LA-LA LAND - PLANY WYDAWNICZE

W tym miejscu piszemy o wszelkich sprawach dotyczących wydań muzyki filmowej, zarówno tych limitowanych, jak i tych nieco szerzej dostępnych. Jeśli szukasz jakiejś rzadkiej płyty, chcesz się dowiedzieć gdzie ją kupić, od kogo i za ile to jest miejsce dla Ciebie
Wiadomość
Autor
Awatar użytkownika
Ghostek
Hardkorowy Koksu
Posty: 10220
Rejestracja: śr kwie 06, 2005 23:17 pm
Lokalizacja: Wyłoniłem się z Nun
Kontakt:

Re: LA-LA LAND - PLANY WYDAWNICZE

#1996 Post autor: Ghostek » ndz mar 22, 2020 11:20 am

Piętnaście minut zapchajdziur + alernate'y i wersje albumowe.
Obrazek

Awatar użytkownika
Adam
Jan Borysewicz
Posty: 58235
Rejestracja: wt lis 24, 2009 19:02 pm

Re: LA-LA LAND - PLANY WYDAWNICZE

#1997 Post autor: Adam » ndz mar 22, 2020 11:22 am

jakby to było 1cd to jeszcze można było by się zastanawiać nad upgrejdem dla samego designu Titusa, ale tak, to bez jaj, 150 zł za coś takiego...
#FUCKVINYL

Awatar użytkownika
swordfish
Zdobywca Oscara
Posty: 2847
Rejestracja: śr gru 01, 2010 11:44 am
Lokalizacja: Polska

Re: LA-LA LAND - PLANY WYDAWNICZE

#1998 Post autor: swordfish » pt mar 27, 2020 07:22 am

La La daje 30% rabatu na zamówienie do końca kwietnia.

Awatar użytkownika
lis23
+ Ludvig van Beethoven +
Posty: 13111
Rejestracja: czw lis 12, 2009 03:50 am
Lokalizacja: Sosnowiec

Re: LA-LA LAND - PLANY WYDAWNICZE

#1999 Post autor: lis23 » pt mar 27, 2020 07:43 am

Bida w La Li:
Katastroficznego boxu Williamsa już nie ma, "Supermana" 3CD też już nie ma, boxu Batmanów Elfmana też już nie ma. Nie ma co tam kupić nawet po obniżce.
Tylko On, Williams John ;)
Tylko on, Elton John ;) ;)

Awatar użytkownika
Adam
Jan Borysewicz
Posty: 58235
Rejestracja: wt lis 24, 2009 19:02 pm

Re: LA-LA LAND - PLANY WYDAWNICZE

#2000 Post autor: Adam » pt mar 27, 2020 07:56 am

Wiedzą kiedy dawać rabat = gdy najlepszych rzeczy nie mają na stanie, bo czekają na dodruki :)
#FUCKVINYL

Awatar użytkownika
Pawel P.
Metallica
Posty: 1437
Rejestracja: czw gru 29, 2011 21:36 pm
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: LA-LA LAND - PLANY WYDAWNICZE

#2001 Post autor: Pawel P. » pt mar 27, 2020 15:44 pm

A ja skorzystam, bo mam zaległości:

Far and Away
Minority Report
Close Encounters of the Third Kind
Saving Private Ryan
Dennis The Menace
The Swarm

Szkoda, ze niedostępny Potter, Disaster's Box i Superman.

Zastanawiam się nad Stargate... Mam wersję deluxe Varese i w sumie dobrze brzmi, poza tym cała muzyka jest na jednym CD.

Awatar użytkownika
lis23
+ Ludvig van Beethoven +
Posty: 13111
Rejestracja: czw lis 12, 2009 03:50 am
Lokalizacja: Sosnowiec

Re: LA-LA LAND - PLANY WYDAWNICZE

#2002 Post autor: lis23 » pt mar 27, 2020 16:13 pm

Ja musiałbym wziąć:

- Saving Private Ryan - mam podstawkę i chyba wystarczy?
- Far and Away - tu też podstawka wystarczy, choć okładka ładna
- Schindler List - i tutaj podstawka starcza

Kupiłbym 'Supermana" 3CD ale nie ma, nie ma też "Home Alone" ze wszystkimi piosenkami, nie ma tego najnowszego boxu Williamsa, więc ...
Tylko On, Williams John ;)
Tylko on, Elton John ;) ;)

Awatar użytkownika
Ghostek
Hardkorowy Koksu
Posty: 10220
Rejestracja: śr kwie 06, 2005 23:17 pm
Lokalizacja: Wyłoniłem się z Nun
Kontakt:

Re: LA-LA LAND - PLANY WYDAWNICZE

#2003 Post autor: Ghostek » pt mar 27, 2020 16:56 pm

Info dla Lisa i innych niecierpliwych. LaLa w newsletterze daje info, żeby być cierpliwym, że realizują do 4 tygodni zamówienie. A widząc co się teraz dzieje w handlu internetowym, to należy się spodziewać jeszcze drugie tyle z dostawą, więc 2-3 miechy może upłynąć zanim dostaniecie towar.
Obrazek

Awatar użytkownika
Adam
Jan Borysewicz
Posty: 58235
Rejestracja: wt lis 24, 2009 19:02 pm

Re: LA-LA LAND - PLANY WYDAWNICZE

#2004 Post autor: Adam » pt mar 27, 2020 20:42 pm

o ile nie zginie przez lockdown, gdy jakiś kraj da bana na transport - dziś np dała bana na transport Słowacja - tiry przez granicę mogą przewozić tylko rzeczy psujące się (żarcie itp), zywe zwierzęta oraz środki medyczne.
#FUCKVINYL

Awatar użytkownika
Ghostek
Hardkorowy Koksu
Posty: 10220
Rejestracja: śr kwie 06, 2005 23:17 pm
Lokalizacja: Wyłoniłem się z Nun
Kontakt:

Re: LA-LA LAND - PLANY WYDAWNICZE

#2005 Post autor: Ghostek » pt mar 27, 2020 22:05 pm

Niestety teraz skądkolwiek zamawiać, to jedna wielka loteria.
A i skończyło się cenowe el dorado z wysyłkami z GB. Po Brexicie skoczyła podstawowa usługa i tak np Silva za wysyłkę jednego albumu krzyczy sobie 10 fuli.
Obrazek

Awatar użytkownika
Adam
Jan Borysewicz
Posty: 58235
Rejestracja: wt lis 24, 2009 19:02 pm

Re: LA-LA LAND - PLANY WYDAWNICZE

#2006 Post autor: Adam » pt mar 27, 2020 22:20 pm

No to akurat było wiadome i bez koronavira.
#FUCKVINYL

Awatar użytkownika
MichalP
Nominacja do odkrycia roku
Posty: 1044
Rejestracja: czw wrz 07, 2017 04:28 am
Lokalizacja: Gdzies w Kanadzie

Re: LA-LA LAND - PLANY WYDAWNICZE

#2007 Post autor: MichalP » sob mar 28, 2020 00:02 am

Ghostek pisze:
pt mar 27, 2020 16:56 pm
Info dla Lisa i innych niecierpliwych. LaLa w newsletterze daje info, żeby być cierpliwym, że realizują do 4 tygodni zamówienie. A widząc co się teraz dzieje w handlu internetowym, to należy się spodziewać jeszcze drugie tyle z dostawą, więc 2-3 miechy może upłynąć zanim dostaniecie towar.
Maly problem z tlumaczeniem i niepotrzebna panike siejesz. Lala nic nie pisze na temat czasu realizowania zamowien. Info jakie podaja to w praktyce tylko przypomnienie ich regulaminu. "Poczekac minimum 4 tygodnie zanim sie zacznie ich pytac o status zamowienia, biorac pod uwage obecna pandemie realizuja zamowienia najbezpieczniej i najszybciej jak moga".

A w praktyce to pewnie Matt siedzi sam i to rozsyla, moze ma do pomocy jakas jedna osobe co by nie bylo tloku w firmie. Takze opoznienie moze jakies byc z tego powodu, ale bardziej to bym sie martwil szybkoscia dzialania samej poczty. Ludzie na FSM informuja, ze ich paczki leza w sortowniach teraz tygodniami - znowu jest pewnie problem ilosci ludzi, ktorzy moga pracowac w danym momencie, a dodatkowo duzo wiecej przesylek bo wszyscy zamawiaja teraz online.

Fajne promo bo 30% przecenyto za czesto sie nie trafia, ale i dolar kanadyjski i zlotowka polecialy na leb i dolar US niebotycznie drogi, wiec przesylka i roznice kursowe zjadaja to promo. Polasil bym sie na kilka rozszerzen, ale no wlasnie - wydac kupe kasy, zeby sobie posluchac pare minut wiecej muzy jakos mi sie za bardzo nie widzi - no i szansa ze sie Covida dostanie w przesylce gratis.

Awatar użytkownika
Ghostek
Hardkorowy Koksu
Posty: 10220
Rejestracja: śr kwie 06, 2005 23:17 pm
Lokalizacja: Wyłoniłem się z Nun
Kontakt:

Re: LA-LA LAND - PLANY WYDAWNICZE

#2008 Post autor: Ghostek » sob mar 28, 2020 07:14 am

Fakt. Dzieki za sprostowanie. Czytałem na tel w drodze do roboty i coś zjadłem z treści zapewne :)
Obrazek

Awatar użytkownika
Pawel P.
Metallica
Posty: 1437
Rejestracja: czw gru 29, 2011 21:36 pm
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: LA-LA LAND - PLANY WYDAWNICZE

#2009 Post autor: Pawel P. » sob mar 28, 2020 10:20 am

MichalP pisze:
sob mar 28, 2020 00:02 am
Fajne promo bo 30% przecenyto za czesto sie nie trafia, ale i dolar kanadyjski i zlotowka polecialy na leb i dolar US niebotycznie drogi, wiec przesylka i roznice kursowe zjadaja to promo.
Nie do końca, miesiąc temu, 28.02, w NBP średni kurs dolara wynosił 3,9225. Wczoraj było to 4,1127. Różnica wynosi niecałe 20 gr.

Ale faktycznie jest obawa, kiedy to do Polski przyleci. O zaginięcie bym się nie bał, bo raz, LaLa z pewnością by to zrefundowała (chyba że by splajtowała, ale to scenariusz katastroficzny), a dwa - Paypal też zabezpiecza przed takimi sytuacjami.

Normalnie zamówiłbym to do kumpla z NY, który kilka razy w roku lata do Polski, ale z racji epidemii wolę go nie narażać na obcowanie z czymkolwiek, co przychodzi do jego domu z zewnątrz.

Awatar użytkownika
lis23
+ Ludvig van Beethoven +
Posty: 13111
Rejestracja: czw lis 12, 2009 03:50 am
Lokalizacja: Sosnowiec

Re: LA-LA LAND - PLANY WYDAWNICZE

#2010 Post autor: lis23 » sob mar 28, 2020 10:24 am

Ja to mam problem zamówić coś z Amazonu: komiks do Dalmatyńczyków miał wyjść 24 marca ale z powodu wirusa się nie ukazał, a art book do "The Rise of the Skywalker" już został opóźniony o trzy miesiące i teraz też nie wyjdzie o czasie ... Niby Allegro proponuje zakup za 180 zł ale im jakoś nie ufam i wolę wziąć już dwie rzeczy na raz, jak tylko A ruszy. W Polsce, ponoć pracownicy magazynów Amazona godzą się nawet na zwolnienia z pracy, byleby tylko nie pracować ...
Tylko On, Williams John ;)
Tylko on, Elton John ;) ;)

ODPOWIEDZ