EPIC FAIL! :D (honorowy patronat: lis23)

Dla forum FilmMusic.pl Offtop jest źródłem sukcesu. Złotą żyłą. Dlatego stworzyliśmy specjalne miejsce wypowiedzi utrzymanej w tonie, delikatnie mówiąc, luźno-frywolnym. Wszystko co uznane zostanie za Offtop trafiać będzie tutaj.
Wiadomość
Autor
Awatar użytkownika
Koper
Ennio Morricone
Posty: 26132
Rejestracja: pn mar 06, 2006 22:16 pm
Lokalizacja: Zielona Góra
Kontakt:

Re: EPIC FAIL! :D (honorowy patronat: lis23)

#3436 Post autor: Koper » ndz lip 29, 2018 16:39 pm

Chyba 4 :D
"Hans Zimmer w tej chwili nic nie potrzebuje. (...) Ciebie też nie potrzebuje." - Paweł Stroiński

Awatar użytkownika
Adam
Jan Borysewicz
Posty: 58191
Rejestracja: wt lis 24, 2009 19:02 pm

Re: EPIC FAIL! :D (honorowy patronat: lis23)

#3437 Post autor: Adam » ndz lip 29, 2018 18:18 pm

Jezu jakie sztywniary... :roll: wyobrażacie sobie zaproszenie na fmf kogoś z takim nazwiskiem? :D
#FUCKVINYL

Awatar użytkownika
Wojteł
John Williams
Posty: 9826
Rejestracja: sob mar 15, 2008 23:50 pm
Lokalizacja: Chrząszczyżewoszyce powiat Łękołody

Re: EPIC FAIL! :D (honorowy patronat: lis23)

#3438 Post autor: Wojteł » ndz lip 29, 2018 18:33 pm

No zwłaszcza, że w natywnej wymowie nie brzmiałoby nawet podobnie do buca. Beka i Fail 600.
Haha Śląsk węgiel zadupie gwara

Awatar użytkownika
Koper
Ennio Morricone
Posty: 26132
Rejestracja: pn mar 06, 2006 22:16 pm
Lokalizacja: Zielona Góra
Kontakt:

Re: EPIC FAIL! :D (honorowy patronat: lis23)

#3439 Post autor: Koper » ndz lip 29, 2018 20:32 pm

A z tym brzmieniem to zależy skąd kolo pochodzi, może i z Europy środkowo-wschodniej, w końcu z dziada pradziada rodowity Australijczyk nie jest. ;)

A poza tym po co by go mieli na FMF zapraszać, chyba dla Adama tylko. ;)
"Hans Zimmer w tej chwili nic nie potrzebuje. (...) Ciebie też nie potrzebuje." - Paweł Stroiński

Awatar użytkownika
Wojteł
John Williams
Posty: 9826
Rejestracja: sob mar 15, 2008 23:50 pm
Lokalizacja: Chrząszczyżewoszyce powiat Łękołody

Re: EPIC FAIL! :D (honorowy patronat: lis23)

#3440 Post autor: Wojteł » pn lip 30, 2018 05:21 am

Nawet jeśli by to było nazwisko typowo wschodnioeuropejskie, to już w drugim pokoleniu mówią po zachodniemu, nie mówiąc o trzecim, więc i tak jako "buc" by się nie przedstawił.
Haha Śląsk węgiel zadupie gwara

Awatar użytkownika
Kaonashi
Joe Hisaishi
Posty: 13561
Rejestracja: pt sie 19, 2011 17:36 pm
Lokalizacja: Kraina Bogów

Re: EPIC FAIL! :D (honorowy patronat: lis23)

#3441 Post autor: Kaonashi » pn lip 30, 2018 13:32 pm

A to jak się czyta?

Obrazek
Gdyby nie piraci, byłbym jak Zbigniew Hołdys - Eric Clapton.

Awatar użytkownika
Adam
Jan Borysewicz
Posty: 58191
Rejestracja: wt lis 24, 2009 19:02 pm

Re: EPIC FAIL! :D (honorowy patronat: lis23)

#3442 Post autor: Adam » pn lip 30, 2018 14:57 pm

Wojtełe profesorkuje, a koles z takim nazwiskiem w PL byłby skończony i o to mi chodziło :) "wymowa natywna" :roll: - bitch please, 99% kraju nawet nie wie co to znaczy..
Do tego Huja wyżej też dorobisz inną "wymowe natywną"? :mrgreen: Ehh sztywniactwo...
#FUCKVINYL

Awatar użytkownika
Wojteł
John Williams
Posty: 9826
Rejestracja: sob mar 15, 2008 23:50 pm
Lokalizacja: Chrząszczyżewoszyce powiat Łękołody

Re: EPIC FAIL! :D (honorowy patronat: lis23)

#3443 Post autor: Wojteł » pn lip 30, 2018 16:04 pm

Wiesz, nawet, jeśli urodziłby się w Polsce, to miałby ciężko do gimnazjum, ale po skończeniu 14tego roku życia nikogo poza Tobą to nie śmieszy, nie na tyle, żeby wrzucać to do jakiegoś epic faila i się podniecać jakby to była najśmieszniejsza rzecz na świecie. To nie sztywniactwo, po prostu ani nie widzę tu faila, ani nic szczególnie zabawnego. Miałem na studiach profesora z nazwiskiem Burak, nazwisko trochę niewyjściowe, zwłaszcza dla kogoś z tytułem naukowym, ale też nikt jakoś się nie zwijał z tego powodu ze śmiechu. Zauważ, że jak dotąd jesteś jedyną osobą w tym temacie która się tym podnieca, nikogo innego to nie śmieszy. I zamiast uznać, że może to Ty masz specyficzne poczucie humoru, albo nie wyszedłeś mentalnie z gimnazjum, to uważasz, że wszyscy inni są sztywni. No nie, może to serio nie jest takie śmieszne?
Haha Śląsk węgiel zadupie gwara

Awatar użytkownika
Adam
Jan Borysewicz
Posty: 58191
Rejestracja: wt lis 24, 2009 19:02 pm

Re: EPIC FAIL! :D (honorowy patronat: lis23)

#3444 Post autor: Adam » pn lip 30, 2018 16:20 pm

sorry ale jest znaaaaczna różnica między słowem Burak, a Buc i każdy w tym kraju wybrałby to pierwsze na swoje nazwisko z tych dwóch :) wrzuciłem to w ramach joke'a tylko, i do tego działu bo nie było gdzie indziej, a Ty do tego dorabiasz ideologie prof Miodka.

a z tym Hujem to jak będzie natywnie bo bym się douczył językoznawstwa chętnie ? :P
#FUCKVINYL

Awatar użytkownika
Wojteł
John Williams
Posty: 9826
Rejestracja: sob mar 15, 2008 23:50 pm
Lokalizacja: Chrząszczyżewoszyce powiat Łękołody

Re: EPIC FAIL! :D (honorowy patronat: lis23)

#3445 Post autor: Wojteł » pn lip 30, 2018 16:54 pm

Adam pisze:
pn lip 30, 2018 16:20 pm
sorry ale jest znaaaaczna różnica między słowem Burak, a Buc i każdy w tym kraju wybrałby to pierwsze na swoje nazwisko z tych dwóch :) wrzuciłem to w ramach joke'a tylko, i do tego działu bo nie było gdzie indziej, a Ty do tego dorabiasz ideologie prof Miodka.
Mogłeś wrzucić choćby do WTF.
Adam pisze:
pn lip 30, 2018 16:20 pm
a z tym Hujem to jak będzie natywnie bo bym się douczył językoznawstwa chętnie ? :P


Skąd mam wiedzieć? Nawet nie wiem, z jakiego obszaru językowego ten koleś pochodzi. A jak już to ustalimy, to może idź do kogoś, kto zna trochę bardziej egzotycznie języki, niż angielski, z którym sobie trochę lepiej lub gorzej radzi 3/4 społeczeństwa (choć po Twoim poprzednim wpisie wychodzi na to, że to dla Ciebie trochę szokujący nius). Nie mówiąc już o tym, że między Le Gią Huy jest dużo większa różnica, niż między bucem i burakiem.

No i nikt żadnej ideologii tu nie dorabiał poza Tobą, jedyne co Ci powiedziało parę osób, to to, że mało to zabawne, na co odparłeś, czy wyobrażamy sobie zaproszenie kogoś takie na FMFa. No nie wiem w czym problem, fakt, na stronie z informacją by to było zabawne, ale jakby ktoś przyszedł na panel i zapowiedziano by tego pana, to zgodnie z wymową nikt nawet by się nie domyślił, że tak to się pisze. A informacji o gościach poza największymi nazwiskami na gali nie czyta nikt poza garstką ekstremalnych nerdów.

Jak jesteśmy w temacie, to może Cię przyprawi o zmoczenie majtek info, że w przedszkolu niektóre dzieci śmiały się z mojego nazwiska, przekręcając je na "podwieczorek". Skończyło się, gdy już trochę dojrzeliśmy, skończyliśmy 7 lat i rozpoczęliśmy naukę w podstawówce. Więc możesz się pośmiać, zanim dobijesz do tego etapu emocjonalnie :P


No i ponownie - tak abstrahując od ideologii itd - czy nie zwróciłeś uwagi na to, że jak na razie nikogo poza Tobą to jakoś nie śmieszy? Znaczy wiadomo, dorobiłeś sobie już linię obrony, że reszta jest sztywna a ja się bawię w profesora, ok. Może i tak jest, ale to nazwisko to ani fail, ani wiele zabawniejsze od filmików z onetu "które mają bawić do posiku" nie jest. W Polsce to faktycznie, do połowy gimnazjum by miał przejebane, a jako amerykanin to nawet w Polsce by nie miał tak źle, o ile by ktoś nie zobaczył tego nazwiska na papierze, bo jakby się przedstawiał, to by nawet nie brzmiało podobnie.
Haha Śląsk węgiel zadupie gwara

Awatar użytkownika
Wojteł
John Williams
Posty: 9826
Rejestracja: sob mar 15, 2008 23:50 pm
Lokalizacja: Chrząszczyżewoszyce powiat Łękołody

Re: EPIC FAIL! :D (honorowy patronat: lis23)

#3446 Post autor: Wojteł » pn lip 30, 2018 17:00 pm

A tak z innej beczki, nie mogłem się zdecydować czy to do faila, czy do WTF


youtu.be/KlKER8QY6mQ
Haha Śląsk węgiel zadupie gwara

Awatar użytkownika
Kaonashi
Joe Hisaishi
Posty: 13561
Rejestracja: pt sie 19, 2011 17:36 pm
Lokalizacja: Kraina Bogów

Re: EPIC FAIL! :D (honorowy patronat: lis23)

#3447 Post autor: Kaonashi » pn lip 30, 2018 17:14 pm

Dobrze chociaż, że po tylu bombach na łeb, które przyjął przez całą karierę, jeszcze potrafi jako tako czytać.
Gdyby nie piraci, byłbym jak Zbigniew Hołdys - Eric Clapton.

Awatar użytkownika
Koper
Ennio Morricone
Posty: 26132
Rejestracja: pn mar 06, 2006 22:16 pm
Lokalizacja: Zielona Góra
Kontakt:

Re: EPIC FAIL! :D (honorowy patronat: lis23)

#3448 Post autor: Koper » pn lip 30, 2018 18:57 pm

dobrze, że Gołoty nie wybrali do filmiku, nie dałby rady. ;)

Z innych epic faili:
http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/ ... tml#Z_Prze
"Hans Zimmer w tej chwili nic nie potrzebuje. (...) Ciebie też nie potrzebuje." - Paweł Stroiński

Awatar użytkownika
Adam
Jan Borysewicz
Posty: 58191
Rejestracja: wt lis 24, 2009 19:02 pm

Re: EPIC FAIL! :D (honorowy patronat: lis23)

#3449 Post autor: Adam » wt lip 31, 2018 09:34 am

Wojtek pisze:
pn lip 30, 2018 16:54 pm
Jak jesteśmy w temacie, to może Cię przyprawi o zmoczenie majtek info, że w przedszkolu niektóre dzieci śmiały się z mojego nazwiska, przekręcając je na "podwieczorek". Skończyło się, gdy już trochę dojrzeliśmy, skończyliśmy 7 lat i rozpoczęliśmy naukę w podstawówce. Więc możesz się pośmiać, zanim dobijesz do tego etapu emocjonalnie :P
po raz kolejny dajesz z dupy przykład - wyrazu "podwieczorek" który nie jest w żadnym stopniu śmieszny czy obraźliwy i Twoja historia ni jak ma sie do posiadania prawdziwie przejebanego nazwiska... No ale jakbyś takowe posiadał, to byś to zrozumiał :D i gwarantuję Ci że np z tych dorosłych ludzi śmieją się do dziś (i tak, to nie fake, możesz sobie zguglować)

Obrazek

Obrazek
Wojtek pisze:
pn lip 30, 2018 17:00 pm
A tak z innej beczki, nie mogłem się zdecydować czy to do faila, czy do WTF


youtu.be/KlKER8QY6mQ
spłukany koleś, z trudem dukający z kartki i chwytający się każdej hałtury żeby tylko nie skończyć pod mostem.. za chwilę będzie jadł marchewki z Łukaszenką jak jego kolega.. wstyd dla kraju że kogoś takiego do takiej rzeczy wzięli. no ale dobra zmiana...
#FUCKVINYL

Awatar użytkownika
Kaonashi
Joe Hisaishi
Posty: 13561
Rejestracja: pt sie 19, 2011 17:36 pm
Lokalizacja: Kraina Bogów

Re: EPIC FAIL! :D (honorowy patronat: lis23)

#3450 Post autor: Kaonashi » wt lip 31, 2018 09:48 am

Ten drugi obrazek to już rzeczywiście najniższy level gimbo-żartu.
Gdyby nie piraci, byłbym jak Zbigniew Hołdys - Eric Clapton.

ODPOWIEDZ