Hans Zimmer - MAN OF STEEL -- temat merytoryczny

Tutaj dyskutujemy o poszczególnych ścieżkach dźwiękowych napisanych na potrzeby kina.

Twoja ocena Man of Steel

5 - score roku, tylko Hans tak potrafi!
2
6%
4 - bardzo dobre, Hans w formie i z jajem
6
18%
3 - solidno-przeciętne, ale Flight jest w dechę
10
30%
2 - rozczarowujące, nie o takiego Zimmera walczyliśmy
12
36%
1 - katastrofa (opcja broxtonowo-clemmensenowo-southallowa)
3
9%
 
Liczba głosów: 33

Wiadomość
Autor
Awatar użytkownika
Łukasz Wudarski
+ Sergiusz Prokofiew +
Posty: 1326
Rejestracja: czw kwie 07, 2005 19:41 pm
Lokalizacja: Toruń
Kontakt:

Re: Hans Zimmer - MAN OF STEEL -- temat merytoryczny

#301 Post autor: Łukasz Wudarski » ndz cze 16, 2013 19:04 pm

Paweł Stroiński pisze:
Łukasz Wudarski pisze:A ja boję się że score wyrządzi duuuuużo zła. Bo będzie popularny, bo ludzie będą go słuchać, podniecać się nim etc. A producenci kolejnych wielkich kitów z Hollywood będą chcieli kopii tego czegoś. I zaczną Batesy i Djawadie pisać klony. Gdzie nie będzie już żadnego pomysłu, a tylko miałkość nad miałkościami... :) Będzie gorzej moi drodzy, będzie gorzej.
Mam do ciebie jedno pytanie. Co powiesz na to, że jednym z największych fanów tego score jest jeden z najważniejszych wydawców soundtracków w tej chwili. I to od Steinera po Zimmera? La La Land Records.
Argument z dupy. Odpowiadam na Twoje pytanie. Jakbym był wydawcą to też bym piał z zachwytu nad tą ścieżką. Biznes a rzeczywistość to dwie różne rzeczy. Hans też o tym dobrze wie. Poza tym La La też wydaje gówna. Liczy się sprzedaż.
Why So Serious !?

Awatar użytkownika
Paweł Stroiński
Ridley Scott
Posty: 9316
Rejestracja: śr kwie 06, 2005 21:45 pm
Lokalizacja: Spod Warszawy
Kontakt:

Re: Hans Zimmer - MAN OF STEEL -- temat merytoryczny

#302 Post autor: Paweł Stroiński » ndz cze 16, 2013 19:07 pm

Tylko że to nie Gerhard wydał MoS!

Awatar użytkownika
Łukasz Wudarski
+ Sergiusz Prokofiew +
Posty: 1326
Rejestracja: czw kwie 07, 2005 19:41 pm
Lokalizacja: Toruń
Kontakt:

Re: Hans Zimmer - MAN OF STEEL -- temat merytoryczny

#303 Post autor: Łukasz Wudarski » ndz cze 16, 2013 19:15 pm

A co to robi? Nie wydał MoS, ale interesy w branży prowadzi.
Przecież jeśli prowadzę piekarnie to nie mówię głośno że dostawca który też mi dostarcza mąkę (nawet jeśli akurat z ostatniej partii skorzystał ktoś inny) jest do dupy.
Why So Serious !?

Awatar użytkownika
Paweł Stroiński
Ridley Scott
Posty: 9316
Rejestracja: śr kwie 06, 2005 21:45 pm
Lokalizacja: Spod Warszawy
Kontakt:

Re: Hans Zimmer - MAN OF STEEL -- temat merytoryczny

#304 Post autor: Paweł Stroiński » ndz cze 16, 2013 19:23 pm

Tylko że też nie zachowujesz się jak fanboj, prawda? :)

Gerhard wręcz napisał: "Komu się nie podoba Man of Steel, niech mnie wyrzuci ze znajomych".

Awatar użytkownika
Wawrzyniec
Hans Zimmer
Posty: 33787
Rejestracja: sob lip 12, 2008 02:00 am
Kontakt:

Re: Hans Zimmer - MAN OF STEEL -- temat merytoryczny

#305 Post autor: Wawrzyniec » ndz cze 16, 2013 19:25 pm

Paweł Stroiński pisze:Gerhard wręcz napisał: "Komu się nie podoba Man of Steel, niech mnie wyrzuci ze znajomych".
Sensowny typ wydaje się być z tego Gerharda.

Ja też odjalkowałem movie-wave.net. A co? Jak foch to foch, chociaż w sumie powinienem to zrobić rok temu.
#WinaHansa #IStandByDaenerys

Awatar użytkownika
Paweł Stroiński
Ridley Scott
Posty: 9316
Rejestracja: śr kwie 06, 2005 21:45 pm
Lokalizacja: Spod Warszawy
Kontakt:

Re: Hans Zimmer - MAN OF STEEL -- temat merytoryczny

#306 Post autor: Paweł Stroiński » ndz cze 16, 2013 19:33 pm

Zachowujesz się jak jeden z fanbojów, który najpierw tak naciskał Southalla, by napisał swój tekst TDKR szybko, że w oryginale pominął zupełnie temat Seliny (dopisał to do recki pod moim wpływem) i pisał to na szybkiego (ciągłe naciski, z tego, co wiem od Jamesa) tak, że nie dopracował tekstu i PRZEZ TO wkurwił Hansa (bo poszło o info, że cały score, ŁĄCZNIE Z SUITAMI, napisał Lorne), a rok później wypieprzył go ze znajomych, bo mu się Man of Steel nie podoba :mrgreen:

Ten debil z Hiszpanii, który nawet nie potrafi sklecić zdania po angielsku, jest przedmiotem pośmiewiska w całym środowisku fanowskim, zresztą. O Man of Steel ciągle pisał, jaki ten score jest oryginalny (!).

A zwariował totalnie, kiedy Hans podziękował mu w creditsach do Man of Steel... (podziękował paru fanbojom, jakby co - nie mi).

Awatar użytkownika
bladerunner22
Zdobywca Oscara
Posty: 2803
Rejestracja: ndz sie 21, 2011 14:16 pm

Re: Hans Zimmer - MAN OF STEEL -- temat merytoryczny

#307 Post autor: bladerunner22 » ndz cze 16, 2013 19:35 pm

Wawrzyniec pisze:
Paweł Stroiński pisze:Gerhard wręcz napisał: "Komu się nie podoba Man of Steel, niech mnie wyrzuci ze znajomych".
Sensowny typ wydaje się być z tego Gerharda.

Ja też odjalkowałem movie-wave.net. A co? Jak foch to foch, chociaż w sumie powinienem to zrobić rok temu.
Nie wiem co powiedzieć :D
Jedna z najpiękniejszych piosenek Lady Pank :

''Zabić Strach''

Awatar użytkownika
Łukasz Wudarski
+ Sergiusz Prokofiew +
Posty: 1326
Rejestracja: czw kwie 07, 2005 19:41 pm
Lokalizacja: Toruń
Kontakt:

Re: Hans Zimmer - MAN OF STEEL -- temat merytoryczny

#308 Post autor: Łukasz Wudarski » ndz cze 16, 2013 19:36 pm

Jizzaa
Skąd wiecie co facet se myśli na prawdę? Że tak napisał na FB to już go uznajecie za guru. Bo ludzie na FB to piszą samą prawdę. I może też wkleją tam swoje zdjęcia nie obrobione w PS? Wszyscy się w necie kreują. A już na bank wydawcy, twórcy i osoby organizujące jakieś wydarzenia. Wiem jak to wygląda z trochę drugiej strony. Ja też na swoim profilu na FB (prywatnym) nie piszę szczerze, czy mi się wszystkie rzeczy, które organizuję podobają. Wierzcie że podoba mi się może połowa tego co robię. Reszta nie. Ale oficjalnie gra muzyka. wszystko jest zajebioza. A jak się to komuś nie podoba to niech wyrzuci mnie z kontaktów.

A i ja nie zachowuję się jak fanboj bo nim nie jestem. Starałem się wyrazić w miarę obiektywną opinię o płycie i tyle.
Why So Serious !?

Awatar użytkownika
Wawrzyniec
Hans Zimmer
Posty: 33787
Rejestracja: sob lip 12, 2008 02:00 am
Kontakt:

Re: Hans Zimmer - MAN OF STEEL -- temat merytoryczny

#309 Post autor: Wawrzyniec » ndz cze 16, 2013 19:54 pm

Łukasz Wudarski pisze: Ja też na swoim profilu na FB (prywatnym) nie piszę szczerze, czy mi się wszystkie rzeczy, które organizuję podobają. Wierzcie że podoba mi się może połowa tego co robię. Reszta nie.
Nie podobała Ci się "Toruńska Noc z Harrym Potterem"? Oj, szkoda gdyż z fotek wyglądała bardzo fajnie i pewnie gdybym był młodszy... a nawet jakbym nie był młodszy tylko był w Toruniu to chętnie bym się na nią wybrał.
Ale co do reszty to naturalnie rozumiem, niedawno w Akademii Sztuki mieliśmy wystawę okropnie nudną i nieciekawą i podszedł do mnie jeden z jej organizatorów i się zapytał co o niej sądzę. To naturalnie nie powiedziałem mu prawdy.

Cóż widać, wszyscy fanboje są podobni. A z Southallem to już nie wiedziałem pod jakimi warunkami i jak straszną presją pisał swoją recenzję. I zanim nawet ją skomentował Zimmer, to mi się nie podobała i to nie przez ocenę, ale dlatego, że brzmiała dla mnie strasznie arogancko. I to samo czuję czytając te od Clemmensena.
Babuch zadedykował mi recenzje, w której zjechał mocno Zimmera, ale nigdzie nie odczułem tam arogancji czy hejterstwa. Tak więc spokojnie nikogo nie skreślam z listy znajomych jak mu się "Man of Steel" nie spodoba. O ile naturalnie ktokolwiek się tym przejmował.
Zresztą to nie jest ani film, ani score, który mnie aż tak ekscytował, aby prowadzić za niego wielkie bitwy ze wszystkimi.
Tak będzie przy "Interstellar".
Ostatnio zmieniony ndz cze 16, 2013 20:03 pm przez Wawrzyniec, łącznie zmieniany 1 raz.
#WinaHansa #IStandByDaenerys

Awatar użytkownika
Adam
Jan Borysewicz
Posty: 58190
Rejestracja: wt lis 24, 2009 19:02 pm

Re: Hans Zimmer - MAN OF STEEL -- temat merytoryczny

#310 Post autor: Adam » ndz cze 16, 2013 20:23 pm

eeee, czas przerwać ten oftop - http://m.hollywoodreporter.com/news/man ... top-569430
mistrzunio już podbija billboard 8)
#FUCKVINYL

Awatar użytkownika
Koper
Ennio Morricone
Posty: 26132
Rejestracja: pn mar 06, 2006 22:16 pm
Lokalizacja: Zielona Góra
Kontakt:

Re: Hans Zimmer - MAN OF STEEL -- temat merytoryczny

#311 Post autor: Koper » ndz cze 16, 2013 20:27 pm

Wawrzyniec pisze:
Paweł Stroiński pisze:Gerhard wręcz napisał: "Komu się nie podoba Man of Steel, niech mnie wyrzuci ze znajomych".
Sensowny typ wydaje się być z tego Gerharda.
A do którego gimnazjum on chodzi? Bo chyba tam panienki takie akcje robią, że się z fejsa skreślają, jak się pokłócą co do sympatii do ukochanego Biebera czy innego celebryty... :P
"Hans Zimmer w tej chwili nic nie potrzebuje. (...) Ciebie też nie potrzebuje." - Paweł Stroiński

Awatar użytkownika
Wawrzyniec
Hans Zimmer
Posty: 33787
Rejestracja: sob lip 12, 2008 02:00 am
Kontakt:

Re: Hans Zimmer - MAN OF STEEL -- temat merytoryczny

#312 Post autor: Wawrzyniec » ndz cze 16, 2013 20:29 pm

Wspominałem, że to zły argument, gdyż można tak zarzucić, że to pusty produkt dla mas, mimo że to muzyka do blockbustera i wiadomo Justin Bieber, Rihanna i Katy Perry też podbijają bilboard.
W sumie nawet Oscara można byłoby zdezawuować, stwierdzeniem, że wszak go Trent Reznor dostał.

Poczekajmy najlepiej na film, gdzie sądzę w slow-motion świecie Zacka Snydera pełnego rozwałki, muzyka ta choć jak niby tutaj większość twierdzi tandetna powinna dobrze się znaleźć.
Plus na pewno udało się odciąć od Williamsa, a Agent zamierza się tylko na spokojnie i merytorycznie wypowiadać w tematach o Zimmera.
Same plusy jak na razie.
#WinaHansa #IStandByDaenerys

Awatar użytkownika
Paweł Stroiński
Ridley Scott
Posty: 9316
Rejestracja: śr kwie 06, 2005 21:45 pm
Lokalizacja: Spod Warszawy
Kontakt:

Re: Hans Zimmer - MAN OF STEEL -- temat merytoryczny

#313 Post autor: Paweł Stroiński » ndz cze 16, 2013 20:51 pm

Właśnie czytam recenzję MoS Clemmensena i gość pomylił gitary z bębenkami w tekście...

Awatar użytkownika
bladerunner22
Zdobywca Oscara
Posty: 2803
Rejestracja: ndz sie 21, 2011 14:16 pm

Re: Hans Zimmer - MAN OF STEEL -- temat merytoryczny

#314 Post autor: bladerunner22 » ndz cze 16, 2013 20:54 pm

''Is that a bird? Is it a plane? No! It's a "BWOOOOOOMMM!"''

do tej pory się śmieje i leże.
Jedna z najpiękniejszych piosenek Lady Pank :

''Zabić Strach''

Awatar użytkownika
Adam
Jan Borysewicz
Posty: 58190
Rejestracja: wt lis 24, 2009 19:02 pm

Re: Hans Zimmer - MAN OF STEEL -- temat merytoryczny

#315 Post autor: Adam » ndz cze 16, 2013 20:56 pm

epickie zdanie :D
#FUCKVINYL

ODPOWIEDZ