Prywatna wiadomość (PM)

Nikt nie jest nieomylny i każdemu zdarzają się pomyłki. Jeśli masz jakieś uwagi, pomysły, sugestie, lub może dostrzegłeś jakieś błędy? Podziel się tym z nami. Na pewno redakcja rozważy wszelkie propozycje i komentarze.
Wiadomość
Autor
Awatar użytkownika
Bucholc Krok
Jean-Baptiste Lully
Posty: 17506
Rejestracja: wt wrz 16, 2008 20:21 pm
Lokalizacja: Golden Age

Prywatna wiadomość (PM)

#1 Post autor: Bucholc Krok » sob lut 20, 2010 20:49 pm

Od jakiegoś czasu (pół roku albo i lepiej) nie dochodzą do mnie prywatne wiadomości. Dochodzą natomiast mejle z informacjami, że te PM-y przychodzą. Sytuacja powtórzyła się dzisiaj. Dostałem mejla o 18:54. Wszedłem na forum, ale PM-a oczywiście nie ma. Także tylko informuję, żeby nie wyjść na nadętego bubka, który nie odpisuje na mejle/wiadomości.. :)
Jakby ktoś miał podobne problemy z PM-ami to niech w tym wątku opisuje i wylewa swoje żale. :)
"Wszyscy się koncentrują na tej wymianie słów z Lechem Wałęsą, który jest niesłychanie szybki, jeżeli chodzi o riposty, i tutaj ma taki intelekt najwyższych lotów" Rafał "Rafaello" Trzaskowski, prezydęt Warszawy

bladerunner

#2 Post autor: bladerunner » ndz lut 21, 2010 12:10 pm

mam podobnie a czasem i na meilu nawet info nie mam.

Awatar użytkownika
Bucholc Krok
Jean-Baptiste Lully
Posty: 17506
Rejestracja: wt wrz 16, 2008 20:21 pm
Lokalizacja: Golden Age

#3 Post autor: Bucholc Krok » ndz lut 21, 2010 12:27 pm

Nie masz mejla z informacją, a PM-y dochodzą? :)
"Wszyscy się koncentrują na tej wymianie słów z Lechem Wałęsą, który jest niesłychanie szybki, jeżeli chodzi o riposty, i tutaj ma taki intelekt najwyższych lotów" Rafał "Rafaello" Trzaskowski, prezydęt Warszawy

Awatar użytkownika
Adam
Jan Borysewicz
Posty: 58147
Rejestracja: wt lis 24, 2009 19:02 pm

Re: Prywatna wiadomość (PM)

#4 Post autor: Adam » pn lut 22, 2010 08:42 am

Bucholc Krok pisze:Od jakiegoś czasu (pół roku albo i lepiej) nie dochodzą do mnie prywatne wiadomości.
Widać Cię admini nie lubią ;-):P
#FUCKVINYL

Awatar użytkownika
Bucholc Krok
Jean-Baptiste Lully
Posty: 17506
Rejestracja: wt wrz 16, 2008 20:21 pm
Lokalizacja: Golden Age

Re: Prywatna wiadomość (PM)

#5 Post autor: Bucholc Krok » pn lut 22, 2010 12:39 pm

Nie tylko ja mam problemy z PM-ami..
"Wszyscy się koncentrują na tej wymianie słów z Lechem Wałęsą, który jest niesłychanie szybki, jeżeli chodzi o riposty, i tutaj ma taki intelekt najwyższych lotów" Rafał "Rafaello" Trzaskowski, prezydęt Warszawy

bladerunner

#6 Post autor: bladerunner » czw lut 25, 2010 11:08 am

Nie masz mejla z informacją, a PM-y dochodzą? Smile
Dokładnie czasem na odwrót:)

Awatar użytkownika
Adam
Jan Borysewicz
Posty: 58147
Rejestracja: wt lis 24, 2009 19:02 pm

#7 Post autor: Adam » czw lut 25, 2010 11:26 am

to wszystko przez Dziekana! Zarejestrował się jako jeden z ostatnich i spam butuje, a serwer nie wydala :P;-)
#FUCKVINYL

Awatar użytkownika
Bucholc Krok
Jean-Baptiste Lully
Posty: 17506
Rejestracja: wt wrz 16, 2008 20:21 pm
Lokalizacja: Golden Age

#8 Post autor: Bucholc Krok » czw lut 25, 2010 12:30 pm

Jeśli PM-dochodzą, a nie ma mejla z infem to może nie było to zaznaczone w profilu. A jeśli było to i tak lepiej, że dochodzą niż nie. :)
A co do tej mojej sytuacji to może faktycznie jakiś spam dochodzi i jest automatycznie kasowany. Jednak mejl z informacją o nadejściu PM-a (tego spamowego) tak czy inaczej przychodzi? Ty, Adam, powinieneś to wiedzieć, bo macie ten sam skrypt.
"Wszyscy się koncentrują na tej wymianie słów z Lechem Wałęsą, który jest niesłychanie szybki, jeżeli chodzi o riposty, i tutaj ma taki intelekt najwyższych lotów" Rafał "Rafaello" Trzaskowski, prezydęt Warszawy

Awatar użytkownika
Adam
Jan Borysewicz
Posty: 58147
Rejestracja: wt lis 24, 2009 19:02 pm

#9 Post autor: Adam » czw lut 25, 2010 13:00 pm

tu jest nowszy chyba..
#FUCKVINYL

Awatar użytkownika
dziekan
James Newton Howard
Posty: 3782
Rejestracja: śr lis 18, 2009 19:32 pm

#10 Post autor: dziekan » pt lut 26, 2010 20:49 pm

Adam Krysiński pisze:to wszystko przez Dziekana! Zarejestrował się jako jeden z ostatnich i spam butuje, a serwer nie wydala :P;-)
Przeciążenie w pizde! :D

Mówie ci Adam Bucholc ma takie problemy,że Świat sie wali normalnie!! :P

Awatar użytkownika
Bucholc Krok
Jean-Baptiste Lully
Posty: 17506
Rejestracja: wt wrz 16, 2008 20:21 pm
Lokalizacja: Golden Age

#11 Post autor: Bucholc Krok » pt lut 26, 2010 21:08 pm

Żebyście się nie zdziwili w niedzielę. Ponoć ma dojść do nas "fala" ze słońca. Wszystkie kompakty ma "szczyścić". A uprzedzałem, żeby kupować vinyle.. :D
Ale już koniec z offtopem. Dlaczego nikt nie chce offtopować w dziale Off Top :?: :?: :?:
"Wszyscy się koncentrują na tej wymianie słów z Lechem Wałęsą, który jest niesłychanie szybki, jeżeli chodzi o riposty, i tutaj ma taki intelekt najwyższych lotów" Rafał "Rafaello" Trzaskowski, prezydęt Warszawy

Awatar użytkownika
dziekan
James Newton Howard
Posty: 3782
Rejestracja: śr lis 18, 2009 19:32 pm

#12 Post autor: dziekan » pt lut 26, 2010 21:19 pm

Bucholc Krok pisze:Żebyście się nie zdziwili w niedzielę. Ponoć ma dojść do nas "fala" ze słońca. Wszystkie kompakty ma "szczyścić". A uprzedzałem, żeby kupować vinyle.. :D
Ale już koniec z offtopem. Dlaczego nikt nie chce offtopować w dziale Off Top :?: :?: :?:
O co ci biega z tym słońcem?Jak zaatakuje twoje płyty to ładnie je schowaj do pudełeczka,wywal z niej partacką okładke i jeszcze owiń w folie :) :wink:

Dlaczego nikt nie chce offtopować w dziale Off Top?
Bo w offtopie liczy sie element zaskoczenia :)

Awatar użytkownika
Bucholc Krok
Jean-Baptiste Lully
Posty: 17506
Rejestracja: wt wrz 16, 2008 20:21 pm
Lokalizacja: Golden Age

#13 Post autor: Bucholc Krok » sob lut 27, 2010 19:23 pm

"Wszyscy się koncentrują na tej wymianie słów z Lechem Wałęsą, który jest niesłychanie szybki, jeżeli chodzi o riposty, i tutaj ma taki intelekt najwyższych lotów" Rafał "Rafaello" Trzaskowski, prezydęt Warszawy

Awatar użytkownika
Bucholc Krok
Jean-Baptiste Lully
Posty: 17506
Rejestracja: wt wrz 16, 2008 20:21 pm
Lokalizacja: Golden Age

#14 Post autor: Bucholc Krok » śr mar 10, 2010 07:47 am

Ciekawostka:
Po zmianie moderatora zaczęły wreszcie dochodzić PM-ty. Ciekawe dlaczego.. Może Babuch miał założony zbyt mocny filtr na spam (zakładając, że takie filtry w ogóle można ustawiać..)?
"Wszyscy się koncentrują na tej wymianie słów z Lechem Wałęsą, który jest niesłychanie szybki, jeżeli chodzi o riposty, i tutaj ma taki intelekt najwyższych lotów" Rafał "Rafaello" Trzaskowski, prezydęt Warszawy

Awatar użytkownika
Adam
Jan Borysewicz
Posty: 58147
Rejestracja: wt lis 24, 2009 19:02 pm

#15 Post autor: Adam » pn mar 15, 2010 09:25 am

może po prostu Babuch wprowadził cenzurę i nie wolno było wysyłać PMów? :P Jednak nastał Koper i pojawiła się światłość :D
#FUCKVINYL

ODPOWIEDZ