ALAN SILVESTRI - AVENGERS 1, 3, 4

Tutaj dyskutujemy o poszczególnych ścieżkach dźwiękowych napisanych na potrzeby kina.
Wiadomość
Autor
Arthur.Flowerkis

Re: ALAN SILVESTRI - AVENGERS 3 & 4 (2018-2019)

#196 Post autor: Arthur.Flowerkis » pt maja 04, 2018 13:23 pm

Adam pisze:
pt maja 04, 2018 13:12 pm
jaka płaca, taka praca !!! jakby im płacili po 1800 euro jak minimalna w UK, to by pracowali z pocałowaniem ręki..
Właśnie to jeden problem, a drugi to właśnie to fizyczne przeciążenie - mimo ulepszeń, często praca jest bardziej utrudniana, a młodzi ludzie bardziej słabsi. Kiedyś było tylko 300% normy - kto by tyle chciał współcześnie się narobić?
Tylko politycy, którzy "ciężko" zapracowali i im się należało.

Inny problem to, że 1800 euro, może równać się naszym 1800 zł - taka metoda przeliczania, nie po aktualnych kursach. Za granicą chleb może kosztować 2 euro, to u nas 2 zł (a nie 8 zł).

Awatar użytkownika
Adam
Jan Borysewicz
Posty: 58190
Rejestracja: wt lis 24, 2009 19:02 pm

Re: ALAN SILVESTRI - AVENGERS 3 & 4 (2018-2019)

#197 Post autor: Adam » pt maja 04, 2018 13:27 pm

nie pisz już tych bzdur, błagam... Mam kilku dobrych znajomych w UK którzy pracują tam legalnie i tam płacą podatki np w piekarni na taśmie za 1800 F i nie ma anglika chętnego tam za tyle pracować! Z całej obsady 3/4 to obcokrajowcy z rejonów wschodniej EU.. Weź sobie przelicz ile to jest na nasze i ile za taką samą pracę dostałby ktoś w piekarni w PL. 2 tys zł na rekę ? no więc z czym do ludzi... Jak pracodawcy nie chca płacić, to niech sie nie dziwią że się ludziom nie chce i się stale zwalniają, a kraj nasz zalewa ukraiński narybek pracowników, skoro dla nich warunki u nas, to jak dla naszych warunki w DE czy UK. I ja uważam że to bardz odobrze. Skoro nam wolno jeździć na saksy, niech inni przyjeżdżają zarabiać godniej do nas, skoro na Ukrainie średnia emerytura to 200 zł.
#FUCKVINYL

Awatar użytkownika
Kaonashi
Joe Hisaishi
Posty: 13561
Rejestracja: pt sie 19, 2011 17:36 pm
Lokalizacja: Kraina Bogów

Re: ALAN SILVESTRI - AVENGERS 3 & 4 (2018-2019)

#198 Post autor: Kaonashi » pt maja 04, 2018 13:43 pm

Adam: No, więc posłuchaj mnie teraz uważnie, Bolek. Byłeś w UK?
Arthur: Nie.
Adam: No właśnie, a ja... znam kogoś, kto był i opowiedział mi to i owo.
Gdyby nie piraci, byłbym jak Zbigniew Hołdys - Eric Clapton.

Awatar użytkownika
Wojteł
John Williams
Posty: 9826
Rejestracja: sob mar 15, 2008 23:50 pm
Lokalizacja: Chrząszczyżewoszyce powiat Łękołody

Re: ALAN SILVESTRI - AVENGERS 3 & 4 (2018-2019)

#199 Post autor: Wojteł » pt maja 04, 2018 13:45 pm

Paweł Stroiński pisze:
pt maja 04, 2018 12:50 pm
Adam pisze:
pt maja 04, 2018 08:49 am
dawno nie widziałem tak surrealistycznych postów, nie ma to jak millenialsi :mrgreen:
Ale wiesz, że w zasadzie to sam millenialsem też jesteś? ;)
Tu jest pewien problem z definicją, bo różne źródła podają różny przedział czasowy, do jakiego łapią się millenialsi. Adam jednak chyba do większości z nich się zalicza, bo zdecydowana przewaga źródeł podaje przełom lat 80/90, więc dla Adama chyba ciut za późno - chociaż tak jak mówię, są różne definicje i niektóre pewnie podadzą też 1980 jako cezurę :P
Arthur.Flowerkis pisze:
pt maja 04, 2018 13:09 pm
Adam pisze:
pt maja 04, 2018 12:41 pm
najlepsze było to o hali produkcyjnej :mrgreen:
Proszę przyjechać i zobaczyć - oddział firmy Mond... w mieście X.. (nie mogę ujawnić pełnych danych), gdzie młodzi się obijają, wydłużają przeryw 15 minutowe do 30 minutowych, zwalniają po tygodniu, bo "za ciężka i słabo płatna robota". Ciężej od młodych i dłużej w fabryce pracują starzy pracownicy - to potwierdza tezę, że dawne pokolenia były bardziej wytrwałe, a teraz młodzi idą po dyplom, łatwą i lekką pracę. Kondycja fizyczna i psychiczna nowego pokolenia coraz słabsza i ludzie Teraz krócej żyją - obecnie umiera dawne, wytrwałe pokolenie 90-latków. Teraz tylko przy wsparciu medycyny może kilku dożyje takiego wieku, bo naturalnie to raczej nie.
Statystki wzięte z instytutu danych z dupy? Wszędzie na świecie przewidywana średnia długość życia rośnie. Resztę pieprzenia na zasadzie "kiedyś to było, zapierdalało się 27 godzin dziennie za grosik i wpierdalało kamienie, nie to co teraz te rozpuszczone mazgaje" nawet mi się nie chce komentować :P

https://ourworldindata.org/life-expectancy
Haha Śląsk węgiel zadupie gwara

Awatar użytkownika
Adam
Jan Borysewicz
Posty: 58190
Rejestracja: wt lis 24, 2009 19:02 pm

Re: ALAN SILVESTRI - AVENGERS 3 & 4 (2018-2019)

#200 Post autor: Adam » pt maja 04, 2018 13:48 pm

@Koanashi, różnica jest taka że ja u niego tam bywam, a dwóch pozostałych to moja bliska rodzina również legalnie pracująca w DE w firmie UPS. i żaden nie zamierza wracać juz nigdy do PL jesli dalej będą zarabiać tyle co zarabiają.. i się im nie dziwie. mnie w tym zjebanym kraju trzymają jeszcze sprawy rodzinne, ale też mnie za jakiś czas tu nie będzie.
#FUCKVINYL

Awatar użytkownika
Kaonashi
Joe Hisaishi
Posty: 13561
Rejestracja: pt sie 19, 2011 17:36 pm
Lokalizacja: Kraina Bogów

Re: ALAN SILVESTRI - AVENGERS 3 & 4 (2018-2019)

#201 Post autor: Kaonashi » pt maja 04, 2018 14:03 pm

Adam pisze: @Koanashi, różnica jest taka że ja u niego tam bywam, a dwóch pozostałych to moja bliska rodzina również legalnie pracująca w DE w firmie UPS.
Spoko, ja tu tylko sobie śmieszkuję. :wink:
Gdyby nie piraci, byłbym jak Zbigniew Hołdys - Eric Clapton.

Awatar użytkownika
Wawrzyniec
Hans Zimmer
Posty: 33785
Rejestracja: sob lip 12, 2008 02:00 am
Kontakt:

Re: ALAN SILVESTRI - AVENGERS 3 & 4 (2018-2019)

#202 Post autor: Wawrzyniec » pt maja 04, 2018 14:29 pm

Thanos symbolizuje emigrantów z Polski w UK? :? Filmu nie widziałem, ale tak toczona tu dyskusja (NIE O MUZYCE FILMOWEJ) sugeruje?
#WinaHansa #IStandByDaenerys

Awatar użytkownika
Adam
Jan Borysewicz
Posty: 58190
Rejestracja: wt lis 24, 2009 19:02 pm

Re: ALAN SILVESTRI - AVENGERS 3 & 4 (2018-2019)

#203 Post autor: Adam » pt maja 04, 2018 14:54 pm

słuchał kto 24-Bit/96 kHz ?
#FUCKVINYL

Arthur.Flowerkis

Re: ALAN SILVESTRI - AVENGERS 3 & 4 (2018-2019)

#204 Post autor: Arthur.Flowerkis » pt maja 04, 2018 15:32 pm

[quote=Adam post_id=292473 time=1525433232 user_id=1147]
nie pisz juz bzdur...
[/quote]

Właściwie to Wy...powinienem napisać byście "spadali", dostosować się do Waszego poziomu - taki niski poziom kultury prezentujecie i arogancji na poziomie politycznych dyskusji, że nie potraktuje waszych argumentów poważnie i też mogę nazwać je w sposób, w jaki nazywacie moje "wyjęte z...". Nie znacie podstaw kulturalnej dyskusji, a pozujecie na wszechwiedzących, znających zasady całego świata.
Nauczcie się pokory i zasad dyskusji, gdyż na razie Wasze argumenty nie mają żadnej wartości. Wtedy może i samo forum zyska jakąś wartość, przyzwoitość, na razie ma tylko charakter iluzoryczny - forum z założenia o kulturze (muzyce), a komentarze o shitach, dupach i innych anty atrakcjach.

Arthur.Flowerkis

Re: ALAN SILVESTRI - AVENGERS 3 & 4 (2018-2019)

#205 Post autor: Arthur.Flowerkis » pt maja 04, 2018 15:34 pm

Wojtek pisze:
pt maja 04, 2018 13:45 pm
Paweł Stroiński pisze:
pt maja 04, 2018 12:50 pm
Adam pisze:
pt maja 04, 2018 08:49 am
dawno nie widziałem tak surrealistycznych postów, nie ma to jak millenialsi :mrgreen:
Ale wiesz, że w zasadzie to sam millenialsem też jesteś? ;)
Tu jest pewien problem z definicją, bo różne źródła podają różny przedział czasowy, do jakiego łapią się millenialsi. Adam jednak chyba do większości z nich się zalicza, bo zdecydowana przewaga źródeł podaje przełom lat 80/90, więc dla Adama chyba ciut za późno - chociaż tak jak mówię, są różne definicje i niektóre pewnie podadzą też 1980 jako cezurę :P
Arthur.Flowerkis pisze:
pt maja 04, 2018 13:09 pm
Adam pisze:
pt maja 04, 2018 12:41 pm
najlepsze było to o hali produkcyjnej :mrgreen:
Proszę przyjechać i zobaczyć - oddział firmy Mond... w mieście X.. (nie mogę ujawnić pełnych danych), gdzie młodzi się obijają, wydłużają przeryw 15 minutowe do 30 minutowych, zwalniają po tygodniu, bo "za ciężka i słabo płatna robota". Ciężej od młodych i dłużej w fabryce pracują starzy pracownicy - to potwierdza tezę, że dawne pokolenia były bardziej wytrwałe, a teraz młodzi idą po dyplom, łatwą i lekką pracę. Kondycja fizyczna i psychiczna nowego pokolenia coraz słabsza i ludzie Teraz krócej żyją - obecnie umiera dawne, wytrwałe pokolenie 90-latków. Teraz tylko przy wsparciu medycyny może kilku dożyje takiego wieku, bo naturalnie to raczej nie.
Statystki wzięte z instytutu danych z dupy? Wszędzie na świecie przewidywana średnia długość życia rośnie. Resztę pieprzenia na zasadzie "kiedyś to było, zapierdalało się 27 godzin dziennie za grosik i wpierdalało kamienie, nie to co teraz te rozpuszczone mazgaje" nawet mi się nie chce komentować :P

https://ourworldindata.org/life-expectancy
Właściwie to Wy...powinienem napisać byście "spadali", dostosować się do Waszego poziomu - taki niski poziom kultury prezentujecie i arogancji na poziomie politycznych dyskusji, że nie potraktuje waszych argumentów poważnie i też mogę nazwać je w sposób, w jaki nazywacie moje "wyjęte z...". Nie znacie podstaw kulturalnej dyskusji, a pozujecie na wszechwiedzących, znających zasady całego świata.
Nauczcie się pokory i zasad dyskusji, gdyż na razie Wasze argumenty nie mają żadnej wartości. Wtedy może i samo forum zyska jakąś wartość, przyzwoitość, na razie ma tylko charakter iluzoryczny - forum z założenia o kulturze (muzyce), a komentarze o shitach, dupach i innych anty atrakcjach.

Awatar użytkownika
Ghostek
Hardkorowy Koksu
Posty: 10200
Rejestracja: śr kwie 06, 2005 23:17 pm
Lokalizacja: Wyłoniłem się z Nun
Kontakt:

Re: ALAN SILVESTRI - AVENGERS 3 & 4 (2018-2019)

#206 Post autor: Ghostek » pt maja 04, 2018 15:34 pm

Adam pisze:
pt maja 04, 2018 14:54 pm
słuchał kto 24-Bit/96 kHz ?
No a jak.
Jak masz sprzęt to jest ogień. A jak nie masz, to jeden rympał. :P
Obrazek

Awatar użytkownika
Adam
Jan Borysewicz
Posty: 58190
Rejestracja: wt lis 24, 2009 19:02 pm

Re: ALAN SILVESTRI - AVENGERS 3 & 4 (2018-2019)

#207 Post autor: Adam » pt maja 04, 2018 16:44 pm

Ghostek pisze:
pt maja 04, 2018 15:34 pm
No a jak.
Jak masz sprzęt to jest ogień. A jak nie masz, to jeden rympał. :P
Obrazek
#FUCKVINYL

Awatar użytkownika
Wojteł
John Williams
Posty: 9826
Rejestracja: sob mar 15, 2008 23:50 pm
Lokalizacja: Chrząszczyżewoszyce powiat Łękołody

Re: ALAN SILVESTRI - AVENGERS 3 & 4 (2018-2019)

#208 Post autor: Wojteł » pt maja 04, 2018 17:11 pm

Arthur.Flowerkis pisze:
pt maja 04, 2018 15:32 pm
Właściwie to Wy...powinienem napisać byście "spadali", dostosować się do Waszego poziomu - taki niski poziom kultury prezentujecie i arogancji na poziomie politycznych dyskusji, że nie potraktuje waszych argumentów poważnie i też mogę nazwać je w sposób, w jaki nazywacie moje "wyjęte z...". Nie znacie podstaw kulturalnej dyskusji, a pozujecie na wszechwiedzących, znających zasady całego świata.
O arogancji mówi koleś, który w zeszłym miesiącu mówił, że ma wyrażać swoją opinię, bo on ma rację, a ja nie. Żebyśmy jeszcze wtedy rozmawiali o faktach, albo rzeczach, które można zmierzyć i zbadać w obiektywny sposób, tak jak na przykład, no nie wiem.... średnia długość życia? :P
Nauczcie się pokory i zasad dyskusji, gdyż na razie Wasze argumenty nie mają żadnej wartości. Wtedy może i samo forum zyska jakąś wartość, przyzwoitość, na razie ma tylko charakter iluzoryczny - forum z założenia o kulturze (muzyce), a komentarze o shitach, dupach i innych anty atrakcjach.

Fakt, na pewno stetryczałe biadolenie o tym, że dawniej było lepiej i ludzie żyli dłużej, ma mniejszą wartość, niż badania i dane statystyczne dotyczące wzrostu średniej długości życia :wink: A że w innych dyskusjach zdarza Ci się przeczyć samemu sobie używać dziurawej argumentacji to kolejna sprawa :P
Haha Śląsk węgiel zadupie gwara

Awatar użytkownika
lis23
+ Ludvig van Beethoven +
Posty: 13079
Rejestracja: czw lis 12, 2009 03:50 am
Lokalizacja: Sosnowiec

Re: ALAN SILVESTRI - AVENGERS 3 & 4 (2018-2019)

#209 Post autor: lis23 » pt maja 04, 2018 17:20 pm

Zamiast pindolić o głupotach warto zauważyć, że na dzień 2 maja, film zarobił na świecie $857,531,270 :P
Hit konkurencji po czterech miesiącach dobił do 600 milionów na świecie :mrgreen:
Tylko On, Williams John ;)
Tylko on, Elton John ;) ;)

Arthur.Flowerkis

Re: ALAN SILVESTRI - AVENGERS 3 & 4 (2018-2019)

#210 Post autor: Arthur.Flowerkis » pt maja 04, 2018 17:29 pm

Wojtek pisze:
pt maja 04, 2018 17:11 pm


Fakt, na pewno stetryczałe biadolenie o tym, że dawniej było lepiej i ludzie żyli dłużej, ma mniejszą wartość, niż badania i dane statystyczne dotyczące wzrostu średniej długości życia :wink: A że w innych dyskusjach zdarza Ci się przeczyć samemu sobie używać dziurawej argumentacji to kolejna sprawa :P
Chodzi o to, że to wy jesteście w większości, za przeproszeniem stetryczałymi dziadkami. I w dodatku bez kultury.
Nie logiczne dziury, tylko elastyczność do sytuacji Bezmyślny 8)

ODPOWIEDZ