rozbicki - Bad Luck (Instrumental)'' Preview👍▶️🔊 Release Date: April/May 2022 🙂 Genre: Trailer music/Film music.
Premiera mojego instrumentalnego albumu pt. ''Bad Luck'' Kwiecień/Maj 2022 🙂 12 Utworów, Gatunek: Muzyka filmowa/Trailer music. Album będzie dostępny za pośrednictwem serwisów typu Spotify, ITunes, Tidal, Amazon etc. Zapraszam do odsłuchu preview utworu ''Bad Luck'' 👍▶️🔊

▶️ https://www.facebook.com/10000675606875 ... 328399578/

#rozbickimusic #radoslawrozbicki #filmmusic #trailermusic #badluck #fear #epicmusic #muzykafilmowa #soundtrack #cinematicmusic #instrumentalalbum #album

Awatar użytkownika
Radosław Rozbicki
Asystent orkiestratora
Posty: 369
Rejestracja: pt lis 12, 2010 17:25 pm

Re: Radosław Rozbicki Moje kompozycje Zapraszam

#170 Post autor: Radosław Rozbicki » śr kwie 06, 2022 19:16 pm

Witam serdecznie! Prezentuję utwór skomponowany do spotu telewizyjnego do filmu ''Ambulans''. Utwór ''Brothers'' w pełnej wersji będzie dostępny na moim kolejnym instrumentalnym albumie. Pozdrawiam Radek! :wink:


youtu.be/Gq3vNx4dvF4

Awatar użytkownika
Radosław Rozbicki
Asystent orkiestratora
Posty: 369
Rejestracja: pt lis 12, 2010 17:25 pm

Re: Radosław Rozbicki Moje kompozycje Zapraszam

#171 Post autor: Radosław Rozbicki » pt kwie 08, 2022 12:52 pm

''Radosław Rozbicki - People (Instrumental)'' Preview👍▶️🔊 Release Date: April/May 2022 🙂 Genre: Trailer music/Film music.
Premiera mojego instrumentalnego albumu pt. ''Bad Luck'' Kwiecień/Maj 2022 🙂 12 Utworów, Gatunek: Muzyka filmowa/Trailer music. Album będzie dostępny za pośrednictwem serwisów typu Spotify, ITunes, Tidal, Amazon etc. Zapraszam do odsłuchu preview utworu ''People'' 👍▶️🔊

▶️ https://www.facebook.com/10000675606875 ... 159492454/

#rozbickimusic #radoslawrozbicki #filmmusic #trailermusic #badluck #fear #epicmusic #muzykafilmowa #soundtrack #cinematicmusic #instrumentalalbum #album

Awatar użytkownika
Radosław Rozbicki
Asystent orkiestratora
Posty: 369
Rejestracja: pt lis 12, 2010 17:25 pm

Re: Radosław Rozbicki Moje kompozycje Zapraszam

#172 Post autor: Radosław Rozbicki » pn kwie 11, 2022 20:13 pm

''Radosław Rozbicki - Items (Instrumental)'' Preview👍▶️🔊 Release Date: April/May 2022 🙂 Genre: Trailer music/Film music.
Premiera mojego instrumentalnego albumu pt. ''Bad Luck'' Kwiecień/Maj 2022 🙂 12 Utworów, Gatunek: Muzyka filmowa/Trailer music. Album będzie dostępny za pośrednictwem serwisów typu Spotify, ITunes, Tidal, Amazon etc. Zapraszam do odsłuchu preview utworu ''Items'' 👍▶️🔊

▶️ https://www.facebook.com/10000675606875 ... 656532937/

#rozbickimusic #radoslawrozbicki #filmmusic #trailermusic #badluck #items #epicmusic #muzykafilmowa #soundtrack #cinematicmusic #instrumentalalbum #album

Awatar użytkownika
Radosław Rozbicki
Asystent orkiestratora
Posty: 369
Rejestracja: pt lis 12, 2010 17:25 pm

Re: Radosław Rozbicki Moje kompozycje Zapraszam

#173 Post autor: Radosław Rozbicki » śr kwie 13, 2022 16:25 pm

''Radosław Rozbicki - Medicine (Instrumental)'' Preview👍▶️🔊 Release Date: April/May 2022 🙂 Genre: Trailer music/Film music.
Premiera mojego instrumentalnego albumu pt. ''Bad Luck'' Kwiecień/Maj 2022 🙂 12 Utworów, Gatunek: Muzyka filmowa/Trailer music. Album będzie dostępny za pośrednictwem serwisów typu Spotify, ITunes, Tidal, Amazon etc. Zapraszam do odsłuchu preview utworu ''Medicine'' 👍▶️🔊

▶️ https://www.facebook.com/10000675606875 ... 813422403/

#rozbickimusic #radoslawrozbicki #filmmusic #trailermusic #badluck #medicine #epicmusic #muzykafilmowa #soundtrack #cinematicmusic #instrumentalalbum #album

Awatar użytkownika
Radosław Rozbicki
Asystent orkiestratora
Posty: 369
Rejestracja: pt lis 12, 2010 17:25 pm

Re: Radosław Rozbicki Moje kompozycje Zapraszam

#174 Post autor: Radosław Rozbicki » ndz kwie 24, 2022 11:21 am

''Radosław Rozbicki - Bad Luck (Instrumental Album)'' FULL ALBUM PREVIEW 🔥🔥🔥 My instrumental album will be available @ Spotify, ITunes, Tidal, Deezer etc. May 2022 Genre: Film music / Trailer music 🙂▶️🎼❤️Bad Luck was also released on CD! If You are interested in the album, please contact me via my social media💿📩😉 Check and listen! Enjoy! 👍
Zapowiedź mojego instrumentalnego albumu. Premiera Online Maj 2022😉Album został wydany również na płycie CD! Osoby zainteresowane płytą zapraszam do kontaktu ze mną poprzez moje media społecznościowe.💿📩😉
👍 ▶️ 🎧Buy Link: Coming Soon
YT Preview:

youtu.be/CnfsyI7NDls
TRACKLIST:
1. Invitation
2. Fear
3. Ages
4. Remove
5. Bad Luck
6. Surprise
7. People
8. Items
9. Medicine
10. Position
11. Withdrawn
12. Dark Mind
Album was composed, produced and mixed by : Radosław Rozbicki
Cover by : Radosław Rozbicki
#rozbickimusic #filmmusic #cinematicmusic #soundtrack #radoslawrozbicki #rozbickiradoslaw #badluck #trailermusic #score #epicmusic #instrumentalalbum #actioncue #actionscore #actionsuite #actionmusic #filmsuite #instrumental #orchestral #muzykafilmowa

Awatar użytkownika
Radosław Rozbicki
Asystent orkiestratora
Posty: 369
Rejestracja: pt lis 12, 2010 17:25 pm

Re: Radosław Rozbicki Moje kompozycje Zapraszam

#175 Post autor: Radosław Rozbicki » pn kwie 25, 2022 19:05 pm

Uwaga❗❗❗ Już w najbliższą Niedzielę 1 Maja o godz. 22:00 Będę gościem u Tomasz Goska w programie Muzyczne pejzaże w Radio Podlasie. Cały program będzie poświęcony mnie i mojej muzyce🎵🔊❤️😉 Chcecie dobrze spędzić Majówkę? Dowiedzieć się czegoś o mnie i posłuchać dobrej muzyki filmowej? Zapraszam serdecznie 🙂 Radio Podlasie 📻👈 101,7FM lub 106,0FM 📻👈 Audycji będzie można również słuchać online na stronie Radia Podlasie. Po emisji materiał trafi również na moje wszystkie media społecznościowe. 😉 👍 Zapraszam serdecznie! Pozdrawiam Radek! ❤️ Radio Online 🙂▶️🔊 http://radiopodlasie.pl/sluchaj-online- ... lasie.html

Awatar użytkownika
Radosław Rozbicki
Asystent orkiestratora
Posty: 369
Rejestracja: pt lis 12, 2010 17:25 pm

Re: Radosław Rozbicki Moje kompozycje Zapraszam

#176 Post autor: Radosław Rozbicki » ndz maja 01, 2022 15:36 pm

Konkurs zorganizowany przez serwis muzyki filmowej FilmMusic.pl w którym nagrodą jest mój najnowszy album ''Bad Luck'' dostępny na płycie CD💿🔥 Zainteresowanych zapraszam serdecznie do wzięcia udziału w konkursie, który potrwa do 10 maja! Przesyłam podziękowania dla całej redakcji www.filmmusic.pl 🙏👏 Pozdrawiam Radek 🎵❤️👍😉 Link do konkursu ➡️ https://filmmusic.pl/index.php?act=index&page=0&id=1712

Awatar użytkownika
Radosław Rozbicki
Asystent orkiestratora
Posty: 369
Rejestracja: pt lis 12, 2010 17:25 pm

Re: Radosław Rozbicki Moje kompozycje Zapraszam

#177 Post autor: Radosław Rozbicki » pn maja 02, 2022 00:25 am

W dniu 1.05.2022 Byłem gościem u Tomasza Goski w programie Muzyczne pejzaże na antenie Radia Podlasie. Cały program był poświęcony mnie i mojej muzyce🎵🔊❤️😉 Chcecie dowiedzieć się czegoś o mnie i posłuchać dobrej muzyki filmowej ? Zapraszam serdecznie! 🙂 Pozdrawiam Radek! ❤️ #interview #wywiad #rozmowa #muzykafilmowa #radoslawrozbicki #rozbickimusic #trailermusic #hollywood #soundtrack


youtu.be/Qf6I59ySllk

Awatar użytkownika
Radosław Rozbicki
Asystent orkiestratora
Posty: 369
Rejestracja: pt lis 12, 2010 17:25 pm

Re: Radosław Rozbicki Moje kompozycje Zapraszam

#178 Post autor: Radosław Rozbicki » sob paź 29, 2022 13:13 pm

Hello! In the next month You will be able to hear my newest single "Mistake". 🙂 The track will be available via Spotify, Apple Music, Tidal, Deezer etc. Thank You very much to everyone for supporting my work! ❤️🎵🙏 Hej. Już w przyszłym miesiącu będziecie mogli usłyszeć mój najnowszy singiel pt. ''Mistake'' 🙂 Orkiestra plus elektronika. Singiel będzie dostępny za pośrednictwem serwisów takich jak Spotify, Apple Music, Tidal, Deezer etc. Już dzisiaj zapraszam do odsłuchu i dziękuję serdecznie wszystkim osobom wspierającym moją twórczość! ❤️🎵🙏 Pozdrawiam R. https://www.facebook.com/photo?fbid=337 ... 0975616758

Singiel ''Mistake'' można było już usłyszeć podczas wywiadu ze mną w Radio Podlasie w Maju tego roku. 😉 Wywiad ▶️ https://youtu.be/Qf6I59ySllk

Awatar użytkownika
Radosław Rozbicki
Asystent orkiestratora
Posty: 369
Rejestracja: pt lis 12, 2010 17:25 pm

Re: Radosław Rozbicki Moje kompozycje Zapraszam

#179 Post autor: Radosław Rozbicki » ndz lis 06, 2022 18:32 pm

Hello! My newest single "Mistake" is OUT NOW! 🙂 The track is available via Spotify, Apple Music, Tidal, Deezer etc. Thank You very much to everyone for supporting my music! ❤️🎵🙏Listen▶️: https://bit.ly/3U2EgU1 YT ▶️: https://youtu.be/cH2XCvauMs0
Hej. Już teraz możecie usłyszeć mój najnowszy singiel pt. ''Mistake'' 🙂 Orkiestra plus elektronika. Singiel jest dostępny na Spotify, Apple Music, Tidal, Deezer etc. Zapraszam do odsłuchu i dziękuję serdecznie wszystkim osobom wspierającym moją twórczość! ❤️🎵🙏 Pozdrawiam R. #rozbickimusic #radoslawrozbicki #filmmusic #muzykafilmowa #trailermusic #mistake #single #composer #epicmusic #soundtrack #score #musiccomposer


youtu.be/cH2XCvauMs0

Awatar użytkownika
Radosław Rozbicki
Asystent orkiestratora
Posty: 369
Rejestracja: pt lis 12, 2010 17:25 pm

Re: Radosław Rozbicki Moje kompozycje Zapraszam

#180 Post autor: Radosław Rozbicki » czw lut 02, 2023 12:22 pm

Radosław Rozbicki - Illusion & Rules (Instrumental) [Plane TV SPOT x2] Hello everyone! I composed these tracks for TV Spots for the movie ''Plane'' with Gerard Butler. Tracks ''Illusion'' and ''Rules'' will be available on my next Instrumental Album. Enjoy! :)

Witam serdecznie! Prezentuję 2 utwory skomponowane do spotów telewizyjnych do filmu z Gerardem Butlerem pt. ''Plane''. Obydwa utwory będzie można usłyszeć na moim kolejnym instrumentalnym albumie. Pozdrawiam Radek! :)


youtu.be/GPigoOwkx_8

ODPOWIEDZ