Porządki na forum/Nowy dział???

Nikt nie jest nieomylny i każdemu zdarzają się pomyłki. Jeśli masz jakieś uwagi, pomysły, sugestie, lub może dostrzegłeś jakieś błędy? Podziel się tym z nami. Na pewno redakcja rozważy wszelkie propozycje i komentarze.
Wiadomość
Autor
Awatar użytkownika
Wawrzyniec
Hans Zimmer
Posty: 33729
Rejestracja: sob lip 12, 2008 02:00 am
Kontakt:

Porządki na forum/Nowy dział???

#1 Post autor: Wawrzyniec » śr sty 20, 2010 15:57 pm

Możliwe, że jestem jedyną osobą, która tak twierdzi, ale zaobserwowałem, że w ostatnim czasie wdarł się chaos i bałagan na forum. W tematach roi się od off-topiców i tematów, które mają mało wspólnego i nic nie wnoszą do dyskusji.
Dlatego też może należy bardziej zareklamować dział "Śmieszne", albo otworzyć nowy dział np. pt. "Paplanina", "Bzdety", "Pieprzenie trzy po trzy"(za przeproszeniem) czy też "Beka z Wawrzyńca"?
Oczywiście to jest tylko moja propozycja i pewnie jestem w niej osamotniony, ale czasami robi się to już męczące, że nie można o niczym podyskutować, gdyż i tak prawie zawsze dostanie się tekstem z Zimmerem i RCP. Uważam, że pomyśleć i zaproponować zawsze coś można. Zwłaszcza, aby zapobiec możliwemu "zoniecieniu" tego forum, co już niestety wiele portali spotkało.
Z wyrazami szacunku, dziękuję za uwagę.
#WinaHansa #IStandByDaenerys

Awatar użytkownika
Adam
Jan Borysewicz
Posty: 58146
Rejestracja: wt lis 24, 2009 19:02 pm

Re: Porządki na forum/Nowy dział???

#2 Post autor: Adam » śr sty 20, 2010 16:14 pm

Wawrzyniec pisze:W tematach roi się od off-topiców i tematów, które mają mało wspólnego i nic nie wnoszą do dyskusji.
Mystery napisał takie mądre zdanie parę dni temu - `to forum żyje dzięki offtopom`.. Więc nie ma szans ;-)

Awatar użytkownika
Bucholc Krok
Jean-Baptiste Lully
Posty: 17506
Rejestracja: wt wrz 16, 2008 20:21 pm
Lokalizacja: Golden Age

Re: Porządki na forum/Nowy dział???

#3 Post autor: Bucholc Krok » śr sty 20, 2010 16:20 pm

Oczywiście, że jest szansa. Wystarczy nie brać w nich udziału. :)
Swoją drogą trochę osób ostatnio przybyło. Nie widziałem jeszcze w jednym czasie 13 użytkowników. :) Ciekawe co tu się działo 28 września 2007r., że było w jednym czasie aż 53 użytkowników. Ktoś płyty rozdawał? :)

Awatar użytkownika
Wawrzyniec
Hans Zimmer
Posty: 33729
Rejestracja: sob lip 12, 2008 02:00 am
Kontakt:

Re: Porządki na forum/Nowy dział???

#4 Post autor: Wawrzyniec » śr sty 20, 2010 21:33 pm

Bucholc Krok pisze:Swoją drogą trochę osób ostatnio przybyło. Nie widziałem jeszcze w jednym czasie 13 użytkowników. :)
Spokojnie, niedługo będzie mniej, przynajmniej o jedną osobę :wink:
Ostatnio zmieniony czw sty 21, 2010 02:24 am przez Wawrzyniec, łącznie zmieniany 1 raz.
#WinaHansa #IStandByDaenerys

Awatar użytkownika
Adam
Jan Borysewicz
Posty: 58146
Rejestracja: wt lis 24, 2009 19:02 pm

Re: Porządki na forum/Nowy dział???

#5 Post autor: Adam » śr sty 20, 2010 22:28 pm

Bucholc Krok pisze:Ciekawe co tu się działo 28 września 2007r., że było w jednym czasie aż 53 użytkowników. Ktoś płyty rozdawał? :)
Nie. to spam-boot'y. u nas było 76. programiki które wewalają się na phpowe fora i chcą robić z automatu fikcyjne rejestracje. wystarczy zrobić pytanie po polsku z kodem kreskowym lub puzzlami i nawet Kevin Mitnick tego nie złamie :] No chyba że spam-boot będzie polski, ale na naszym poletku takich cudów nie robią.

bladerunner

#6 Post autor: bladerunner » pt lut 19, 2010 17:08 pm

przestanę pisać na forum to będzie spokój .

Awatar użytkownika
Wawrzyniec
Hans Zimmer
Posty: 33729
Rejestracja: sob lip 12, 2008 02:00 am
Kontakt:

#7 Post autor: Wawrzyniec » pt lut 19, 2010 19:17 pm

bladerunner20 pisze:przestanę pisać na forum to będzie spokój .
A któż napisał, że to Ty jesteś winny :? Skądże, nawet tak nie myśl!
#WinaHansa #IStandByDaenerys

ODPOWIEDZ