Jak rzyć, panie premierze?

Dla forum FilmMusic.pl Offtop jest źródłem sukcesu. Złotą żyłą. Dlatego stworzyliśmy specjalne miejsce wypowiedzi utrzymanej w tonie, delikatnie mówiąc, luźno-frywolnym. Wszystko co uznane zostanie za Offtop trafiać będzie tutaj.
Wiadomość
Autor
Awatar użytkownika
Wawrzyniec
Hans Zimmer
Posty: 33785
Rejestracja: sob lip 12, 2008 02:00 am
Kontakt:

Re: Jak rzyć, panie premierze?

#6166 Post autor: Wawrzyniec » czw lip 02, 2020 12:03 pm

Brum brum brum...

youtu.be/Q6XO85odPRQ

A już poważniej, gdyż nie wiem jak to jest z tym terminem "kolumna uprzywilejowana". Na ile to oznacza, że można jechać dwoma pasami ruchu na raz i pędzić ponad 100 przez wieś?
Żeby tylko potem nie było: "Śmiało, zmieści
#WinaHansa #IStandByDaenerys

Awatar użytkownika
lis23
+ Ludvig van Beethoven +
Posty: 13081
Rejestracja: czw lis 12, 2009 03:50 am
Lokalizacja: Sosnowiec

Re: Jak rzyć, panie premierze?

#6167 Post autor: lis23 » czw lip 02, 2020 12:29 pm

Dzisiejszej debaty prowadzonej przez TVN, TVN24, WP i Onet, sztab Dudy się nie zgodził a Sam Duda mówił coś o nie polskiej telewizji i o obcym kapitale. PIS owcy mówi, że przed druga tura nie trzeba już robić debat, bo wszyscy już wszystko wiedza. Przy okazji, Duda obrażał wczoraj mieszkańców wielkich miast, wychwalajac mieszkańców małych miejscowości i wsi, nie życzę sobie, żeby Prezydent mojego kraju mi ubliżał ... Niestety, ma On tak wielu wyznawców, że nic ich nie przekona.
Tylko On, Williams John ;)
Tylko on, Elton John ;) ;)

Awatar użytkownika
Bucholc Krok
Jean-Baptiste Lully
Posty: 17506
Rejestracja: wt wrz 16, 2008 20:21 pm
Lokalizacja: Golden Age

Re: Jak rzyć, panie premierze?

#6168 Post autor: Bucholc Krok » czw lip 02, 2020 12:57 pm

Koper pisze:
śr lip 01, 2020 16:55 pm
A Ty nie ogarniasz, że przy ekstremalnych opadach deszczu kanaliza i tak nie wydoli?
A... no jak się nie da to szkoda czasu, żeby o tym myśleć. Niech zalewa wszystko w wuj. :D Takie gejzery ze sracza mogą być nawet okresową atrakcją. Tylko najlepiej gdyby były w jak największej liczbie lokali. Niech każdy warszawiak nacieszy oko i nos.
No a nawet gdyby to równie dobrze mógł to zrobić ś.p. Lech Kaczyński za swojej kadencji.
Czekałem na ten "argument". :D Skoro Kaczyński miał to gdzieś przez 3 lata swoich rządów (nie wiem czy wtedy też tak zalewało miasto, ale mniejsza z tym), to po co my mamy coś robić przez 14 lat naszych rządów? :roll: Lepiej się zająć ideolo śmolo albo realizacją idiotycznych pomysłów typu "palety wypoczynkowe". Swoją drogą powinni teraz pomyśleć o kajakach albo pontonach. Paleta średnio pływa.
Nie wspominając już o tym, że ekstremalne zjawiska pogodowe biorą się ze zmiany klimatu.
Czyli nie potrzeba Jackowskiego, żeby przewidzieć, iż takie atrakcje będą się powtarzać?
Ogarnij się (apeluję ponownie :P ), chłopie, powtarzasz farmazony po TVP a potem się dziwisz, że masz łatkę PiSowca.
Łatka PiS-owca jest mi akurat obojętna, bo ma ją każdy, kto w opinii antypisu nie ryczy w jego stadzie (zresztą w drugą stronę jest podobnie). Natomiast zastanawia mnie, po co to ciągle powtarzasz? To ma być jakiś argument w dyskusji? Coś chcesz w ten sposób udowodnić? Czy po prostu chodzi o deprecjonowanie (tylko w Twoim mniemaniu) dyskutanta? Jeśli o to ostatnie, to osiągasz efekt przeciwny.
lis23 pisze:
czw lip 02, 2020 12:29 pm
Przy okazji, Duda obrażał wczoraj mieszkańców wielkich miast, wychwalajac mieszkańców małych miejscowości i wsi,
Ale co konkretnie powiedział, bo z tego co napisałeś wynika, że wychwalanie mieszkańców małych miast i wsi jest ubliżaniem mieszkańcom dużych miast. ;)
"Wszyscy się koncentrują na tej wymianie słów z Lechem Wałęsą, który jest niesłychanie szybki, jeżeli chodzi o riposty, i tutaj ma taki intelekt najwyższych lotów" Rafał "Rafaello" Trzaskowski, prezydęt Warszawy

Awatar użytkownika
lis23
+ Ludvig van Beethoven +
Posty: 13081
Rejestracja: czw lis 12, 2009 03:50 am
Lokalizacja: Sosnowiec

Re: Jak rzyć, panie premierze?

#6169 Post autor: lis23 » czw lip 02, 2020 18:38 pm

Ale co konkretnie powiedział, bo z tego co napisałeś wynika, że wychwalanie mieszkańców małych miast i wsi jest ubliżaniem mieszkańcom dużych miast.
Cały czas obraża Warszawiaków, mówi o dziadostwie, o napychaniu kiesy Warszawskiej elicie, itp. Skoro ta Warszawa jest taka zła, to niech Prezydent i Rzad sobie wybiora inne miasto, a nie rezyduja w tej złej Warszawie, pełnej bogaczy, złodziei i elit. Pan Prezydent zapomina chyba o tym, że to On obecnie reprezentuje tę Warszawska elitę, podobnie jak jego Premier, prezes i większość Ministrów. Duda używał słów; Warszawka, Krakówek, złodziejstwo i dziadostwo. Przy okazji, Morawiecki jeździ po małych miejscowościach i miasteczkach i rozdaje finansowe granty, wczoraj rozdał 70 milionów zł i w zamian dostawał obietnicę, że będa głosować na Dudę ;) Czy to nie jest korupcja polityczna? Morawiecki ma pięć milionów oszczędności i siedem milionów w nieruchomościach, więc czy i On nie należy do elity i do owej "Warszawki"?
Tylko On, Williams John ;)
Tylko on, Elton John ;) ;)

Awatar użytkownika
swordfish
Zdobywca Oscara
Posty: 2837
Rejestracja: śr gru 01, 2010 11:44 am
Lokalizacja: Polska

Re: Jak rzyć, panie premierze?

#6170 Post autor: swordfish » pt lip 03, 2020 10:34 am

Temat "Jak rzyć, Panie Premierze?" powstał dla celów humorystycznych, aby przedstawiać śmieszne wpadki polityków z różnych stron. Temat dla beki. Po ostatnich komentarzach głównie 3 dyskutantów, widzę, że żarty się skończyły i zaczęła się naparzanka na poważnie. Wyzywanie, szczucie, przedrzeźnianie. "Bo moja kandydatka jest większa niż Twoja"
Przedszkole i piaskownica.

P.S. Szłapka z Koalicji Obywatelskiej mówi krótko, że Trzaskowski jest tchórzem.

youtu.be/KHOLSxAfurY

Awatar użytkownika
Koper
Ennio Morricone
Posty: 26132
Rejestracja: pn mar 06, 2006 22:16 pm
Lokalizacja: Zielona Góra
Kontakt:

Re: Jak rzyć, panie premierze?

#6171 Post autor: Koper » pt lip 03, 2020 17:36 pm

Bucholc Krok pisze:
czw lip 02, 2020 12:57 pm
Czekałem na ten "argument". :D Skoro Kaczyński miał to gdzieś przez 3 lata swoich rządów (nie wiem czy wtedy też tak zalewało miasto, ale mniejsza z tym), to po co my mamy coś robić przez 14 lat naszych rządów? :roll: Lepiej się zająć ideolo śmolo albo realizacją idiotycznych pomysłów typu "palety wypoczynkowe". Swoją drogą powinni teraz pomyśleć o kajakach albo pontonach. Paleta średnio pływa.
A to Trzaskowski 14 lat rządzi w tej Warszawie? Łożesz kurwa, jak ten czas zapierdala.
Ale skoro tak się martwisz chwilowymi podtopieniami stolicy (które notabene przydarzały się w wielu miastach) to czemu dopiero ostatnio z tym wyskoczyłeś, a nigdy nie miałeś z tym problemu przez ostatnich a choćby i 14 lat.
Notabene Trzaskowski całkiem dobry wynik uzyskał w Wa-wie, więc chyba miejscowi nie mają z jego pomysłami takich problemów co Ty. ;)
Bucholc Krok pisze:
czw lip 02, 2020 12:57 pm
Łatka PiS-owca jest mi akurat obojętna, bo ma ją każdy, kto w opinii antypisu nie ryczy w jego stadzie (zresztą w drugą stronę jest podobnie). Natomiast zastanawia mnie, po co to ciągle powtarzasz? To ma być jakiś argument w dyskusji? Coś chcesz w ten sposób udowodnić? Czy po prostu chodzi o deprecjonowanie (tylko w Twoim mniemaniu) dyskutanta? Jeśli o to ostatnie, to osiągasz efekt przeciwny.
Ja Ci nic nie powtarzam i to nie jest żaden argument. To przecież Ty się dopytywałeś skąd takowa łatka Ci się podczepiła to Ci tłumaczę to i tylko to. Skoro nie dopytujesz dalej, to mniemam że skutecznie.
Bucholc Krok pisze:
czw lip 02, 2020 12:57 pm
Ale co konkretnie powiedział, bo z tego co napisałeś wynika, że wychwalanie mieszkańców małych miast i wsi jest ubliżaniem mieszkańcom dużych miast. ;)
Duda jeszcze niczego konkretnego nie powiedział, generalnie obwożą go po kraju jak cyrkowców i wszędzie wygłasza z grubsza te same farmazony. Ot, współczesna polska polityka.
"Hans Zimmer w tej chwili nic nie potrzebuje. (...) Ciebie też nie potrzebuje." - Paweł Stroiński

Awatar użytkownika
Bucholc Krok
Jean-Baptiste Lully
Posty: 17506
Rejestracja: wt wrz 16, 2008 20:21 pm
Lokalizacja: Golden Age

Re: Jak rzyć, panie premierze?

#6172 Post autor: Bucholc Krok » pt lip 03, 2020 20:42 pm

lis23 pisze:
czw lip 02, 2020 18:38 pm
więc czy i On nie należy do elity i do owej "Warszawki"?
Na pewno nie w swoim mniemaniu. ;)
Koper pisze:
pt lip 03, 2020 17:36 pm
Ale skoro tak się martwisz chwilowymi podtopieniami stolicy (które notabene przydarzały się w wielu miastach) to czemu dopiero ostatnio z tym wyskoczyłeś, a nigdy nie miałeś z tym problemu przez ostatnich a choćby i 14 lat.
Nie płacą mi za monitoring tego typu zagrożeń w kraju i cykliczne ogłaszanie wyników na różnych forach, więc sobie "wyskakuję", kiedy mi się podoba. Tak samo jak Ty (i pozostali) w różnych innych sprawach.
Notabene Trzaskowski całkiem dobry wynik uzyskał w Wa-wie, więc chyba miejscowi nie mają z jego pomysłami takich problemów co Ty. ;)
Ciekawe, jaki wynik by uzyskał po dwóch latach swoich rządów.
Ja Ci nic nie powtarzam i to nie jest żaden argument. To przecież Ty się dopytywałeś skąd takowa łatka Ci się podczepiła to Ci tłumaczę to i tylko to.
Albo nie zrozumiałeś pytania, albo udajesz. Nie pytałem, dlaczego doczepiła się do mnie ta łatka, tylko dlaczego Ty (jako jedyna osoba zresztą) co jakiś czas to piszesz. Bo chyba wiesz, po co to piszesz?
Duda jeszcze niczego konkretnego nie powiedział, generalnie obwożą go po kraju jak cyrkowców i wszędzie wygłasza z grubsza te same farmazony. Ot, współczesna polska polityka.
I tak wygra te wybory, więc też uważam, że to nie ma sensu.
"Wszyscy się koncentrują na tej wymianie słów z Lechem Wałęsą, który jest niesłychanie szybki, jeżeli chodzi o riposty, i tutaj ma taki intelekt najwyższych lotów" Rafał "Rafaello" Trzaskowski, prezydęt Warszawy

Awatar użytkownika
Koper
Ennio Morricone
Posty: 26132
Rejestracja: pn mar 06, 2006 22:16 pm
Lokalizacja: Zielona Góra
Kontakt:

Re: Jak rzyć, panie premierze?

#6173 Post autor: Koper » pt lip 03, 2020 23:46 pm

Bucholc Krok pisze:
pt lip 03, 2020 20:42 pm
Nie płacą mi za monitoring tego typu zagrożeń w kraju i cykliczne ogłaszanie wyników na różnych forach, więc sobie "wyskakuję", kiedy mi się podoba. Tak samo jak Ty (i pozostali) w różnych innych sprawach.
No, spoko, tylko polecałbym wklejanie nieco mądrzejszych rzeczy jak obwinianie Trzaskowskiego za oberwanie chmury. Wiele mu pewnie można zarzucić, ale to akurat jest równie sensowne jak obwinianie Dudy o koronawirusa.
Bucholc Krok pisze:
pt lip 03, 2020 20:42 pm
Albo nie zrozumiałeś pytania, albo udajesz. Nie pytałem, dlaczego doczepiła się do mnie ta łatka, tylko dlaczego Ty (jako jedyna osoba zresztą) co jakiś czas to piszesz. Bo chyba wiesz, po co to piszesz?
Bo wklejasz co rusz jakieś kretynizm rodem z TVPiS po czym się zapierasz, że nie, nie, Ty wcale nie pisowy.
Bucholc Krok pisze:
pt lip 03, 2020 20:42 pm
I tak wygra te wybory, więc też uważam, że to nie ma sensu.
Co prawda mówią że nieszczęścia chodzą parami, najpierw koronawirus, to teraz co, reelekcja Dudy...? Oł noł. Oby jednak nam się upiekło. :P Co prawda kontrkandydat mocno daleki od rewelacji, ale przynajmniej zdaje się być zdolnym do nieco głębszej refleksji jak obecny nadzorca żyrandola. A nawet jeśli nie to cóż... przynajmniej nie szczuje na ludzi, dobre i tyle z braku laku.
"Hans Zimmer w tej chwili nic nie potrzebuje. (...) Ciebie też nie potrzebuje." - Paweł Stroiński

Awatar użytkownika
lis23
+ Ludvig van Beethoven +
Posty: 13081
Rejestracja: czw lis 12, 2009 03:50 am
Lokalizacja: Sosnowiec

Re: Jak rzyć, panie premierze?

#6174 Post autor: lis23 » sob lip 04, 2020 08:56 am

Duda gra teraz na trzech wrogów: LGBT, elity i obcy - w domyśle Niemcy i inni, którzy poprzez swoje media chca wpłynać na wybór polskiego prezydenta, dostało się głównie TVN24 i Faktowi i Ziobro już zapowiedział, że trzeba coś zrobić z mediami, więc pewnie wróci pomysł repolonizacji mediów.
Tylko On, Williams John ;)
Tylko on, Elton John ;) ;)

Awatar użytkownika
Koper
Ennio Morricone
Posty: 26132
Rejestracja: pn mar 06, 2006 22:16 pm
Lokalizacja: Zielona Góra
Kontakt:

Re: Jak rzyć, panie premierze?

#6175 Post autor: Koper » sob lip 04, 2020 13:54 pm

i pomyśleć, że jakby PO nie zastąpiło cioci Gosi Rafałkiem to dziś w II turze Duda szykowałby się na porażkę z Hołownią którego nie dałoby się oskarżać o wszelkie grzechy PO czy o ulewę w stolicy... Jednak Jarosław wiedział co robi tak kombinując z wyborami by jego główny wróg mógł wymienić kandydata. W końcu z jego perspektywy lepszy swój wróg jak obcy, nieznany. :(
"Hans Zimmer w tej chwili nic nie potrzebuje. (...) Ciebie też nie potrzebuje." - Paweł Stroiński

Awatar użytkownika
lis23
+ Ludvig van Beethoven +
Posty: 13081
Rejestracja: czw lis 12, 2009 03:50 am
Lokalizacja: Sosnowiec

Re: Jak rzyć, panie premierze?

#6176 Post autor: lis23 » sob lip 04, 2020 14:27 pm

Przecież PIS już obarczył za to wina Gowina i po wyborach jego ludzie maja zniknać z rzadu. Nie jestem też pewien, czy w maju do drugiej tury wszedłby Hołownia czy Kamysz i czy obaj mieliby takie poparcie, jak obecnie Trzaskowski? Trzaskowski ma za soba ok. półtorej miesica kampanii a idzie z Duda łeb w łeb i decydować będa niezdecydowani, teraz jest 47% do 46% dla Trzaskowskiego, więc Morawiecki posuwa się do takich metod:
"Trzeba wiedzieć, że żeby uderzyć w prezydenta trzeba posługiwać się propagandą, manipulacjami, kłamstwem, kręceniem tak, jak robią nasi wrogowie, tak, jak robią usłużne im media. A żeby pokazać zakłamanie pana Trzaskowskiego wystarczy mówić prawdę" - powiedział Morawiecki.
Nawiązał do ubiegłorocznej awarii oczyszczalni ścieków "Czajka" w Warszawie. "Trzaskowski zapomniał, że niemal zafundował mieszkańcom Płocka katastrofę ekologiczną" - stwierdził. "Widać co to za nieudacznik. Skuteczność Andrzeja Dudy i nieudacznictwo, lenistwo pana Trzaskowskiego" - stwierdził szef rządu.

Jak mówił, z wielu źródeł słyszał, że na początku pandemii koronawirusa prezydent Warszawy poszedł na zwolnienie lekarskie. "To jest to lenistwo, brak wyczucia i wiary w to, że trzeba być ze swoimi ludźmi, trzeba być z narodem" - powiedział Morawiecki.
https://fakty.interia.pl/warminsko-mazu ... Id,4592375

Hołownia byłby przedstawicielem złych elit ( przecież jest młody i wykształcony ) oraz wrogich i zagranicznych mediów ( były dziennikarz TVN ) ;)
Tylko On, Williams John ;)
Tylko on, Elton John ;) ;)

Awatar użytkownika
swordfish
Zdobywca Oscara
Posty: 2837
Rejestracja: śr gru 01, 2010 11:44 am
Lokalizacja: Polska

Re: Jak rzyć, panie premierze?

#6177 Post autor: swordfish » sob lip 04, 2020 16:33 pm

lis23 pisze:
sob lip 04, 2020 08:56 am
Ziobro już zapowiedział, że trzeba coś zrobić z mediami, więc pewnie wróci pomysł repolonizacji mediów.
Trzasko tak samo mówi. Tylko w drugą stronę. TVPiS nie jest mu przychylne, więc należy zlikwidować TVP Info. Brak wolnych mediów w Polsce. Polacy są skazani tylko na jeden przekaz propagandowy. W kioskach jest tylko jedna gazeta i w eterze jest tylko jedna stacja. Brak konkurencji.

Awatar użytkownika
lis23
+ Ludvig van Beethoven +
Posty: 13081
Rejestracja: czw lis 12, 2009 03:50 am
Lokalizacja: Sosnowiec

Re: Jak rzyć, panie premierze?

#6178 Post autor: lis23 » sob lip 04, 2020 17:24 pm

Na pewno trzeba zlikwidować, tzw. Media Narodowe i przywrócić im poprzedni rolę - rolę mediów publicznych ale niezależnych, z otwartymi konkursami i z normalnymi dziennikarzami, a nie poplecznikami Ojca Dyrektora ;)
Tylko On, Williams John ;)
Tylko on, Elton John ;) ;)

Awatar użytkownika
Koper
Ennio Morricone
Posty: 26132
Rejestracja: pn mar 06, 2006 22:16 pm
Lokalizacja: Zielona Góra
Kontakt:

Re: Jak rzyć, panie premierze?

#6179 Post autor: Koper » sob lip 04, 2020 17:25 pm

swordfish pisze:
sob lip 04, 2020 16:33 pm
Trzasko tak samo mówi. Tylko w drugą stronę. TVPiS nie jest mu przychylne, więc należy zlikwidować TVP Info.
Ale to nie chodzi o to że TVP jest stronnicze. Bo stronnicze to jest TVN (w drugą stronę oczywiście). TVP obecnie to żenująca propaganda przy której radziecka telewizja jawi się jako całkiem obiektywna, i doprawdy nie wiem jakie klapki trzeba mieć na oczach by tego nie dostrzegać. Bo gdyby oni tylko byli stronniczy to pal ich sześć, bo tacy zawsze byli.
lis23 pisze:
sob lip 04, 2020 14:27 pm
Przecież PIS już obarczył za to wina Gowina i po wyborach jego ludzie maja zniknać z rzadu. Nie jestem też pewien, czy w maju do drugiej tury wszedłby Hołownia czy Kamysz i czy obaj mieliby takie poparcie, jak obecnie Trzaskowski?
Kosiniak z tym swoim 2,5%? :D PSLowcy niech się za odzyskiwanie elektoratu wiejskiego wezmą, bo im PiS na wsiach takie lanie sprawił, że szkoda gadać. W miastach PSL i tak był bez szans, więc gdyby nie było Trzaskowskiego jak nic do drugiej tury wszedłby Hołownia nawet jeśli w pierwszej turze uzyskałby mniej % głosów niż dostał Trzaskowski.
lis23 pisze:
sob lip 04, 2020 14:27 pm
Jak mówił, z wielu źródeł słyszał, że na początku pandemii koronawirusa prezydent Warszawy poszedł na zwolnienie lekarskie. "To jest to lenistwo, brak wyczucia i wiary w to, że trzeba być ze swoimi ludźmi, trzeba być z narodem" - powiedział Morawiecki.
No fakt. Powinien zadzwonić po kumpla od narciarstwa celem zakupu maseczek. :roll:
lis23 pisze:
sob lip 04, 2020 14:27 pm
Hołownia byłby przedstawicielem złych elit ( przecież jest młody i wykształcony ) oraz wrogich i zagranicznych mediów ( były dziennikarz TVN ) ;)
Hołownia nie jest wykształcony, ma tylko wykształcenie średnie. Oczywiście patrząc przez pryzmat jego wypowiedzi, jest większym intelektualistą jak Duda, no ale to akurat żaden wyczyn wielki, zresztą mam wrażenie, że 90% obecnych polityków to nie są ludzie z którymi dałoby się jakieś głębsze dysputy filozoficzne toczyć.
"Hans Zimmer w tej chwili nic nie potrzebuje. (...) Ciebie też nie potrzebuje." - Paweł Stroiński

Awatar użytkownika
lis23
+ Ludvig van Beethoven +
Posty: 13081
Rejestracja: czw lis 12, 2009 03:50 am
Lokalizacja: Sosnowiec

Re: Jak rzyć, panie premierze?

#6180 Post autor: lis23 » sob lip 04, 2020 17:53 pm

Jak rzadziło PO to TVN ich tak nie kochał: była czapka Tuska, była "Wina Tuska" i było "Donald Marzy" ;)
Tylko On, Williams John ;)
Tylko on, Elton John ;) ;)

ODPOWIEDZ