Kaonashi - Moje Kompozycje

Tworzysz? Chcesz się podzielić z innymi swoją pracą? To miejsce dla Ciebie. Pochwal się, a inni z pewnością pochwalą, skrytykują, lub choćby skomentują...
Wiadomość
Autor
Awatar użytkownika
Kaonashi
Joe Hisaishi
Posty: 13561
Rejestracja: pt sie 19, 2011 17:36 pm
Lokalizacja: Kraina Bogów

Re: Kaonashi - Moje Kompozycje

#31 Post autor: Kaonashi » śr sty 28, 2015 22:24 pm

Robiłem porządki na kompie i natrafiłem na takowy utwór muzyki akcji mojego autorstwa, który napisałem x lat temu. Pomyślałem, więc że odkurzę ten temat. Co o tym sądzicie?
https://soundcloud.com/kaonashi1991/07-the-attack
Gdyby nie piraci, byłbym jak Zbigniew Hołdys - Eric Clapton.

Awatar użytkownika
Wojteł
John Williams
Posty: 9826
Rejestracja: sob mar 15, 2008 23:50 pm
Lokalizacja: Chrząszczyżewoszyce powiat Łękołody

Re: Kaonashi - Moje Kompozycje

#32 Post autor: Wojteł » śr sty 28, 2015 22:39 pm

Kawałek brzmi ciekawie, zwłaszcza partie smyczków, ale trudno coś powiedzieć, ze względu na straszne brzmienie tych sampli z finale :| Z tego, co słychać, to fajnie jeszcze wypadają tryle na blachy i perka, ale najbardziej podobają mi się te uderzenia koło 1:30 - jak uzyskałeś ten efekt?

btw. Nie myślałeś, żeby poprzerzucać swoje kawałki choćby na sample z orchestrala edirola? Też są bidne, ale różne sekcje i tak brzmią o niebo lepiej i wyraźniej niż na samplach z FL :wink:
Haha Śląsk węgiel zadupie gwara

Awatar użytkownika
Kaonashi
Joe Hisaishi
Posty: 13561
Rejestracja: pt sie 19, 2011 17:36 pm
Lokalizacja: Kraina Bogów

Re: Kaonashi - Moje Kompozycje

#33 Post autor: Kaonashi » czw sty 29, 2015 14:10 pm

Wojtek pisze:Kawałek brzmi ciekawie, zwłaszcza partie smyczków, ale trudno coś powiedzieć, ze względu na straszne brzmienie tych sampli z finale :| Z tego, co słychać, to fajnie jeszcze wypadają tryle na blachy i perka, ale najbardziej podobają mi się te uderzenia koło 1:30 - jak uzyskałeś ten efekt?
Dzięki to w ogóle jeden z moich najstarszych kawałków nadających się do opublikowania, 16 la miałem wtedy, więc parę rzeczy może się wydawać niedopracowanych. Te uderzenia, o ile mnie pamięć nie myli, to był akord na samplu, który się nazywał bodajże "orchestral hit".
Wojtek pisze:btw. Nie myślałeś, żeby poprzerzucać swoje kawałki choćby na sample z orchestrala edirola? Też są bidne, ale różne sekcje i tak brzmią o niebo lepiej i wyraźniej niż na samplach z FL :wink:
Nie wątpię, ale generalnie to, szczerze mówiąc, nie chcę mi się w to bawić. :wink:
Gdyby nie piraci, byłbym jak Zbigniew Hołdys - Eric Clapton.

Awatar użytkownika
Koper
Ennio Morricone
Posty: 26132
Rejestracja: pn mar 06, 2006 22:16 pm
Lokalizacja: Zielona Góra
Kontakt:

Re: Kaonashi - Moje Kompozycje

#34 Post autor: Koper » ndz lut 01, 2015 21:36 pm

Kaonashi pisze:Robiłem porządki na kompie i natrafiłem na takowy utwór muzyki akcji mojego autorstwa, który napisałem x lat temu. Pomyślałem, więc że odkurzę ten temat. Co o tym sądzicie?
https://soundcloud.com/kaonashi1991/07-the-attack
Nie, no, spoko, na swój sposób fajne to brzmienie nawet, do jakiegoś horroru klasy C to by było jak znalazł. :D Zmień nazwę na powiedzmy "Atak gigantycznych zmutowanych mutantów-gigantów" i może ktoś się zainteresuje...? :)
"Hans Zimmer w tej chwili nic nie potrzebuje. (...) Ciebie też nie potrzebuje." - Paweł Stroiński

Awatar użytkownika
Kaonashi
Joe Hisaishi
Posty: 13561
Rejestracja: pt sie 19, 2011 17:36 pm
Lokalizacja: Kraina Bogów

Re: Kaonashi - Moje Kompozycje

#35 Post autor: Kaonashi » ndz lut 01, 2015 21:48 pm

Kurde, ja to właśnie pisałem z myślą o tanim horrorze :D Nawalanka w jakiejś dżungli czy coś w tym stylu, już dokładnie nie pamiętam :wink:
Gdyby nie piraci, byłbym jak Zbigniew Hołdys - Eric Clapton.

Awatar użytkownika
Koper
Ennio Morricone
Posty: 26132
Rejestracja: pn mar 06, 2006 22:16 pm
Lokalizacja: Zielona Góra
Kontakt:

Re: Kaonashi - Moje Kompozycje

#36 Post autor: Koper » wt lut 03, 2015 19:22 pm

Jako stary wyjadacz tanich horrorów od razu rozpoznałem czemu to pisane. :wink:
"Hans Zimmer w tej chwili nic nie potrzebuje. (...) Ciebie też nie potrzebuje." - Paweł Stroiński

ODPOWIEDZ