Gdzie i jak kupować?

W tym miejscu piszemy o wszelkich sprawach dotyczących wydań muzyki filmowej, zarówno tych limitowanych, jak i tych nieco szerzej dostępnych. Jeśli szukasz jakiejś rzadkiej płyty, chcesz się dowiedzieć gdzie ją kupić, od kogo i za ile to jest miejsce dla Ciebie
Wiadomość
Autor
Awatar użytkownika
Bucholc Krok
Jean-Baptiste Lully
Posty: 17506
Rejestracja: wt wrz 16, 2008 20:21 pm
Lokalizacja: Golden Age

Re: Gdzie i jak kupować?

#1441 Post autor: Bucholc Krok » wt sty 14, 2020 17:43 pm

Pawel P. pisze:
wt sty 07, 2020 10:32 am

Płyta doszła. Tym razem oryginał. :)
Gratuluję. :) Porównywałeś dokładnie obie płyty?
"Wszyscy się koncentrują na tej wymianie słów z Lechem Wałęsą, który jest niesłychanie szybki, jeżeli chodzi o riposty, i tutaj ma taki intelekt najwyższych lotów" Rafał "Rafaello" Trzaskowski, prezydęt Warszawy

Awatar użytkownika
Pawel P.
Metallica
Posty: 1436
Rejestracja: czw gru 29, 2011 21:36 pm
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Gdzie i jak kupować?

#1442 Post autor: Pawel P. » wt sty 14, 2020 18:34 pm

Tak, są zupelnie inne. CD-R ma inny kolor, jest cienszy i brakuje na nim napisow, ktore są zawsze w srodku od strony wewnętrzenej

Awatar użytkownika
Bucholc Krok
Jean-Baptiste Lully
Posty: 17506
Rejestracja: wt wrz 16, 2008 20:21 pm
Lokalizacja: Golden Age

Re: Gdzie i jak kupować?

#1443 Post autor: Bucholc Krok » wt sty 14, 2020 19:23 pm

A papierowe dodatki?
"Wszyscy się koncentrują na tej wymianie słów z Lechem Wałęsą, który jest niesłychanie szybki, jeżeli chodzi o riposty, i tutaj ma taki intelekt najwyższych lotów" Rafał "Rafaello" Trzaskowski, prezydęt Warszawy

Awatar użytkownika
Pawel P.
Metallica
Posty: 1436
Rejestracja: czw gru 29, 2011 21:36 pm
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Gdzie i jak kupować?

#1444 Post autor: Pawel P. » śr sty 15, 2020 23:00 pm

Bucholc Krok pisze:
wt sty 14, 2020 19:23 pm
A papierowe dodatki?
Przy CD-R były dokładnie takie jak przy CD. Po prostu podmieniona płyta.

Awatar użytkownika
Bucholc Krok
Jean-Baptiste Lully
Posty: 17506
Rejestracja: wt wrz 16, 2008 20:21 pm
Lokalizacja: Golden Age

Re: Gdzie i jak kupować?

#1445 Post autor: Bucholc Krok » czw sty 16, 2020 11:11 am

No to może było tak, że pierwsza partia wyszła na CD, a małe dotłoczenie zrobili na CD-R. Nie wiem jaka jest kalkulacja przy niewielkiej liczbie CD i CD-R. Tak czy siak słabo to wygląda.
"Wszyscy się koncentrują na tej wymianie słów z Lechem Wałęsą, który jest niesłychanie szybki, jeżeli chodzi o riposty, i tutaj ma taki intelekt najwyższych lotów" Rafał "Rafaello" Trzaskowski, prezydęt Warszawy

Awatar użytkownika
lis23
+ Ludvig van Beethoven +
Posty: 13079
Rejestracja: czw lis 12, 2009 03:50 am
Lokalizacja: Sosnowiec

Re: Gdzie i jak kupować?

#1446 Post autor: lis23 » ndz mar 29, 2020 17:54 pm

Rozumiem, że jak teraz zamówię coś z Amazon.de, czego jeszcze nie ma w ofercie, to kasę z karty pobiorą mi dopiero w momencie wysyłki zamówienia?
Tylko On, Williams John ;)
Tylko on, Elton John ;) ;)

Awatar użytkownika
Adam
Jan Borysewicz
Posty: 58190
Rejestracja: wt lis 24, 2009 19:02 pm

Re: Gdzie i jak kupować?

#1447 Post autor: Adam » wt mar 31, 2020 09:36 am

wczoraj jeden z blogerów z Niemiec sprzedających na insta swoją twórczośc (rysunki, gadzety z lat 80, itp) napisał, że Niemcy wstrzymali wysyłki paczek poza swoją granice do odwołania, stąd też on na razie zawiesza zamawianie dla followersów spoza DE. nie wiem czy to prawda, tak napisał. może jakis konkretny kurier z którego korzyta, może ich poczta...
#FUCKVINYL

Awatar użytkownika
lis23
+ Ludvig van Beethoven +
Posty: 13079
Rejestracja: czw lis 12, 2009 03:50 am
Lokalizacja: Sosnowiec

Re: Gdzie i jak kupować?

#1448 Post autor: lis23 » wt mar 31, 2020 10:19 am

Amazon de nadal wysyła, artbook do SW E IX jednak wyszedł ale podrożał i wysyłka pomiędzy 9 - 29 kwietnia.
Tylko On, Williams John ;)
Tylko on, Elton John ;) ;)

Awatar użytkownika
lis23
+ Ludvig van Beethoven +
Posty: 13079
Rejestracja: czw lis 12, 2009 03:50 am
Lokalizacja: Sosnowiec

Re: Gdzie i jak kupować?

#1449 Post autor: lis23 » śr kwie 01, 2020 09:59 am

Amazon.com nie wysyła do Polski?
Niestety, na de nie zdążyłem kupić artbooka do nowych Gwiezdnych Wojen i wszystko wyprzedali, na głównym Amazonie książka nadal jest ale okazuje się, że nie mogą wysłać na mój adres:

Sorry, this item can't be shipped to your selected address. Learn more. You may either change the shipping address or delete the item from your order.
To change quantities, enter the desired amount for each item and then press
To ship the same item to more than 5 addresses, select the desired addresses for the first 5 units and then press “Update” to surface more options.
To delete an item, change its quantity to 0, then click “Update”

Cóż, nie mam innego adresu, więc nie wiem, co mógłbym tutaj zrobić?
Tylko On, Williams John ;)
Tylko on, Elton John ;) ;)

Awatar użytkownika
Adam
Jan Borysewicz
Posty: 58190
Rejestracja: wt lis 24, 2009 19:02 pm

Re: Gdzie i jak kupować?

#1450 Post autor: Adam » śr kwie 01, 2020 10:03 am

przecież pisałem już parę dni temu, że Amazon przestał wysyłać wszystko co nie jest produktem medycznym. to że coś tam Ci wysłali ostatnio to miałeś po prostu farta, bo pewnie nie doszła dyspozycja lub mieli przykazanie by opróżnić magazyn na dostawy.
#FUCKVINYL

Awatar użytkownika
lis23
+ Ludvig van Beethoven +
Posty: 13079
Rejestracja: czw lis 12, 2009 03:50 am
Lokalizacja: Sosnowiec

Re: Gdzie i jak kupować?

#1451 Post autor: lis23 » śr kwie 01, 2020 10:08 am

To, co jest w magazynie to wysyłają, tylko dłużej, np. The Art of Game of Thrones + Ost/Band of Brothers za darmo na 20 kwietnia a za dodatkową opłatą na 9 kwietnia. Artbook do SW ma Amazon.uk ale oni wyślą dopiero na 20 maja, więc się nie opłaca.
Tylko On, Williams John ;)
Tylko on, Elton John ;) ;)

Awatar użytkownika
lis23
+ Ludvig van Beethoven +
Posty: 13079
Rejestracja: czw lis 12, 2009 03:50 am
Lokalizacja: Sosnowiec

Re: Gdzie i jak kupować?

#1452 Post autor: lis23 » śr kwie 01, 2020 17:56 pm

Więc, tak:
Z Amazon.de zamówiłem "The Art of The Game of Thrones" i "Band of Brothers" Kamena z dostawą na 9 kwietnia, a z Allegro zamówiłem "The Art of The Rise of the Skywalker" z wysyłką z UK ale szybciej niż na Amazon.uk, bo oni chcieli wysłać do 20 maja a Allegro wysyła w ciągu 16 dni. Empik.com jednak nie jest tak miły - owszem, dał mi Premium na 60 dni ale żeby skorzystać z darmowego kuriera, trzeba przekroczyć, chyba 50 zł, więc do kolekcji "Conan Barbarzyńca" za 40 zł musiałem dobrać jakąś płytę, padło na album "Fugazi' grupy Marillion.
Tylko On, Williams John ;)
Tylko on, Elton John ;) ;)

Awatar użytkownika
Bucholc Krok
Jean-Baptiste Lully
Posty: 17506
Rejestracja: wt wrz 16, 2008 20:21 pm
Lokalizacja: Golden Age

Re: Gdzie i jak kupować?

#1453 Post autor: Bucholc Krok » czw kwie 02, 2020 17:47 pm

Adam pisze:
wt mar 31, 2020 09:36 am
wczoraj jeden z blogerów z Niemiec sprzedających na insta swoją twórczośc (rysunki, gadzety z lat 80, itp) napisał, że Niemcy wstrzymali wysyłki paczek poza swoją granice do odwołania, stąd też on na razie zawiesza zamawianie dla followersów spoza DE. nie wiem czy to prawda, tak napisał. może jakis konkretny kurier z którego korzyta, może ich poczta...
O które paczki chodzi? Wszystkie? Jak coś przechodzi tranzytem przez Niemcy to też zatrzymują?
"Wszyscy się koncentrują na tej wymianie słów z Lechem Wałęsą, który jest niesłychanie szybki, jeżeli chodzi o riposty, i tutaj ma taki intelekt najwyższych lotów" Rafał "Rafaello" Trzaskowski, prezydęt Warszawy

Awatar użytkownika
Adam
Jan Borysewicz
Posty: 58190
Rejestracja: wt lis 24, 2009 19:02 pm

Re: Gdzie i jak kupować?

#1454 Post autor: Adam » czw kwie 02, 2020 19:01 pm

Nie wiem. Nie sprawdzałem bo nic nie mam zamiaru zamawiać. Napisał że nie może nic wysłać za granice i przyjmuje tylko zamówienia na adresy na terenie kraju.
#FUCKVINYL

Awatar użytkownika
Bucholc Krok
Jean-Baptiste Lully
Posty: 17506
Rejestracja: wt wrz 16, 2008 20:21 pm
Lokalizacja: Golden Age

Re: Gdzie i jak kupować?

#1455 Post autor: Bucholc Krok » czw kwie 02, 2020 19:16 pm

Jeżeli wstrzymają te tranzytowe to się zapchają. Ewentualnie zaczną odsyłać. Mam jedną wysłaną DHL-em z USA i ona na pewno pójdzie przez Niemiaszkowo, chyba że wiedząc o blokadzie puszczą okrężną drogą. Z Japonii powinny chyba dolatywać bezpośrednio do Warszawy.
"Wszyscy się koncentrują na tej wymianie słów z Lechem Wałęsą, który jest niesłychanie szybki, jeżeli chodzi o riposty, i tutaj ma taki intelekt najwyższych lotów" Rafał "Rafaello" Trzaskowski, prezydęt Warszawy

ODPOWIEDZ