Problemy z logowaniem

Nikt nie jest nieomylny i każdemu zdarzają się pomyłki. Jeśli masz jakieś uwagi, pomysły, sugestie, lub może dostrzegłeś jakieś błędy? Podziel się tym z nami. Na pewno redakcja rozważy wszelkie propozycje i komentarze.
Wiadomość
Autor
Awatar użytkownika
Wawrzyniec
Hans Zimmer
Posty: 33729
Rejestracja: sob lip 12, 2008 02:00 am
Kontakt:

Problemy z logowaniem

#1 Post autor: Wawrzyniec » śr paź 21, 2009 23:52 pm

Choć pewnie zabrzmi to głupio, ale mam problemy z logowaniem. Skoro niby tak jest to jakim cudem piszę tę wiadomość można się zapytać :?: Ano, gdyż jak się loguję używając Internet Explorera to jest wszystko w porządku. Za to jak się próbuję zalogować przez Firefoxa to po wpisaniu hasła wyrzuca mnie z powrotem i każe się zalogować i tak ciągle. Mimo, że wpisuję prawidłowy login, hasło itd. to nie mogę się zalogować.
Tym dziwniejsze, że przez Explorera potrafię się zalogować. Czy to znaczy, że mam szukać problemu, gdzieś u siebie?
#WinaHansa #IStandByDaenerys

Awatar użytkownika
Bucholc Krok
Jean-Baptiste Lully
Posty: 17506
Rejestracja: wt wrz 16, 2008 20:21 pm
Lokalizacja: Golden Age

Re: Problemy z logowaniem

#2 Post autor: Bucholc Krok » czw paź 22, 2009 08:26 am

Wawrzyniec pisze:Czy to znaczy, że mam szukać problemu, gdzieś u siebie?
Raczej w Firefoxie. :D

Awatar użytkownika
Ele
Początkujący orkiestrator
Posty: 626
Rejestracja: ndz maja 17, 2009 16:05 pm

#3 Post autor: Ele » czw paź 22, 2009 16:05 pm

Też nie mam problemów z logowaniem, problemy muszą występować w twojej przeglądarce.

Awatar użytkownika
Wawrzyniec
Hans Zimmer
Posty: 33729
Rejestracja: sob lip 12, 2008 02:00 am
Kontakt:

#4 Post autor: Wawrzyniec » czw paź 22, 2009 17:42 pm

Ja domyślam się, że problem leży, gdzieś w mojej przeglądarce, ale nie mam zielonego pojęcia jak go rozwiązać :? Zwłaszcza, że w domu mam Firefoxa i jak podczas wakacji można było zobaczyć, byłem mega aktywny. Teraz będąc po za domem doszedłem do wniosku, że skoro mi sie Firefox tak dobrze sprawował to i tutaj sobie go zainstaluję. No i zainstalowałem i nie mogę się na filmmusic.pl zalogować. Tylko na filmmusic.pl . Trochę to głupie, że aby korzystać z forum filmmusic.pl muszę korzystać specjalnie z innej przeglądarki.
Naprawdę nie wiem co robić :?: :? :(
#WinaHansa #IStandByDaenerys

Awatar użytkownika
Bucholc Krok
Jean-Baptiste Lully
Posty: 17506
Rejestracja: wt wrz 16, 2008 20:21 pm
Lokalizacja: Golden Age

#5 Post autor: Bucholc Krok » czw paź 22, 2009 19:37 pm

Problem jest moim zdaniem sztuczny. :) Jeśli działa IE to po co Ci FF, który nie działa?

Awatar użytkownika
Wawrzyniec
Hans Zimmer
Posty: 33729
Rejestracja: sob lip 12, 2008 02:00 am
Kontakt:

#6 Post autor: Wawrzyniec » pt paź 23, 2009 11:57 am

Bucholc Krok pisze:Problem jest moim zdaniem sztuczny. :) Jeśli działa IE to po co Ci FF, który nie działa?
Może i sztuczny, ale mimo wszystko Firefox jako przeglądarka jest lepszy, przynajmniej mi lepiej się go używa. Przy jak pisałem dziwne jest to, że w domu spokojnie sobie z forum przez Firefoxa korzystałem.
Zresztą pewnie i tak większość użytkowników raczej z Internet Explorera nie korzysta.
#WinaHansa #IStandByDaenerys

Awatar użytkownika
VPFreeMan
Asystent orkiestratora
Posty: 413
Rejestracja: pt wrz 19, 2008 18:38 pm

#7 Post autor: VPFreeMan » pt paź 23, 2009 14:25 pm

A ktoś w ogóle Internet Explorera używa?? :wink: Tu sie z Tobą zgadzam Wawrzyniec, chyba nie za wielu forumowiczów! Każdy dobrze wie że IE to kupa g***a :D

Awatar użytkownika
Bucholc Krok
Jean-Baptiste Lully
Posty: 17506
Rejestracja: wt wrz 16, 2008 20:21 pm
Lokalizacja: Golden Age

#8 Post autor: Bucholc Krok » pt paź 23, 2009 15:21 pm

Ja używam IE i smrodu jakoś nie czuję. :P Wszędzie się loguję bez problemów, nawet na jednym forum, które oficjalnie nie wystawiło mi 'wejściówki', więc źle nie jest. :) Zresztą, Wawrzyniec też się loguje z IE w przeciwieństwie do 'wspaniałego' FF. :D

Awatar użytkownika
Wawrzyniec
Hans Zimmer
Posty: 33729
Rejestracja: sob lip 12, 2008 02:00 am
Kontakt:

#9 Post autor: Wawrzyniec » sob paź 24, 2009 00:16 am

Bucholc Krok pisze: Zresztą, Wawrzyniec też się loguje z IE w przeciwieństwie do 'wspaniałego' FF. :D
Tak i nie. Gdyż jak już pisałem, w domu bez problemów z udziałem Firefoxa się logowałem. Ale to pozostanie już największą zagadką :?
Firefox jest lepszy, gdy chodzi np. o wyskakujące okna itd. Chociaż ja też specjalistą komputerowym nie jestem, co widać po moim aktualny "mini" problemie :wink:
#WinaHansa #IStandByDaenerys

Awatar użytkownika
dziekan
James Newton Howard
Posty: 3782
Rejestracja: śr lis 18, 2009 19:32 pm

#10 Post autor: dziekan » czw kwie 15, 2010 21:52 pm

Dzisiaj nie moglem sie zalogowac mimo,ze wpisywalem poprawny login i haslo :!:

Awatar użytkownika
Wawrzyniec
Hans Zimmer
Posty: 33729
Rejestracja: sob lip 12, 2008 02:00 am
Kontakt:

#11 Post autor: Wawrzyniec » czw kwie 15, 2010 22:45 pm

No, ale jednak udało Ci się zalogować, czego efektem jest chociażby kilkanaście wpisów i to w prawie każdym dziale :P :wink:
#WinaHansa #IStandByDaenerys

Awatar użytkownika
dziekan
James Newton Howard
Posty: 3782
Rejestracja: śr lis 18, 2009 19:32 pm

#12 Post autor: dziekan » czw kwie 15, 2010 22:57 pm

Dzieło przypadku :wink:

ODPOWIEDZ