LA-LA LAND - PLANY WYDAWNICZE

W tym miejscu piszemy o wszelkich sprawach dotyczących wydań muzyki filmowej, zarówno tych limitowanych, jak i tych nieco szerzej dostępnych. Jeśli szukasz jakiejś rzadkiej płyty, chcesz się dowiedzieć gdzie ją kupić, od kogo i za ile to jest miejsce dla Ciebie
Wiadomość
Autor
Awatar użytkownika
Charles
Asystent orkiestratora
Posty: 454
Rejestracja: wt maja 10, 2011 10:05 am

Re: LA-LA LAND - PLANY WYDAWNICZE

#2116 Post autor: Charles » pt paź 16, 2020 15:07 pm

Obrazek
Płacz i lament, bo chcieli prostą jak konstrukcję cepa muzyczkę do posłuchania w samochodzie, a dostali cholernie złożony twór.

Awatar użytkownika
MichalP
Nominacja do odkrycia roku
Posty: 1036
Rejestracja: czw wrz 07, 2017 04:28 am
Lokalizacja: Gdzies w Kanadzie

Re: LA-LA LAND - PLANY WYDAWNICZE

#2117 Post autor: MichalP » wt paź 27, 2020 16:20 pm

U Lali zaczyna sie promo dzisiaj: 18 rocznica ich istnienia, wiec daja 18% od calego zamowienia. Koszt wysylki sie do tego nie wlicza.

No i wznowienie boxu Lethal Weapon i dwa premierowe tytuly: The Boys tez sie nie licza do promocji.

Awatar użytkownika
Pawel P.
Metallica
Posty: 1436
Rejestracja: czw gru 29, 2011 21:36 pm
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: LA-LA LAND - PLANY WYDAWNICZE

#2118 Post autor: Pawel P. » śr paź 28, 2020 12:06 pm

MichalP pisze:
wt paź 27, 2020 16:20 pm
U Lali zaczyna sie promo dzisiaj: 18 rocznica ich istnienia, wiec daja 18% od calego zamowienia. Koszt wysylki sie do tego nie wlicza.

No i wznowienie boxu Lethal Weapon i dwa premierowe tytuly: The Boys tez sie nie licza do promocji.
Oczywiście, że się liczą.

THIS SPECIAL APPLIES TO IN-STOCK ITEMS ONLY (NOTE: This INCLUDES our THE BOYS SEASON 1, THE BOYS SEASON 2, and the return of our LETHAL WEAPON 8-CD BOX SET (ONLY 500 UNITS LEFT), all of which are scheduled to begin shipping out on 11/9/20).

Na dniach kupuję Leathal Weapon, na które od dawna ostrzę sobie zęby - koszt wysyłki do PL wynosi 25 dolców, więc całość po zniżce 18% z wysyłką wyniesie $123.88

Awatar użytkownika
MichalP
Nominacja do odkrycia roku
Posty: 1036
Rejestracja: czw wrz 07, 2017 04:28 am
Lokalizacja: Gdzies w Kanadzie

Re: LA-LA LAND - PLANY WYDAWNICZE

#2119 Post autor: MichalP » śr paź 28, 2020 14:35 pm

Widzisz mama mowila, zeby nauczyc sie czytac ze zrozumieniem :roll: . Dali to w nawias, przelecialem tylko wzrokiem po tytulach i zalozylem, ze skoro to wypunktowuja, to znaczy, ze promo na to nie ma. Wiele razy tak robili wczesniej. Ale tym razem dali to w nawias zeby powiedziec, ze promo tez jest. Troche bez sensu z ich strony. Ale super dla kupujacych.

Awatar użytkownika
MichalP
Nominacja do odkrycia roku
Posty: 1036
Rejestracja: czw wrz 07, 2017 04:28 am
Lokalizacja: Gdzies w Kanadzie

Re: LA-LA LAND - PLANY WYDAWNICZE

#2120 Post autor: MichalP » śr paź 28, 2020 14:55 pm

No ja to sie pokusilem w tej promocji na uzuplenienie kolekcji o tytuly, na ktore sie nie zalapalem jak byla ta wielka wyprzedaz u Lali. Spoznilem sie o kilka tygodni wtedy. Die Hard 3CD, Minority Report i Karate Kid 2 z nowszych rzeczy. Zadnego Karate Kida nie mam jeszcze w kolekcji - a ten akurat mi bardziej podchodzi niz jedynka ze wzgledu na male smaczki japonskie w instrumentacji.

Awatar użytkownika
galljaronim
John Powell
Posty: 1148
Rejestracja: czw sty 14, 2010 21:23 pm
Lokalizacja: Kęty

Re: LA-LA LAND - PLANY WYDAWNICZE

#2121 Post autor: galljaronim » śr paź 28, 2020 19:45 pm

Ja również zgarnąłem Lethal Weapon, na które z niecierpliwością czekałem. Fajnie, że pojawienie się tego wydania zbiegło się z tą promocją. Jak dobrze zrozumiałem, to wysyłka dopiero od 9 listopada. Mam nadzieję, do Świąt dojdzie.

Awatar użytkownika
MichalP
Nominacja do odkrycia roku
Posty: 1036
Rejestracja: czw wrz 07, 2017 04:28 am
Lokalizacja: Gdzies w Kanadzie

Re: LA-LA LAND - PLANY WYDAWNICZE

#2122 Post autor: MichalP » pt lis 13, 2020 19:52 pm

No i paczka przyszla - juz myslalem, ze bedzie rekord, ale celnicy przetrzymali ja przez 3 dni, potem trafilo sie swieto 11 Listopada, wiec calkowity czas przesylu zamknal sie w 8 dniach. Gdyby nie to, to bylyby tylko 4 dni. W dobie Covidu to i tak dobry wynik. Przynajmniej poczta w LA dobrze dziala. Ja tylko nie wiem jak Lala jest w stanie wepchnac te plyty razem z folia babelkowa do koperty - musialem koperte zupelnie rozwalic, zeby wyciagnac ta wielka bule folii z plytami w srodku. Pudelka w super stanie, plyty tez, przednia okladka z Minority Report ma jakies skazy z druku, wyglada jakby ktos wydrapal farbe, ale papier jest gladki, wiec to juz musialo sie stac w drukarni.

Jestem pod wrazenie Die Hard 3CD: dzwiek jest brzytwa, szczegolnie cichsze momenty robia wrazenie, gdzie kazdy instrument slychac teraz bardzo wyraznie - w starym wydaniu czasami brzmialy jak skompresowany mp3. Grubasna wkladka, ponad 30 stron. Minority Report, wiem ,ze ludzie mowia ze za duzo tam undersocru - ale akurat ten underscore mi sie podoba - fajny klimat i wplecione czastkowe tematy od czasu do czasu + instrumentacja, troche nietypowa dla Williamsa i wszystkie kawalki akcji teraz w pelnych wersjach. Fakt, ze razem do kupy 5 plyt takiego grania (Minority Report + Die Hard) moze wymeczyc :D , ale kilka razy do roku lubie sobie wrocic do takiej muzyki. Generalnie Die Hardy jak mam faze moge sobie przesluchac od deski do deski wszystkie albumy na przestrzeni kilku dni 8) .

Karate Kid 2 to nie do konca to co sie spodziewalem - bardziej nostalgia, ale przyjemnie sie tego slucha i mozna sie zrelaksowac troche w niedzielny poranek. I jak dla mnie to najlepsza muzyczna odslona z calej serii. Powtorka tematyczna z pierwszej czesci, wieksza orkiestra i japonskie klimaty z zajefajnym The Storm.

Awatar użytkownika
galljaronim
John Powell
Posty: 1148
Rejestracja: czw sty 14, 2010 21:23 pm
Lokalizacja: Kęty

Re: LA-LA LAND - PLANY WYDAWNICZE

#2123 Post autor: galljaronim » sob lis 14, 2020 12:37 pm


MichalP pisze:No i paczka przyszla - juz myslalem, ze bedzie rekord, ale celnicy przetrzymali ja przez 3 dni, potem trafilo sie swieto 11 Listopada, wiec calkowity czas przesylu zamknal sie w 8 dniach. Gdyby nie to, to bylyby tylko 4 dni.
Sprowadzałeś to do Polski czy do Kanady?

Awatar użytkownika
galljaronim
John Powell
Posty: 1148
Rejestracja: czw sty 14, 2010 21:23 pm
Lokalizacja: Kęty

Re: LA-LA LAND - PLANY WYDAWNICZE

#2124 Post autor: galljaronim » sob lis 14, 2020 12:40 pm


MichalP pisze:okladka z Minority Report ma jakies skazy z druku, wyglada jakby ktos wydrapal farbe, ale papier jest gladki, wiec to juz musialo sie stac w drukarni.
Napisz do nich. To trzeba reklamować. Ja często tak robię jeśli cokolwiek w wydaniu ma jakieś babole. Zawsze grzecznie i darmowo przesyłają to co jest uszkodzone, bez konieczności przesyłania do nich zdjęć.

Awatar użytkownika
Wurger
Kserujący nuty
Posty: 314
Rejestracja: czw lip 23, 2009 08:53 am

Re: LA-LA LAND - PLANY WYDAWNICZE

#2125 Post autor: Wurger » sob lis 14, 2020 14:28 pm

galljaronim pisze:
sob lis 14, 2020 12:40 pm
MichalP pisze:okladka z Minority Report ma jakies skazy z druku, wyglada jakby ktos wydrapal farbe, ale papier jest gladki, wiec to juz musialo sie stac w drukarni.
Napisz do nich. To trzeba reklamować. Ja często tak robię jeśli cokolwiek w wydaniu ma jakieś babole. Zawsze grzecznie i darmowo przesyłają to co jest uszkodzone, bez konieczności przesyłania do nich zdjęć.
Dokładnie. :)
U mnie było z boxem Draculi w którym po rozpakowaniu okazało sie ze ktoś źle włożył książeczkę. Cały górny róg książeczki był zgnieciony :cry: Po mailu z zdjęciem szybko przysłali nową :D

Awatar użytkownika
MichalP
Nominacja do odkrycia roku
Posty: 1036
Rejestracja: czw wrz 07, 2017 04:28 am
Lokalizacja: Gdzies w Kanadzie

Re: LA-LA LAND - PLANY WYDAWNICZE

#2126 Post autor: MichalP » sob lis 14, 2020 16:12 pm

galljaronim pisze:
sob lis 14, 2020 12:37 pm
MichalP pisze:No i paczka przyszla - juz myslalem, ze bedzie rekord, ale celnicy przetrzymali ja przez 3 dni, potem trafilo sie swieto 11 Listopada, wiec calkowity czas przesylu zamknal sie w 8 dniach. Gdyby nie to, to bylyby tylko 4 dni.
Sprowadzałeś to do Polski czy do Kanady?
To do kanady. Ale :cry: do Kanady i tak zawsze idzie wolniej niz do Europy - taki fenomen. Bardziej chcialem zobaczyc jak szybko wyjdzie z LA i wyszlo w ciagu 2 dni.

Awatar użytkownika
MichalP
Nominacja do odkrycia roku
Posty: 1036
Rejestracja: czw wrz 07, 2017 04:28 am
Lokalizacja: Gdzies w Kanadzie

Re: LA-LA LAND - PLANY WYDAWNICZE

#2127 Post autor: MichalP » sob lis 14, 2020 16:17 pm

galljaronim pisze:
sob lis 14, 2020 12:40 pm
MichalP pisze:okladka z Minority Report ma jakies skazy z druku, wyglada jakby ktos wydrapal farbe, ale papier jest gladki, wiec to juz musialo sie stac w drukarni.
Napisz do nich. To trzeba reklamować. Ja często tak robię jeśli cokolwiek w wydaniu ma jakieś babole. Zawsze grzecznie i darmowo przesyłają to co jest uszkodzone, bez konieczności przesyłania do nich zdjęć.
Musze ja jeszcze dokladnie zobaczyc w srodku. I jak zrobie zdjecie to jak to wyglada na zdjeciu bo w rzeczywistosci to wyglada jak takie malutkie odpryski farby. I dopiero patrzac na zdjecia w necie zorientowalem sie, ze tego nie powinno tam byc. Inna sprawa to - jest to dodruk i zauwazylem ze kolorystyka jest duzo ciemniejsza niz oryginalny projekt, ktorym Lala sie reklamowala na Facebooku. Dzieki za rade.

Awatar użytkownika
galljaronim
John Powell
Posty: 1148
Rejestracja: czw sty 14, 2010 21:23 pm
Lokalizacja: Kęty

Re: LA-LA LAND - PLANY WYDAWNICZE

#2128 Post autor: galljaronim » sob lis 14, 2020 16:54 pm

MichalP pisze:
galljaronim pisze:
sob lis 14, 2020 12:40 pm
MichalP pisze:okladka z Minority Report ma jakies skazy z druku, wyglada jakby ktos wydrapal farbe, ale papier jest gladki, wiec to juz musialo sie stac w drukarni.
Napisz do nich. To trzeba reklamować. Ja często tak robię jeśli cokolwiek w wydaniu ma jakieś babole. Zawsze grzecznie i darmowo przesyłają to co jest uszkodzone, bez konieczności przesyłania do nich zdjęć.
Musze ja jeszcze dokladnie zobaczyc w srodku. I jak zrobie zdjecie to jak to wyglada na zdjeciu bo w rzeczywistosci to wyglada jak takie malutkie odpryski farby. I dopiero patrzac na zdjecia w necie zorientowalem sie, ze tego nie powinno tam byc. Inna sprawa to - jest to dodruk i zauwazylem ze kolorystyka jest duzo ciemniejsza niz oryginalny projekt, ktorym Lala sie reklamowala na Facebooku. Dzieki za rade.
Do mnie też idzie Raport razem z Zabójczą bronią. Dam znać czy mam ten sam defekt.

Awatar użytkownika
Michal
Kserujący nuty
Posty: 329
Rejestracja: pn kwie 07, 2014 19:33 pm
Lokalizacja: Kargowa

Re: LA-LA LAND - PLANY WYDAWNICZE

#2129 Post autor: Michal » śr lis 18, 2020 22:24 pm

Pierwsza oficjalna odsłona kurtyny z rzutu na BlackFriday , już 27listopada .
BLACK FRIDAY UPDATE

RELEASE 1 - 1 CD - $19.98 - LIMITED EDITION OF 1000 UNITS
RELEASE 2 - 2 CD SET - $24.98 - LIMITED EDITION OF 2000 UNITS
RELEASE 3 - 1 CD - $19.98 - LIMITED EDITION OF 2000 UNITS
RELEASE 4 - 1 CD - $19.98 - LIMITED EDITION OF 2000 UNITS
RELEASE 5 - 2 CD SET - $24.98 - LIMITED EDITION OF 3000 UNITS
RELEASE 6 - 4 CD SET - $49.98 - LIMITED EDITION OF 3000 UNITS

Awatar użytkownika
Adam
Jan Borysewicz
Posty: 58191
Rejestracja: wt lis 24, 2009 19:02 pm

Re: LA-LA LAND - PLANY WYDAWNICZE

#2130 Post autor: Adam » śr lis 18, 2020 23:27 pm

Hmm chyba ich najobszerniejszy BF-rzut ever.
To 2Cd za 25 już wiadomo że nie żaden Horner czy Williams, bo by cena była 29,99 :D
#FUCKVINYL

ODPOWIEDZ