Szukam ścieżek

Tutaj dyskutujemy o poszczególnych ścieżkach dźwiękowych napisanych na potrzeby kina.
Wiadomość
Autor
Mefisto

Szukam ścieżek

#1 Post autor: Mefisto » pn lip 24, 2006 21:34 pm

Cisza na forum, jak...no cicho strasznie i nic sie nie dzieje po prostu :P
A tu taki prosty temacik - szukam następujących utworów z:
-Vampire Hunter D Bloodlust: Sunlight (12)
-Bad Education: Quizás, Quizás, Quizás / Peurta Final / Adagietto / Moon river (02/19/23/24)

oraz następujących białych kruków (przynajmniej na naszym rynku):
The Company
Three to Tango
Cruel Intentions - music inspired by - John Ottman
Spartan - Mark Isham (z tego co się orientuję, to nie wydano)
Midnight Run - Danny Elfman
Frequency - Michael Kamen (na pewno istnieje bootleg, oficjalnie chyba nie wydano)

Za wszelką pomoc będę wdzięczny :)
Ostatnio zmieniony śr lip 26, 2006 15:10 pm przez Mefisto, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Thedues
Site Admin
Posty: 299
Rejestracja: śr lip 13, 2005 12:52 pm
Lokalizacja: Kraków(9miesiecy w roku:D)
Kontakt:

#2 Post autor: Thedues » wt lip 25, 2006 19:17 pm

odp na pytanie:P
Emule, Torrent, Soul Seek, E-bay, Allegro.
psychiczny redaktor & admin portalu filmmusic.pl

Mefisto

#3 Post autor: Mefisto » wt lip 25, 2006 21:54 pm

taka odpowiedź mnie nie zadowala :P

Awatar użytkownika
Mariusz Tomaszewski
Szofer w RCP
Posty: 164
Rejestracja: sob kwie 30, 2005 21:04 pm
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

#4 Post autor: Mariusz Tomaszewski » śr lip 26, 2006 02:21 am

Przemo ma rację. Jeśli coś istnieje, to można to znaleźć, tylko trzeba chcieć :P A ty tak przychodzisz i chcesz mieć podane gotowe na tacy :P Ładnie to tak? :twisted:
Seksowny redaktor portalu www.filmmusic.pl :P

Mefisto

#5 Post autor: Mefisto » śr lip 26, 2006 15:12 pm

bardzo ładnie, tym bardziej, że jak dotąd nie znalazłem, a z ww programów nie korzystam :P

Awatar użytkownika
Mariusz Tomaszewski
Szofer w RCP
Posty: 164
Rejestracja: sob kwie 30, 2005 21:04 pm
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

#6 Post autor: Mariusz Tomaszewski » śr lip 26, 2006 15:36 pm

To aż dziw bierze, że jeszcze nie znalazłeś :lol: Na wp.pl nie udostępnili tego jeszcze? :P To dranie :D
Seksowny redaktor portalu www.filmmusic.pl :P

Awatar użytkownika
Thedues
Site Admin
Posty: 299
Rejestracja: śr lip 13, 2005 12:52 pm
Lokalizacja: Kraków(9miesiecy w roku:D)
Kontakt:

#7 Post autor: Thedues » śr lip 26, 2006 16:36 pm

Mefisto pisze:bardzo ładnie, tym bardziej, że jak dotąd nie znalazłem, a z ww programów nie korzystam
To szukaj dalej szczęścia w polu;)
psychiczny redaktor & admin portalu filmmusic.pl

Mefisto

#8 Post autor: Mefisto » czw lip 27, 2006 01:02 am

no jak wy świata nie widzicie poza emulami, to się nie dziwię :roll:
widzę, że najłatwiej jest drwić i tyle :P

Awatar użytkownika
Tomek
Redaktor Kaktus
Posty: 4257
Rejestracja: pn maja 02, 2005 21:43 pm
Kontakt:

#9 Post autor: Tomek » czw lip 27, 2006 10:46 am

Mefisto pisze:no jak wy świata nie widzicie poza emulami, to się nie dziwię :roll:
widzę, że najłatwiej jest drwić i tyle :P
Dokładnie. Najłatwiej być sarkastycznym i mieć milion plików na dysku...
Obrazek

Awatar użytkownika
Mariusz Tomaszewski
Szofer w RCP
Posty: 164
Rejestracja: sob kwie 30, 2005 21:04 pm
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

#10 Post autor: Mariusz Tomaszewski » czw lip 27, 2006 17:20 pm

Nie mam ani miliona plików na dysku, i znam inne źródła prócz p2p. Przykro mi widzieć, że ktoś może zawistnie patrzeć na to co ktoś inny posiada. Owszem, łatwo jest siedzieć i krytykować, kiedy widzi się taką nieporadność. Mefisto interesują bardzo rzadkie albumy, ale krytykuje p2p. Przepraszam, zamówiłeś płytę z Japonii i na niej brakuje ci jednego kawałka? Proszę cię... Jeśli ktoś oczekuje pomocy w takiej sprawie, to załatwia się to na privie, a nie a nie na ogólnym forum. Gwarantuję, że kilka osób tutaj ma wymienione przez ciebie pozycje, ale nikt nie ma zamiaru się tym chwalić przy wszystkich, bo po prostu nie ma czym. Jeśli ci zależy na tych kawałkach, to zrobisz to, co trzeba aby je zdobyć. Myślisz, że ktoś dorobił się pokaźnej kolekcji poprzez posty w stylu: szukam tego i tego, kto mi pomoże? Ale jeśli taki jest twój wybór, to idź za radą Przemka, i powodzenia w szukaniu wiatru w polu.
Seksowny redaktor portalu www.filmmusic.pl :P

Awatar użytkownika
Tomek
Redaktor Kaktus
Posty: 4257
Rejestracja: pn maja 02, 2005 21:43 pm
Kontakt:

#11 Post autor: Tomek » czw lip 27, 2006 18:37 pm

Mariusz Tomaszewski pisze:Nie mam ani miliona plików na dysku, i znam inne źródła prócz p2p. Przykro mi widzieć, że ktoś może zawistnie patrzeć na to co ktoś inny posiada. Owszem, łatwo jest siedzieć i krytykować, kiedy widzi się taką nieporadność. Mefisto interesują bardzo rzadkie albumy, ale krytykuje p2p. Przepraszam, zamówiłeś płytę z Japonii i na niej brakuje ci jednego kawałka? Proszę cię... Jeśli ktoś oczekuje pomocy w takiej sprawie, to załatwia się to na privie, a nie a nie na ogólnym forum. Gwarantuję, że kilka osób tutaj ma wymienione przez ciebie pozycje, ale nikt nie ma zamiaru się tym chwalić przy wszystkich, bo po prostu nie ma czym. Jeśli ci zależy na tych kawałkach, to zrobisz to, co trzeba aby je zdobyć. Myślisz, że ktoś dorobił się pokaźnej kolekcji poprzez posty w stylu: szukam tego i tego, kto mi pomoże? Ale jeśli taki jest twój wybór, to idź za radą Przemka, i powodzenia w szukaniu wiatru w polu.
Mariusz wybacz ale uprawiasz filozofię do zupełnie przyziemnych i błahostkowych rzeczy. Nie lubię się wtrącać w cudze spory, ale skoro ktoś prosi o pomoc to albo mu się ją oferuje albo nie, tylko po co ten dziecinne pseudo-komentarze...

Dla mnie rzeczą zupełnie normalną w świecie jest komuś pomóc (co też zrobiłem w wypadku Mefisto) a jeżeli uważasz, że te "rzadkie" albumy (też mi "albumy" - nielegalnie wydana/rozprowadzona muzyka w mp3...) są tak strasznie wartościowe i elitarne, że nie można się o takie rzeczy zapytać na publicznym forum (a w ogóle o jakim "chwaleniu" mówisz??) to gdzieś tu zatracamy sens bycia fanem czegoś a zaczynamy tworzyć jakieś chore, zamknięte środowisko. Zawsze tak bardzo narzekasz, że to środowisko jest takie zamknięte, dziwaczne, snobistyczne a sam hołdujesz pewnym filozofiom, które moim zdaniem właśnie bardzo udziwniają to środowisko...
Obrazek

Mefisto

#12 Post autor: Mefisto » czw lip 27, 2006 20:43 pm

Mariusz Tomaszewski pisze:Mefisto interesują bardzo rzadkie albumy, ale krytykuje p2p.
wcale nie krytykuję, po prostu ich nie używam - moja sprawa dlaczego
Przepraszam, zamówiłeś płytę z Japonii i na niej brakuje ci jednego kawałka? Proszę cię...
a tego to nie bardzo rozumiem :|
Jeśli ktoś oczekuje pomocy w takiej sprawie, to załatwia się to na privie, a nie a nie na ogólnym forum.
to jest forum o muzyce filmowej, więc spodziewam się, że dając taką informację ktoś przeczyta, ewentualnie jak będzie miał ochotę to da mi znać (właśnie na priva - ja nie zamierzam wysyłać pw do każdego użytkownika na forum), że ma i ewentualnie pomoże. Nigdzie nie napisałem, że jak macie to musicie mi dać, bo chce to mieć podane na srebrnej tacy. Wiadomość jest do ogólnej informacji, że poszukuję tego i tego - ktoś odpowie, to fajnie, nikt się nawet nie zainteresuje, to zostanie pusty temat - tyle. Także mój post nie wnioskuje niczego o piractwie - napisałem po prostu, że poszukuję danych albumów, ale nie oczekuję żadnych cudów, tym bardziej po takiej reakcji :evil:
Jeśli ci zależy na tych kawałkach, to zrobisz to, co trzeba aby je zdobyć.
a co, myślisz, że to moja pierwsza próba znalezienia tych pozycji? od razu post na forum? teraz jesteś śmieszny po prostu

Awatar użytkownika
Łukasz Waligórski
Początkujący orkiestrator
Posty: 617
Rejestracja: śr maja 18, 2005 12:27 pm
Kontakt:

#13 Post autor: Łukasz Waligórski » czw lip 27, 2006 23:11 pm

Hmm... zazwyczaj kiedy widzę na jakimś forum taki temat to staram się go unikać, ale widzę że tu wywiązała się jakaś dyskusja więc i ja się udzielę :lol:

Po pierwsze nie ma nic złego w tym że Mefisto pyta się o dostępność całych, rzadkich albumów. Jeśli ktoś ma informacje o takowych to czemu nie miałby ich idzielić. Przecież Mefi nie wymaga żeby ktoś mu od razu przesłyłał je na maila...

Inna sprawa jeśli chodzi o pojedyńcze utwory... Na moje oko to już ociera się o piractwo. Nie chcę uchodzić ze jakiegoś świętoszka, bo swoje w tej kwiestii też mam za uszami, ale daleki jestem od zbierania utworów na forum... Jeśli szukasz tylko poszczególnych utowrów to jest raczej logiczne że nie znajdziesz żadnej legalnej kompilacji z nimi, tylko liczysz że ktoś Ci je jakoś prześle... i na mój gust to już nie jest zbyt mądre. Nie dość że sam się przynajesz tym do piractwa (bo raczej wybrakowanej płyty nie kupiłeś w sklepie), to jeszcze zachęcasz do niego innych...

Tyle ode mnie...

Awatar użytkownika
Mariusz Tomaszewski
Szofer w RCP
Posty: 164
Rejestracja: sob kwie 30, 2005 21:04 pm
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

#14 Post autor: Mariusz Tomaszewski » czw lip 27, 2006 23:35 pm

Mefisto. Nie używasz p2p, ale brakuje ci poszczególnych kawałków. Stąd była ta uwaga o wybrakowanych płytach z Japonii. Z resztą w tej kewstii wypowiedział się wystarczająco Łukasz.
Mefisto pisze: to jest forum o muzyce filmowej, więc spodziewam się, że dając taką informację ktoś przeczyta, ewentualnie jak będzie miał ochotę to da mi znać (właśnie na priva - ja nie zamierzam wysyłać pw do każdego użytkownika na forum)
Tobie się nie chce wysyłać, ale mnie się ma chcieć? Nie miałem na myśli pm na forum. Każdy ma do każdego numer gadu (a jesli nie ma, to żadną sztuką jest zdobycie takowego), więc co za problem spytać się na gadu? Tylko proszę, nie wyjeżdżaj mi z tym, że w ten sposób mogłeś się zwrócić z prośbą do każdego i w ogóle... Bo jeszcze raz piszę, forum nie jest do załatwiania takich spraw.
Tomek Rokita pisze:Zawsze tak bardzo narzekasz, że to środowisko jest takie zamknięte, dziwaczne, snobistyczne a sam hołdujesz pewnym filozofiom, które moim zdaniem właśnie bardzo udziwniają to środowisko...
Czy ja tobie czy komukolwiek innemu ze środowiska czegoś odmówiłem na slsk? Proszę, pomyśl następnym razem, zanim coś napiszesz.
Seksowny redaktor portalu www.filmmusic.pl :P

Awatar użytkownika
Thedues
Site Admin
Posty: 299
Rejestracja: śr lip 13, 2005 12:52 pm
Lokalizacja: Kraków(9miesiecy w roku:D)
Kontakt:

#15 Post autor: Thedues » pt lip 28, 2006 00:44 am

Mefisto pisze:no jak wy świata nie widzicie poza emulami, to się nie dziwię
widzę, że najłatwiej jest drwić i tyle
No cóż;) niektórzy idą za rozwojem techniki niektórz wręcz przeciwnie;)
Tomek pisze:Dokładnie. Najłatwiej być sarkastycznym i mieć milion plików na dysku...
Oj nie rób z siebie aniołka;)
Tomek pisze:Mariusz wybacz ale uprawiasz filozofię do zupełnie przyziemnych i błahostkowych rzeczy. Nie lubię się wtrącać w cudze spory, ale skoro ktoś prosi o pomoc to albo mu się ją oferuje albo nie, tylko po co ten dziecinne pseudo-komentarze...
Zaoferowaliśmy tylko źródła z jakich może użytkownik skorzystać. Jeżeli mu nie pasuje, to przperaszam, ale najwidoczniej może szczęścia szukać gdzie indziej. My mu niestety nie pomożemy.
Mefisto pisze:wcale nie krytykuję, po prostu ich nie używam - moja sprawa dlaczego
Twoja strata ja płakać nie będe;)
Mefisto pisze:to jest forum o muzyce filmowej, więc spodziewam się, że dając taką informację ktoś przeczyta, ewentualnie jak będzie miał ochotę to da mi znać (właśnie na priva - ja nie zamierzam wysyłać pw do każdego użytkownika na forum), że ma i ewentualnie pomoże.
Ale co ma Ci przesłać to co on sciągnał?!?!
Bo Ciebie się nie chce za przeproszeniem ruszyć tyłka;)??
Mariusz Tomaszewski pisze:Tobie się nie chce wysyłać, ale mnie się ma chcieć? Nie miałem na myśli pm na forum. Każdy ma do każdego numer gadu (a jesli nie ma, to żadną sztuką jest zdobycie takowego), więc co za problem spytać się na gadu? Tylko proszę, nie wyjeżdżaj mi z tym, że w ten sposób mogłeś się zwrócić z prośbą do każdego i w ogóle... Bo jeszcze raz piszę, forum nie jest do załatwiania takich spraw.
Dokładnie Mario o to mi chodzi;), ale ludzie chcą, aby wszystko im podać na tacy;) może z jakimś linkiem wystrzelić, żeby można było od razu pobrać:D
Mariusz Tomaszewski pisze:Czy ja tobie czy komukolwiek innemu ze środowiska czegoś odmówiłem na slsk? Proszę, pomyśl następnym razem, zanim coś napiszesz.
Dokładnie Tomku, zamieniłeś się w działacza z samoobrony czy cuś...??
a To że środowisko jest toksyczne wiadomo od dawna, ale niektórych nie można przekonać... Bo niestety ślepo patrzą w swoje ideały;)

P.S do Pana Mefisto;) skąd pan ma w takim razie wydanie expanded, róznych scieżek, które ukazują się na muzykafilmowa.pl??? Czyżby pan zakupił owe scieżki?!?!? Jeśli tak to poprosze o linka do nich bo sam jestem zainteresowany;)
psychiczny redaktor & admin portalu filmmusic.pl

Zablokowany