R.Gregson-Williams, Balfe, Phipps - The Crown (TV)

Tutaj dyskutujemy o poszczególnych ścieżkach dźwiękowych napisanych na potrzeby kina.
Wiadomość
Autor
Awatar użytkownika
Adam
Jan Borysewicz
Posty: 58190
Rejestracja: wt lis 24, 2009 19:02 pm

R.Gregson-Williams, Balfe, Phipps - The Crown (TV)

#1 Post autor: Adam » wt paź 11, 2016 12:56 pm

CD - Sony Classical - 4.11.2016

mistrzunio ostro podpisuje te okładki :D
Ostatnio zmieniony pn lis 12, 2018 11:38 am przez Adam, łącznie zmieniany 5 razy.
#FUCKVINYL

Awatar użytkownika
Ghostek
Hardkorowy Koksu
Posty: 10200
Rejestracja: śr kwie 06, 2005 23:17 pm
Lokalizacja: Wyłoniłem się z Nun
Kontakt:

Re: HANS ZIMMER & LORNE BALFE - THE CROWN (TV) (2016)

#2 Post autor: Ghostek » wt paź 11, 2016 14:40 pm

Wnoszę formalnie o zaprzestanie nazywania Hansa Zimmera mistrzuniem.

Dziękuję za uwagę.
Obrazek

Awatar użytkownika
Adam
Jan Borysewicz
Posty: 58190
Rejestracja: wt lis 24, 2009 19:02 pm

Re: HANS ZIMMER & LORNE BALFE - THE CROWN (TV) (2016)

#3 Post autor: Adam » wt paź 11, 2016 16:21 pm

a dlaczego? bo 2 czy 3 scory mu nie wyszły z których i tak w większości to tylko podpisał okładkę? :P więcej wiary 8)
#FUCKVINYL

Awatar użytkownika
Koper
Ennio Morricone
Posty: 26132
Rejestracja: pn mar 06, 2006 22:16 pm
Lokalizacja: Zielona Góra
Kontakt:

Re: HANS ZIMMER & LORNE BALFE - THE CROWN (TV) (2016)

#4 Post autor: Koper » wt paź 11, 2016 17:07 pm

Adam pisze:a dlaczego? bo 2 czy 3 scory mu nie wyszły
na rok chyba :P
"Hans Zimmer w tej chwili nic nie potrzebuje. (...) Ciebie też nie potrzebuje." - Paweł Stroiński

Awatar użytkownika
Ghostek
Hardkorowy Koksu
Posty: 10200
Rejestracja: śr kwie 06, 2005 23:17 pm
Lokalizacja: Wyłoniłem się z Nun
Kontakt:

Re: HANS ZIMMER & LORNE BALFE - THE CROWN (TV) (2016)

#5 Post autor: Ghostek » wt paź 11, 2016 17:19 pm

Od dwóch lat nic mu nie wychodzi, a jak wychodzi, to się okazuję, że to nie on, a tylko się podpisał pod tym. :P
W przypadku każdego innego kompozytora zaraz by było, że "się skończył". :P
Obrazek

Awatar użytkownika
Adam
Jan Borysewicz
Posty: 58190
Rejestracja: wt lis 24, 2009 19:02 pm

Re: HANS ZIMMER & LORNE BALFE - THE CROWN (TV) (2016)

#6 Post autor: Adam » wt paź 11, 2016 19:22 pm

Brajankowi i niemu można wybaczyć więcej :D
#FUCKVINYL

Awatar użytkownika
Mystery
James Horner
Posty: 23205
Rejestracja: pt gru 01, 2006 11:34 am

Re: HANS ZIMMER & LORNE BALFE - THE CROWN (TV) (2016)

#7 Post autor: Mystery » wt paź 11, 2016 20:45 pm

Rupert też to robi:
https://www.amazon.com/Crown-Original-T ... B01LY3WBNC
http://www.hans-zimmer.com/index.php?rub=disco&id=1530

Na stronie wyżej można posłuchać jednego kawałka.

Awatar użytkownika
Ghostek
Hardkorowy Koksu
Posty: 10200
Rejestracja: śr kwie 06, 2005 23:17 pm
Lokalizacja: Wyłoniłem się z Nun
Kontakt:

Re: HANS ZIMMER & LORNE BALFE - THE CROWN (TV) (2016)

#8 Post autor: Ghostek » wt paź 11, 2016 22:48 pm

Czyli Hansu nie robi, tylko się podpisuje. :P

Z całym szacunkiem dla Hansa, ale Tyler przynajmniej poniżej średniej nie schodzi swoimi pracami (Criminal może być ino dyskusyjne). ;)
Obrazek

Awatar użytkownika
lis23
+ Ludvig van Beethoven +
Posty: 13081
Rejestracja: czw lis 12, 2009 03:50 am
Lokalizacja: Sosnowiec

Re: HANS ZIMMER & LORNE BALFE - THE CROWN (TV) (2016)

#9 Post autor: lis23 » wt paź 11, 2016 22:52 pm

Chyba tylko Howard ma podobną passę niemocy, tyle że krótszą i On przynajmniej nie udaje, że daną pracę skomponował.
Tylko On, Williams John ;)
Tylko on, Elton John ;) ;)

Awatar użytkownika
Adam
Jan Borysewicz
Posty: 58190
Rejestracja: wt lis 24, 2009 19:02 pm

Re: HANS ZIMMER & LORNE BALFE - THE CROWN (TV) (2016)

#10 Post autor: Adam » wt paź 11, 2016 23:26 pm

Mistrzunio wam Dunkierką pozamyka krzykliwe teraz usteczka :P

To że w tym roku znów mu się włączył sezon na "kolaboracje", czytaj podpisywanie się na okładce, to nie nowość i temat ten powraca co jakiś czas, w miarę tego które nowe łamy trzeba przepchnąć bądź wypromować. Nie pierwszy i nie ostatni raz. Nie ma się czym ekscytować tylko odchaczyc płytę i tyle.
#FUCKVINYL

Awatar użytkownika
Ghostek
Hardkorowy Koksu
Posty: 10200
Rejestracja: śr kwie 06, 2005 23:17 pm
Lokalizacja: Wyłoniłem się z Nun
Kontakt:

Re: HANS ZIMMER & LORNE BALFE - THE CROWN (TV) (2016)

#11 Post autor: Ghostek » śr paź 12, 2016 00:03 am

Z tą Dunkierką to nie chwal dnia przed zachodem słońca. Sam zresztą pisałeś: łolaboga, jak toż możliwe, że Hansik na wyłączność dla Nolana nie pracuje, tylko łapie pierdyliard innych zleceń w tym samym czasie? Jak będzie score z Dunkierki, to będzie wiadomo na czym stoi jego kariera.

Wracając jednak do meritum, to nie wydaje mi się, aby takie kolaboracje, gdzie podpisuje się pod czyimiś pracami dobrze wpływały na jego karierę i renomę. Trzeba wiedzieć, gdzie miejsce na uprzejmości i pielęgnowanie znajomości, a gdzie walka o dobre imię. Idąc tym tokiem myślenia, może się okazać, że za kilka lat Hans Zimmer będzie tylko martwym nazwiskiem przy kanonadzie pustych i jałowych projektów. A szkoda, bo potencjał jest. Tylko rozmienianie na drobne wysoce szkodliwe...
Obrazek

Awatar użytkownika
Wawrzyniec
Hans Zimmer
Posty: 33788
Rejestracja: sob lip 12, 2008 02:00 am
Kontakt:

Re: HANS ZIMMER & LORNE BALFE - THE CROWN (TV) (2016)

#12 Post autor: Wawrzyniec » śr paź 12, 2016 02:00 am

Ghostek pisze:Czyli Hansu nie robi, tylko się podpisuje. :P
To trochę jak polski prezydent :P Sorry, nie mogłem się powstrzymać i już wracam do konkretów. :wink:
Ghostek pisze:Z tą Dunkierką to nie chwal dnia przed zachodem słońca. Sam zresztą pisałeś: łolaboga, jak toż możliwe, że Hansik na wyłączność dla Nolana nie pracuje, tylko łapie pierdyliard innych zleceń w tym samym czasie? Jak będzie score z Dunkierki, to będzie wiadomo na czym stoi jego kariera.
Już od 8 lat jestem na tym forum (rety aż tak długo :shock: ) i w sumie przez te 8 lat ciągle to słyszę. Na samym początku było jeszcze forum w "traumie" po The Dark Knight, potem był zawód Angels & Demons i w sumie wtedy nawet ja sam dałem się Wam nabrać i ze strachem, prawdziwym strachem oczekiwałem Inception. Normalnie taka wtedy pojawiła się tutaj atmosfera (Adam Ty też wtedy grałeś niemałą rolę ;) ), że normalnie bałem się, że ta muzyka Zimmera zmasakruje ten film. Reszta jest historią.
Potem byli chociażby "Piraci z Karaibów 4" i wtedy znowu Zimmer się skończył, The Dark Knight Rises jest jego ostatnią szansę itd. Deshi Deshi Basara Deshi...
Co tam dalej? A tak pojawił się Man of Steel i olaboga co za koszmar, ten facet się wypalił. I się potem pojawił Rush, który już nie był taki zły. A później pojawił się Interstellar.

Teraz ma słaby rok, ale też sporo w nim koncertował i najwidoczniej do trasy się bardziej przyłożył. I też bez przesady, że na następny rok ma tyle projektów, gdyż ma ich dwa, a "A Cure For Wellness" Verbinskiego oddał Wallfischowi.

Ostatnimi czasy Zimmer jest albo gorący, albo lodowaty, ale na szczęście nie letni i w sumie mnie takie ekstremum się bardziej podoba. Niż gdyby miał pisać solidne, ale średniaki.

P.S.
No właśnie, do poprawy.
#WinaHansa #IStandByDaenerys

Awatar użytkownika
Adam
Jan Borysewicz
Posty: 58190
Rejestracja: wt lis 24, 2009 19:02 pm

Re: HANS ZIMMER & LORNE BALFE - THE CROWN (TV) (2016)

#13 Post autor: Adam » śr paź 12, 2016 08:40 am

Ghostek pisze:Z tą Dunkierką to nie chwal dnia przed zachodem słońca. Sam zresztą pisałeś: łolaboga, jak toż możliwe, że Hansik na wyłączność dla Nolana nie pracuje, tylko łapie pierdyliard innych zleceń w tym samym czasie? Jak będzie score z Dunkierki, to będzie wiadomo na czym stoi jego kariera.

Wracając jednak do meritum, to nie wydaje mi się, aby takie kolaboracje, gdzie podpisuje się pod czyimiś pracami dobrze wpływały na jego karierę i renomę. Trzeba wiedzieć, gdzie miejsce na uprzejmości i pielęgnowanie znajomości, a gdzie walka o dobre imię. Idąc tym tokiem myślenia, może się okazać, że za kilka lat Hans Zimmer będzie tylko martwym nazwiskiem przy kanonadzie pustych i jałowych projektów. A szkoda, bo potencjał jest. Tylko rozmienianie na drobne wysoce szkodliwe...
Chodziło mi o solowe projekty jak ta bzdurna bajka. W takich jak tutaj natomiast, jest oczywistym że on nic nie zrobił, więc niech się podpisuje nawet na wacikach :P

a tytuł tematu zmieniony.
#FUCKVINYL

Awatar użytkownika
qnebra
Zdobywca Oscara
Posty: 2981
Rejestracja: pn mar 11, 2013 12:28 pm
Lokalizacja: Zadupie Mordoru

Re: HANS ZIMMER & RCP LAME GUYS - THE CROWN (TV) (2016)

#14 Post autor: qnebra » śr paź 12, 2016 10:47 am

Albo na LORNE BALFE & RUPERT GREGSON-WILLIAMS WITH ADD. MUSIC BY HANS ZIMMER - THE CROWN (TV) 2016

Awatar użytkownika
Kaonashi
Joe Hisaishi
Posty: 13561
Rejestracja: pt sie 19, 2011 17:36 pm
Lokalizacja: Kraina Bogów

Re: HANS ZIMMER & LORNE BALFE - THE CROWN (TV) (2016)

#15 Post autor: Kaonashi » śr paź 12, 2016 14:22 pm

Adam pisze: a tytuł tematu zmieniony.
:mrgreen:
Gdyby nie piraci, byłbym jak Zbigniew Hołdys - Eric Clapton.

ODPOWIEDZ