Problemy z aktywacją konta

Nikt nie jest nieomylny i każdemu zdarzają się pomyłki. Jeśli masz jakieś uwagi, pomysły, sugestie, lub może dostrzegłeś jakieś błędy? Podziel się tym z nami. Na pewno redakcja rozważy wszelkie propozycje i komentarze.
Wiadomość
Autor
Awatar użytkownika
Koper
Ennio Morricone
Posty: 26132
Rejestracja: pn mar 06, 2006 22:16 pm
Lokalizacja: Zielona Góra
Kontakt:

#16 Post autor: Koper » śr sie 12, 2009 19:54 pm

A ten Twój kolega to nie podpadł czymś kiedyś przypadkiem Babuchowi? Bo to aż nadto podejrzane. ;)

Awatar użytkownika
Bucholc Krok
Jean-Baptiste Lully
Posty: 17506
Rejestracja: wt wrz 16, 2008 20:21 pm
Lokalizacja: Golden Age

#17 Post autor: Bucholc Krok » śr sie 12, 2009 20:05 pm

Wawrzyniec pisze:Pojawić się chcą, ale nie otrzymują żadnych e-Maili aktywujących itd. Niestety :(
Ale przecież Babuch nie robi selekcji..

Awatar użytkownika
Wawrzyniec
Hans Zimmer
Posty: 33729
Rejestracja: sob lip 12, 2008 02:00 am
Kontakt:

#18 Post autor: Wawrzyniec » śr sie 12, 2009 20:13 pm

Koper pisze:A ten Twój kolega to nie podpadł czymś kiedyś przypadkiem Babuchowi? Bo to aż nadto podejrzane. ;)
Skrytykował chyba tylko recenzję do "Angels & Demons", ale to chyba nic takiego :wink:
A już na poważniej ten kolega chciał się zarejestrować i wiadomo nic. Kiedy Babuch, za co mu jestem wdzięczny zajął się to sprawą i napisał, że kolega może się zapisać, to ten wyjechał na wakacje. Niedawno wrócił, chcę się od nowa zarejestrować i nie otrzymuje tegoż e-Maila.
Trochę mi głupio pisać po raz kolejny o tę samą sprawę, ale cóż mogę począć.
#WinaHansa #IStandByDaenerys

Awatar użytkownika
Łukasz Wudarski
+ Sergiusz Prokofiew +
Posty: 1326
Rejestracja: czw kwie 07, 2005 19:41 pm
Lokalizacja: Toruń
Kontakt:

#19 Post autor: Łukasz Wudarski » pn sie 17, 2009 16:34 pm

Wawrzyniec, staram się na bierząco aktywować wszystkie konta które nie są spamem. Podaj mi na priva jaki ma nick Twój kolega to go aktywuję. Jeśli będą jakieś problemy niech się zarejestruje jeszcze raz. W przeciągu 36 godzin powinien otrzymać dostęp do forum.

No chyba że jeszcze raz skrytykuje moją reckę do A&D :P
Why So Serious !?

ODPOWIEDZ