Brian Tyler - Far Cry 3

Czasem zdarza się, że kompozytorzy ścieżek dżwiękowych poza swą działalnością filmową są również autorami projektów związanych ze światem gier komputerowych. W tym dziale można podyskutować właśnie o tych "niesoundtrackowych" dokonaniach.
Wiadomość
Autor
Awatar użytkownika
Bucholc Krok
Jean-Baptiste Lully
Posty: 17506
Rejestracja: wt wrz 16, 2008 20:21 pm
Lokalizacja: Golden Age

Re: Brian Tyler - Far Cry 3

#16 Post autor: Bucholc Krok » pt lis 09, 2012 19:07 pm

Mnie się nie podoba. Taki piórnik. :P A album w tym formacie to kpina.
"Wszyscy się koncentrują na tej wymianie słów z Lechem Wałęsą, który jest niesłychanie szybki, jeżeli chodzi o riposty, i tutaj ma taki intelekt najwyższych lotów" Rafał "Rafaello" Trzaskowski, prezydęt Warszawy

Awatar użytkownika
Adam
Jan Borysewicz
Posty: 58190
Rejestracja: wt lis 24, 2009 19:02 pm

Re: Brian Tyler - Far Cry 3

#17 Post autor: Adam » śr lis 21, 2012 08:26 am

This is the moment! This is it! :!:

Obrazek

1. Far Cry 3 - 5:34
2. Heat - 3:33
3. The Rakyat - 3:54
4. Monsoon - 2:52
5. Falling Into A Dream - 2:19
6. Journey Into Madness - 2:55
7. Rook Island - 5:21
8. We Are Watching You - 3:33
9. Treasure Of Zhang He - 3:35
10. Fever Dream - 4:10
11. Call Of The Wild - 3:43
12. Bad Trip - 5:00
13. Path Of The Warrior - 7:10
14. Lost Child - 3:54
15. Broken Compass - 3:20
16. The Giant's Head - 2:09
17. Further - 4:04

Total - 67:05

Ubisoft Music - 4.12.2012 / mp3 / flac / studio master (!!!)


SAMPLE: http://www.qobuz.com/album/far-cry-3-or ... 0551742813

:shock: 8)

Niezły i zaskakujący klimat, nietypowe brzmienie... Zupełnie nie tego się spodziewałem, Brajan znów zaskoczył. Świetne elektro!
Dobrze że będzie master i flac, a nie tylko mp3!!! sobie wypalimy na audio 8)
Dzięki dla Qubuza! Templar, czekamy ;-)
Ostatnio zmieniony śr lis 21, 2012 15:09 pm przez Adam, łącznie zmieniany 1 raz.
#FUCKVINYL

Awatar użytkownika
Mystery
James Horner
Posty: 23205
Rejestracja: pt gru 01, 2006 11:34 am

Re: Brian Tyler - Far Cry 3

#18 Post autor: Mystery » śr lis 21, 2012 12:40 pm

Parę klipów brzmi fajnie i jak zwykle pierwszy track zapowiada się przednio, ale całościowo nie jestem przekonany i ta przeszarżowana elektronika zbytnio mi tu nie odpowiada.

Awatar użytkownika
Adam
Jan Borysewicz
Posty: 58190
Rejestracja: wt lis 24, 2009 19:02 pm

Re: Brian Tyler - Far Cry 3

#19 Post autor: Adam » śr lis 21, 2012 12:47 pm

#FUCKVINYL

Awatar użytkownika
Templar
+ W.A. Mozart +
Posty: 9848
Rejestracja: wt sie 02, 2011 19:48 pm
Lokalizacja: Warsaw City
Kontakt:

Re: Brian Tyler - Far Cry 3

#20 Post autor: Templar » śr lis 21, 2012 17:06 pm

Temat główny zapowiada się miodzio, reszta klipów różnie, tak jak Mystery'emu trochę mi ta elektronika nie do końca odpowiada, no ale zobaczymy jak całość się będzie prezentować, a także jak to w grze będzie brzmiało :)

MP3 powinno być już w przyszyły czwartek, bo wtedy jest premiera na Steamie, a tam jest ta cyfrowa wersja deluxe ze scorem, także powinno szybko się pojawić w necie tak jak to było choćby z Black Ops 2, tam też była cyfrowa wersja deluxe ze scorem ;)
Obrazek

"Problem z cytatami w internecie jest taki, że ludzie natychmiast wierzą w ich prawdę" - Abraham Lincoln

http://www.lastfm.pl/user/iTemplar

Awatar użytkownika
Adam
Jan Borysewicz
Posty: 58190
Rejestracja: wt lis 24, 2009 19:02 pm

Re: Brian Tyler - Far Cry 3

#21 Post autor: Adam » śr lis 21, 2012 17:09 pm

ale ja tam chcę flaka albo mastera :P
#FUCKVINYL

Awatar użytkownika
Templar
+ W.A. Mozart +
Posty: 9848
Rejestracja: wt sie 02, 2011 19:48 pm
Lokalizacja: Warsaw City
Kontakt:

Re: Brian Tyler - Far Cry 3

#22 Post autor: Templar » śr lis 21, 2012 17:16 pm

No to musisz poczekać do 4.12 :P
Obrazek

"Problem z cytatami w internecie jest taki, że ludzie natychmiast wierzą w ich prawdę" - Abraham Lincoln

http://www.lastfm.pl/user/iTemplar

Awatar użytkownika
Adam
Jan Borysewicz
Posty: 58190
Rejestracja: wt lis 24, 2009 19:02 pm

Re: Brian Tyler - Far Cry 3

#23 Post autor: Adam » czw lis 22, 2012 12:47 pm

obszerna recka w prestiżowym portalu wskazuje że wreszcie zrobili dobrego Far Cry'a 8)

You Know Where You Are?! You're In The Jungle, Baby! - http://www.gameinformer.com/games/far_c ... -baby.aspx
#FUCKVINYL

Awatar użytkownika
Adam
Jan Borysewicz
Posty: 58190
Rejestracja: wt lis 24, 2009 19:02 pm

Re: Brian Tyler - Far Cry 3

#24 Post autor: Adam » czw lis 22, 2012 20:56 pm

wow :shock: - obszerna recka Filmwebu: http://www.filmweb.pl/reviews/Tropikaln ... kino-13586
gra widzę jest mocno gore..
#FUCKVINYL

Awatar użytkownika
Templar
+ W.A. Mozart +
Posty: 9848
Rejestracja: wt sie 02, 2011 19:48 pm
Lokalizacja: Warsaw City
Kontakt:

Re: Brian Tyler - Far Cry 3

#25 Post autor: Templar » sob lis 24, 2012 03:45 am

Bucholc Krok pisze:Kupujesz w ogóle to saszetkowe wydanie?
Zamówiłem sobie te wydanie, obniżyli nawet ceny ostatnio w niektórych sklepach, na empik.com za 276zł, do tego po dodaniu do koszyka dostałem jeszcze jakiś rabat za bycie stałym klientem i wyszło nawet 260zł, no i darmowy odbiór w salonie. A jak mówiłem sam Season Pass już może kosztować jakieś 60zł albo i więcej, bo do niektórych gier to po stówie były (do AC3 ostatnio też od Ubi jest za $30), także cena w Empiku zajebista :P
Obrazek

"Problem z cytatami w internecie jest taki, że ludzie natychmiast wierzą w ich prawdę" - Abraham Lincoln

http://www.lastfm.pl/user/iTemplar

Awatar użytkownika
Bucholc Krok
Jean-Baptiste Lully
Posty: 17506
Rejestracja: wt wrz 16, 2008 20:21 pm
Lokalizacja: Golden Age

Re: Brian Tyler - Far Cry 3

#26 Post autor: Bucholc Krok » sob lis 24, 2012 15:37 pm

Nadal drogo. A tu jeszcze zapowiedzieli dodatek do Starcrafta 2. Kolekcjonerka tegoż w każdym względzie jest lepsza od saszetki FC3. :)
Antologię Assassina też kupujesz?
"Wszyscy się koncentrują na tej wymianie słów z Lechem Wałęsą, który jest niesłychanie szybki, jeżeli chodzi o riposty, i tutaj ma taki intelekt najwyższych lotów" Rafał "Rafaello" Trzaskowski, prezydęt Warszawy

Awatar użytkownika
Templar
+ W.A. Mozart +
Posty: 9848
Rejestracja: wt sie 02, 2011 19:48 pm
Lokalizacja: Warsaw City
Kontakt:

Re: Brian Tyler - Far Cry 3

#27 Post autor: Templar » sob lis 24, 2012 17:43 pm

Bucholc Krok pisze:Nadal drogo. A tu jeszcze zapowiedzieli dodatek do Starcrafta 2. Kolekcjonerka tegoż w każdym względzie jest lepsza od saszetki FC3. :)
Nic tam ciekawego nie ma, album, soundtrack, kulisy produkcji i +120zł. No i to duże opakowanie brzydkie i kupę miejsca będzie zajmować, wolę saszetkę FC3, poza tym jakoś nigdy mnie SC nie kręcił :P

Bucholc Krok pisze:Antologię Assassina też kupujesz?
600zł za w sumie tylko steelbook i jakieś 5 grafik? :P Poza tym ostatnio już mi się AC znudziło, mam jedynkę i kolekcjonerki dwójki oraz Brotherhood, Revelations i trójki już mi się jakoś nie chce kupować, może kiedyś jak będzie za grosze :P

A teraz to czekam najbardziej na SimCity nowe i na GTA V.
Obrazek

"Problem z cytatami w internecie jest taki, że ludzie natychmiast wierzą w ich prawdę" - Abraham Lincoln

http://www.lastfm.pl/user/iTemplar

Awatar użytkownika
Bucholc Krok
Jean-Baptiste Lully
Posty: 17506
Rejestracja: wt wrz 16, 2008 20:21 pm
Lokalizacja: Golden Age

Re: Brian Tyler - Far Cry 3

#28 Post autor: Bucholc Krok » sob lis 24, 2012 18:12 pm

Templar pisze:Nic tam ciekawego nie ma, album, soundtrack, kulisy produkcji
Nie rozśmieszaj mnie. :) W ogóle widziałeś kiedyś jakiś album od Blizzarda? A co masz w FC3? Gównianą figurkę i pożal się Boże przewodnik. :mrgreen:
+120zł.
:?:
No i to duże opakowanie brzydkie
:lol: Ale saszetka jest świetna. :mrgreen: Bądźmy poważni..
i kupę miejsca będzie zajmować,


Jakoś przy Skyrimie nie słyszałem podobnych skarg. :D
poza tym jakoś nigdy mnie SC nie kręcił :P
:idea:
I doszliśmy do sedna "problemu". :D
A teraz to czekam najbardziej na SimCity nowe i na GTA V.
Jeśli chodzi o EK SC to może będzie coś ciekawego jak w Cywilizacji V, ale na GTA to bym nie liczył. :)
"Wszyscy się koncentrują na tej wymianie słów z Lechem Wałęsą, który jest niesłychanie szybki, jeżeli chodzi o riposty, i tutaj ma taki intelekt najwyższych lotów" Rafał "Rafaello" Trzaskowski, prezydęt Warszawy

Awatar użytkownika
Templar
+ W.A. Mozart +
Posty: 9848
Rejestracja: wt sie 02, 2011 19:48 pm
Lokalizacja: Warsaw City
Kontakt:

Re: Brian Tyler - Far Cry 3

#29 Post autor: Templar » sob lis 24, 2012 18:25 pm

Widziałem albumy Blizzarda, przecież mam choćby kolekcjonerkę Diablo 3. Ale nie dopłaciłbym 120zł za ten album, soundtrack fajnie, że na CD, ale jakoś i tak mnie nie interesuje, score z podstawki nudny, nic ciekawego dla mnie. Kulisy produkcji tak samo mnie nie interesują zbytnio. A DLC to jakieś pierdoły. W FC3 już sam Season Pass możliwe, że będzie kosztował jakieś $30, czyli wychodzi, zwykła edycja to jakieś 190zł, czyli figurka i fajne opakowanie wychodzą gratis :P A SP będzie w postaci kodu, także można nawet odsprzedać, jakby komuś DLC nie były potrzebne i wyjdzie taniej niż zwykła edycja :P

A co do uwagi, że dużo miejsca będzie zajmować, ogólnie mi to nie przeszkadza, pod warunkiem, że opakowanie jest ładne, a brzydkie i jeszcze do tego duże, dziękuję, postoję :P

A SimCity nie wiadomo, czy będzie miało EK, póki co jest tylko zwykła pudełkowa, a na Originie jest jeszcze cyfrowa edycja specjalna z zestawem miast francuskich, brytyjskich i niemieckich. Jak nie będzie pudełkowej EK to biorę tą cyfrową edycję specjalną.

Co do GTA, to IV miało fajną kolekcjonerkę z metalową skrzynką, soundtrackiem, artbookiem i torbą, w sumie torba się przydaje :D A EK piątki prawdopodobnie będzie, R* powiedziało, żeby jeszcze poczekać :P
Obrazek

"Problem z cytatami w internecie jest taki, że ludzie natychmiast wierzą w ich prawdę" - Abraham Lincoln

http://www.lastfm.pl/user/iTemplar

Awatar użytkownika
Bucholc Krok
Jean-Baptiste Lully
Posty: 17506
Rejestracja: wt wrz 16, 2008 20:21 pm
Lokalizacja: Golden Age

Re: Brian Tyler - Far Cry 3

#30 Post autor: Bucholc Krok » sob lis 24, 2012 18:44 pm

Templar pisze:Widziałem albumy Blizzarda, przecież mam choćby kolekcjonerkę Diablo 3. Ale nie dopłaciłbym 120zł za ten album,
Dlaczego 120? Zwykłe wydanie w Empiku jest po 111zł, a EK 204zł.
W FC3 już sam Season Pass możliwe, że będzie kosztował jakieś $30, czyli wychodzi, zwykła edycja to jakieś 190zł, czyli figurka i fajne opakowanie wychodzą gratis :P


Już ustaliliśmy, że gówniane, a nie fajne. :P Już lepiej wydana była FC2.
A SP będzie w postaci kodu, także można nawet odsprzedać, jakby komuś DLC nie były potrzebne i wyjdzie taniej niż zwykła edycja :P
Za dużo w tym kalkulacji. :P
A co do uwagi, że dużo miejsca będzie zajmować, ogólnie mi to nie przeszkadza, pod warunkiem, że opakowanie jest ładne, a brzydkie i jeszcze do tego duże, dziękuję, postoję :P
Jakie duże?? Od Diablo masz większe i jeszcze dobrali kolor, że wygląda jak prezent na komunię. :D W kształtach są bardzo podobne, tylko SC jest szersze jak wyższe i bardziej płaskie. Nie mówiąc o wielkości pudła od Skyrima.
A SimCity nie wiadomo, czy będzie miało EK, póki co jest tylko zwykła pudełkowa, a na Originie jest jeszcze cyfrowa edycja specjalna z zestawem miast francuskich, brytyjskich i niemieckich. Jak nie będzie pudełkowej EK to biorę tą cyfrową edycję specjalną.
O to SC chodzi?
http://www.amazon.co.uk/SimCity-Limited ... 855&sr=1-1
Co do GTA, to IV miało fajną kolekcjonerkę z metalową skrzynką, soundtrackiem, artbookiem


Chodzi o to wydanie, gdzie metalowe pudełko jest zamykane na kluczyk? Tam był raczej artbuczek. Artbooki to robi Blizzard.
i torbą, w sumie torba się przydaje :D


Dla mnie takie dodatki to szmelc i naciąganie klienta. W ogóle bym się wstydził ubrać torbę albo koszulkę z logiem gry. No, chyba że bym szedł na jakieś game party czy coś takiego. Ale to pod przykryciem. Dopiero na sali bym ją odsłonił. :)
A EK piątki prawdopodobnie będzie, R* powiedziało, żeby jeszcze poczekać :P
Czy oni wydali jakąś fajną EK w ogóle?
"Wszyscy się koncentrują na tej wymianie słów z Lechem Wałęsą, który jest niesłychanie szybki, jeżeli chodzi o riposty, i tutaj ma taki intelekt najwyższych lotów" Rafał "Rafaello" Trzaskowski, prezydęt Warszawy

ODPOWIEDZ