Uchodźcy z forum / Co robić?

Nikt nie jest nieomylny i każdemu zdarzają się pomyłki. Jeśli masz jakieś uwagi, pomysły, sugestie, lub może dostrzegłeś jakieś błędy? Podziel się tym z nami. Na pewno redakcja rozważy wszelkie propozycje i komentarze.
Wiadomość
Autor
Awatar użytkownika
Wojteł
John Williams
Posty: 9825
Rejestracja: sob mar 15, 2008 23:50 pm
Lokalizacja: Chrząszczyżewoszyce powiat Łękołody

Re: Uchodźcy z forum / Co robić?

#31 Post autor: Wojteł » sob lis 07, 2015 15:28 pm

Btw. Pytanie do Templara - nie wiesz, czy dałoby się wprowadzić jakąs funkcję powiadomień, działającą analogiczne jak powiadomienia na np. Twiterze czy FB? Często jest tak, że na forum ktoś nas wywołuje do tablicy, ale nas nie cytuje, więc o ile na dany post nie natrafimy, to nie wiemy o całej sytuacji. Gdyby wprowadzić coś takiego, jak np. @Templar, to komunikacja byłaby chyba trochę sprawniejsza, czyż nie? :wink:
Haha Śląsk węgiel zadupie gwara

Awatar użytkownika
Templar
+ W.A. Mozart +
Posty: 9848
Rejestracja: wt sie 02, 2011 19:48 pm
Lokalizacja: Warsaw City
Kontakt:

Re: Uchodźcy z forum / Co robić?

#32 Post autor: Templar » sob lis 07, 2015 16:14 pm

Wojtek pisze:Btw. Pytanie do Templara - nie wiesz, czy dałoby się wprowadzić jakąs funkcję powiadomień, działającą analogiczne jak powiadomienia na np. Twiterze czy FB? Często jest tak, że na forum ktoś nas wywołuje do tablicy, ale nas nie cytuje, więc o ile na dany post nie natrafimy, to nie wiemy o całej sytuacji. Gdyby wprowadzić coś takiego, jak np. @Templar, to komunikacja byłaby chyba trochę sprawniejsza, czyż nie? :wink:
Póki co można zrobić cytowanie bez cytowania, w nowym poście klikasz przycisk "Quote" i w rozpoczynającym znaczniku dopisujesz tylko ="NICK", o tak to powinno wyglądać (oczywiście bez tej spacji :P):

[ quote="Wojtek"][/quote]

i będzie powiadomienie :P Ale zobaczę później czy nie ma jakiegoś dodatku na łatwiejsze wołanie.
Obrazek

"Problem z cytatami w internecie jest taki, że ludzie natychmiast wierzą w ich prawdę" - Abraham Lincoln

http://www.lastfm.pl/user/iTemplar

hp_gof

Re: Uchodźcy z forum / Co robić?

#33 Post autor: hp_gof » sob lut 15, 2020 12:49 pm

Szukałem odpowiedniego wątku na opublikowanie małego ogłoszonka i chyba znalazłem :mrgreen:

Jak już może niektórzy zauważyli, z dniem 31 stycznia zakończyłem swoją przygodę z FilmMusic.pl, od jakiegoś czasu czekałem też na odpowiedni moment, żeby pożegnać się z tym forum :) No i czas po Oscarach wydaje się być odpowiednim.

W sylwestra pyknęło mi tutaj 9 lat (choć wcześniej już obserwowałem, jeszcze bez własnego konta). Wtedy nikogo na żywo nie znałem, potem wraz z kolejnymi FMF-ami poznałem większość tutejszych forumowiczów. Do dziś największą "zagadką" pozostaje chyba tylko Mystery :mrgreen: ale widocznie tak musi zostać hahahaha xD Jako że znam większość osób osobiście i mam z nimi kontakt prywatnie, to odejście z forum niczego praktycznie nie zmienia. A mnie daje więcej czasu spędzonego w realu, a mniej zmarnowanego w internecie.

Poproszę Pawła, żeby zachował wszystkie moje posty dla ciągłości dyskusji, a nazbierało się ich ponad 10 tysięcy :shock: A że Desplata kochają tu wszyscy :mrgreen: to jego w dyskusjach z pewnością nie zabraknie, mimo braku mojej obecności (tak, zerknę w maju co piszecie o Czarnej Wdowie) :D Żeby uniknąć plotek albo niedomówień: nie, nie wyprowadzam się nigdzie, nie, nie przestaję słuchać muzyki filmowej, nie, nie obraziłem się na nikogo, nie, nie choruję na śmiertelną chorobę, po prostu chcę się skupić w życiu na innych rzeczach jeszcze. I to by było na tyle :)

Powodzenia, chłopaki!

PS. Zastanawiałem się, jaki utwór wkleić tu na koniec, nie chciałem, żeby brzmiał zbyt żałobnie, więc padło na jeden z najlepszych scorów w karierze Desplata, a utwór pochodzi z kluczowej sceny filmu i prezentuje główny temat :) Przy okazji małe przypomnienie dla Wawrzka, że TO NIE FANFARA STRAŻNIKÓW JEST GŁÓWNYM TEMATEM :mrgreen:


youtu.be/gomeJm1VwOs

Awatar użytkownika
Gieferg
Asystent orkiestratora
Posty: 429
Rejestracja: wt paź 25, 2016 16:30 pm

Re: Uchodźcy z forum / Co robić?

#34 Post autor: Gieferg » ndz lut 16, 2020 19:44 pm

Nigdy nie zrozumiem sensu pożegnań i usuwania konta. Nie mam czasu, to nie zaglądam i tyle.
Są fora na które zajrzałem ponownie po 5 letniej albo dłuższej przerwie, napisałem parę postów i znów się wyniosłem. Po co z tego robić wielkie halo?
Muzyka filmowa na Filmożercach

Want list: Tyler - (John) Rambo / Silvestri - Avengers

Awatar użytkownika
qnebra
Zdobywca Oscara
Posty: 2977
Rejestracja: pn mar 11, 2013 12:28 pm
Lokalizacja: Zadupie Mordoru

Re: Uchodźcy z forum / Co robić?

#35 Post autor: qnebra » ndz lut 16, 2020 20:49 pm

Gieferg pisze:
ndz lut 16, 2020 19:44 pm
Nigdy nie zrozumiem sensu pożegnań i usuwania konta. Nie mam czasu, to nie zaglądam i tyle.
Są fora na które zajrzałem ponownie po 5 letniej albo dłuższej przerwie, napisałem parę postów i znów się wyniosłem. Po co z tego robić wielkie halo?
Wróci na nowego Andersona i Black Widow.

Awatar użytkownika
lis23
+ Ludvig van Beethoven +
Posty: 13056
Rejestracja: czw lis 12, 2009 03:50 am
Lokalizacja: Sosnowiec

Re: Uchodźcy z forum / Co robić?

#36 Post autor: lis23 » ndz lut 16, 2020 22:27 pm

Też nie rozumiem, dodatkowo, nie przekonuje mnie argumentacja naszego fana Desplata ;)
Nikt nie jest przyspawany do forum i nie musi nań zaglądać, jeśli nie ma czasu. Ja tu jestem chyba od piętnastu lat ale ( pamiętam, że rejestrowałem się, chyba przy okazji "The New World" Hornera w 2005 r ) ja, jak mam wolne to i tak cały czas siedzę na necie, więc mi to rybka ;) Mimo to, każdy ma wolną wolę i nie ma obowiązku być codziennie na forum, sam mam fora, na których kiedyś byłem codziennie ale zmienili się forumowicze, Ci starsi, pierwsi odeszli i teraz jestem tam sporadycznie.
Tylko On, Williams John ;)
Tylko on, Elton John ;) ;)

Awatar użytkownika
Bucholc Krok
Jean-Baptiste Lully
Posty: 17506
Rejestracja: wt wrz 16, 2008 20:21 pm
Lokalizacja: Golden Age

Re: Uchodźcy z forum / Co robić?

#37 Post autor: Bucholc Krok » pn lut 17, 2020 16:57 pm

Jest zabawa, jest zabawa.. :!:

Obrazek

Typuję, że wróci, gdy biedapolityk Biedroń zakończy swoją zabawę w kandydowanie na stanowisko Stróża żyrandola. :)
"Wszyscy się koncentrują na tej wymianie słów z Lechem Wałęsą, który jest niesłychanie szybki, jeżeli chodzi o riposty, i tutaj ma taki intelekt najwyższych lotów" Rafał "Rafaello" Trzaskowski, prezydęt Warszawy

Awatar użytkownika
WhiteHussar
Nominowany do Emmy
Posty: 1504
Rejestracja: sob mar 02, 2013 23:31 pm
Lokalizacja: Rzeszów
Kontakt:

Re: Uchodźcy z forum / Co robić?

#38 Post autor: WhiteHussar » pn lut 17, 2020 20:40 pm

Argumentacja numer 1 :lol:

Mefisto

Re: Uchodźcy z forum / Co robić?

#39 Post autor: Mefisto » sob lut 22, 2020 15:47 pm

Co tu się właśnie odwaliło? Słoneczko przygrzało w główkę? Zgadzam się, że jak nie chcesz to nie zaglądasz, wylogowujesz się, cokolwiek, ale takie palenie mostów jest słabe. No chyba, że cały komp poszedł na śmietnik, bo "trzeba się skupić na innych rzeczach" :mrgreen: Nie ogarniam jak polityki Disneya.

Awatar użytkownika
Adam
Jan Borysewicz
Posty: 58147
Rejestracja: wt lis 24, 2009 19:02 pm

Re: Uchodźcy z forum / Co robić?

#40 Post autor: Adam » czw lut 27, 2020 22:43 pm

Dziekan, Templar, kiedyśgrześ, czekamy ! :mrgreen:
#FUCKVINYL

Awatar użytkownika
Kaonashi
Joe Hisaishi
Posty: 13559
Rejestracja: pt sie 19, 2011 17:36 pm
Lokalizacja: Kraina Bogów

Re: Uchodźcy z forum / Co robić?

#41 Post autor: Kaonashi » czw lut 27, 2020 22:43 pm

No właśnie - jak tak można bez pożegnania. :wink:
Gdyby nie piraci, byłbym jak Zbigniew Hołdys - Eric Clapton.

ODPOWIEDZ