Ogłoszenia parafialne

Nikt nie jest nieomylny i każdemu zdarzają się pomyłki. Jeśli masz jakieś uwagi, pomysły, sugestie, lub może dostrzegłeś jakieś błędy? Podziel się tym z nami. Na pewno redakcja rozważy wszelkie propozycje i komentarze.
Wiadomość
Autor
Awatar użytkownika
Kaonashi
Joe Hisaishi
Posty: 13559
Rejestracja: pt sie 19, 2011 17:36 pm
Lokalizacja: Kraina Bogów

Re: Ogłoszenia parafialne

#91 Post autor: Kaonashi » sob lut 11, 2017 13:20 pm

Tutaj muszę się zgodzić z Adamem, nie wiem po co kasowac temat, jak wydanie score'u zostało już oficjalnie ogłoszone. A że Marek sobie coś kiedyś ubzdurał... :P
Gdyby nie piraci, byłbym jak Zbigniew Hołdys - Eric Clapton.

Awatar użytkownika
Paweł Stroiński
Ridley Scott
Posty: 9316
Rejestracja: śr kwie 06, 2005 21:45 pm
Lokalizacja: Spod Warszawy
Kontakt:

Re: Ogłoszenia parafialne

#92 Post autor: Paweł Stroiński » sob lut 11, 2017 13:21 pm

Akurat ten pomysł był mój.

Awatar użytkownika
Kaonashi
Joe Hisaishi
Posty: 13559
Rejestracja: pt sie 19, 2011 17:36 pm
Lokalizacja: Kraina Bogów

Re: Ogłoszenia parafialne

#93 Post autor: Kaonashi » sob lut 11, 2017 13:23 pm

No to Paweł sobie ubzdurał, niech będzie. Puenta jest taka sama w każdym razie, więcej zdrowego rozsądku, ot co. :)
Gdyby nie piraci, byłbym jak Zbigniew Hołdys - Eric Clapton.

Awatar użytkownika
Paweł Stroiński
Ridley Scott
Posty: 9316
Rejestracja: śr kwie 06, 2005 21:45 pm
Lokalizacja: Spod Warszawy
Kontakt:

Re: Ogłoszenia parafialne

#94 Post autor: Paweł Stroiński » sob lut 11, 2017 15:10 pm

Adam pisze:
sob lut 11, 2017 09:33 am
Bardzo inteligentnie :roll: Forum leży, userzy odchodzą, wytwórnia oficjalnie reklamuje wydanie scoru na swoim fejsie, a temat się kasuje :roll: po co w takim razie je zakładać..
Po to, by wiedzieć, o czym się gada. Ile razy się zdarzyło, że odwołano z jakiegoś powodu planowany album? Po to by uniknąć gadania o niczym. I co z tego, że jakiś album zostanie wydany nie wiadomo kiedy? Jest o czym dyskutować, póki nie ma właściwych próbek muzyki, itd.?

I skąd wiesz, że właśnie przez takie postowanie jak Twoje, gdzie masz emota jako treść, jakże merytoryczną, posta, nie odchodzą userzy. Znam przynajmniej jednego, który z tego powodu pisuje bardzo rzadko.

Awatar użytkownika
Kaonashi
Joe Hisaishi
Posty: 13559
Rejestracja: pt sie 19, 2011 17:36 pm
Lokalizacja: Kraina Bogów

Re: Ogłoszenia parafialne

#95 Post autor: Kaonashi » sob lut 11, 2017 15:31 pm

No to jak nie będzie o czym gadać, to temat zjedzie na dół i się go podbije w stosownym czasie. Nie wiem, w czym macie problem... Jakby na tym forum powstawało 10 tematów dziennie, to można by się martwić, że zrobi się burdel, ale gdy powstaje jeden na parę dni, albo i rzadziej, to takie kurczowe trzymanie się regulaminu, którego sobie ktoś ustalił parę lat temu, to gwóźdź do trumny tego forum. Jest data wydania albumu, w przyszłym miesiącu premiera filmu, i to wzbudzającego niemałe zainteresowanie jakby nie patrzeć, a tu takie zupełnie niepotrzebne nikomu zachowania. Mam tu na uwadze bezmyślne przestrzeganie regulaminu.
Gdyby nie piraci, byłbym jak Zbigniew Hołdys - Eric Clapton.

Awatar użytkownika
Adam
Jan Borysewicz
Posty: 58146
Rejestracja: wt lis 24, 2009 19:02 pm

Re: Ogłoszenia parafialne

#96 Post autor: Adam » sob lut 11, 2017 18:23 pm

spoko, niech robią tak dalej to będzie jeden temat na pół roku :mrgreen: nie było daty wydania co do dnia i godziny, więc był problem, oficjalny post wytwórni że za niedługo wydają score nie wystarczy przecież.. :mrgreen:

PS1 - Paweł znów grzęźniesz, bo poproszę teraz o te przykłady konkretne albumów których niby wydanie ogłoszono, a zostały skasowane :mrgreen:

PS2 - Wasze Nadgorliwości, zapomnieli jeszcze szanowni Państwo o temacie Legionu TV, i nie tylko (nie będę ułatwiał dalszych zagadek) :mrgreen:

PS3 - autora regulaminu nie ma już z rok na forum, średnia jego postów nie wiem czy jest może 1 / 2-3 msc :mrgreen:
#FUCKVINYL

Awatar użytkownika
Paweł Stroiński
Ridley Scott
Posty: 9316
Rejestracja: śr kwie 06, 2005 21:45 pm
Lokalizacja: Spod Warszawy
Kontakt:

Re: Ogłoszenia parafialne

#97 Post autor: Paweł Stroiński » sob lut 11, 2017 19:21 pm

Na szczęście nie jesteś tutaj administratorem i nie ustalasz regulaminu. Uczestnictwo w forum jest tez zupełnie dobrowolne.

A przypadek King Konga, gdzie już był zapowiedziany album Shore'a i zmienił się kompozytor? Choć chyba nie zmienili za to daty premiery.

Awatar użytkownika
Paweł Stroiński
Ridley Scott
Posty: 9316
Rejestracja: śr kwie 06, 2005 21:45 pm
Lokalizacja: Spod Warszawy
Kontakt:

Re: Ogłoszenia parafialne

#98 Post autor: Paweł Stroiński » sob lut 11, 2017 19:25 pm

Dzięki, że o Legionie przypomniałeś!

Awatar użytkownika
Adam
Jan Borysewicz
Posty: 58146
Rejestracja: wt lis 24, 2009 19:02 pm

Re: Ogłoszenia parafialne

#99 Post autor: Adam » sob lut 11, 2017 19:28 pm

Paweł Stroiński pisze:A przypadek King Konga, gdzie już był zapowiedziany album Shore'a i zmienił się kompozytor? Choć chyba nie zmienili za to daty premiery.
łał, 12 lat temu i nie pamiętam żeby score Shora był zapowiedziany (jego angaż do filmu owszem), ale nawet jeśli to niech tak będzie.. mamy 1 przykład w skali 12 lat - kolejny proszę i fajnie by było bliżej teraźniejszości :P Bo tak to mamy bullshit a nie argument...
Paweł Stroiński pisze:Dzięki, że o Legionie przypomniałeś!
cała przyjemnośc po mojej stronie 8) i Mysterego :P nie wiem jak trzeba być ograniczonym umysłowo lub uprzedzony, żeby kasować temat dlatego że nie ma daty wydania co do dnia, i takie coś nie wystarczy:

Obrazek
#FUCKVINYL

Awatar użytkownika
Mystery
James Horner
Posty: 23150
Rejestracja: pt gru 01, 2006 11:34 am

Re: Ogłoszenia parafialne

#100 Post autor: Mystery » sob lut 11, 2017 19:44 pm

Usunęli Legiona? A właśnie miałem wkleić fajny wywiad z kompozytorem... Trochę mnie nie było, ale widzę, że dobra zmiana zawitała i na forum ;)

Awatar użytkownika
Adam
Jan Borysewicz
Posty: 58146
Rejestracja: wt lis 24, 2009 19:02 pm

Re: Ogłoszenia parafialne

#101 Post autor: Adam » sob lut 11, 2017 19:46 pm

no.. i też jedzie tylko 50 km/h :lol: ale takie zapowiedzi wydań, jak screen wyżej, to za mało dla naszych moderów :P
#FUCKVINYL

Awatar użytkownika
Paweł Stroiński
Ridley Scott
Posty: 9316
Rejestracja: śr kwie 06, 2005 21:45 pm
Lokalizacja: Spod Warszawy
Kontakt:

Re: Ogłoszenia parafialne

#102 Post autor: Paweł Stroiński » sob lut 11, 2017 20:02 pm

Podziękuj Adamowi, Myster. Gdyby nie przypomniał o tym temacie, to by problemu nie było. Dobra zmiana nastąpiła dzięki niemu (i dzięki wcześniejszej jego nagonce na Turka, kiedy postanowiłem przyglądać się jego postom nieco baczniej).

I wiesz, Adam. Forum jest, powtarzam dobrowolne. Jeśli się decydujesz na bycie użytkownikiem, to obowiązuje regulamin. Sprawa jest tak prosta.

Awatar użytkownika
Adam
Jan Borysewicz
Posty: 58146
Rejestracja: wt lis 24, 2009 19:02 pm

Re: Ogłoszenia parafialne

#103 Post autor: Adam » sob lut 11, 2017 20:07 pm

o jakiej nagonce mówisz? chyba o tej sławetnej o prażanach w której nie brałem udziału a w której byłeś stroną dominującą? :mrgreen:

a propos Turka - należy zatem skasować jego post zgodnie z regulaminem (nie ma konkretnej daty wydania!), co zatem zgłaszam dobrym moderatorom, oczekując dalszego przestrzegania regulaminu i demokratycznych zachowań :arrow: viewtopic.php?f=17&t=3753&start=135#p267022
#FUCKVINYL

Awatar użytkownika
Paweł Stroiński
Ridley Scott
Posty: 9316
Rejestracja: śr kwie 06, 2005 21:45 pm
Lokalizacja: Spod Warszawy
Kontakt:

Re: Ogłoszenia parafialne

#104 Post autor: Paweł Stroiński » sob lut 11, 2017 20:16 pm

Nie łamie to regulaminu, bo zasada daty wydania dotyczy wyłącznie tematów poświeconych nowym ścieżkom (tam, gdzie wrzuciłeś Mansella i Legion). Z tego, co pamiętam zresztą, na mój wniosek sprawa została nawet złagodzona a nie zaostrzona, ale nie pamiętam szczegółów. Chyba pierwotny pomysł był, by ogłoszono już tracklistę albo nawet z okładką.

Jeśli chodzi o to, że są plany wydawnicze Intrady i temat wydań archiwalnych, to tutaj nie mogę się przyczepić regulaminowo braku daty (bo tego w regulaminie nie ma), choć może mu ktokolwiek delikatnie publicznie bądź prywatnie zwrócić uwagę, że faktycznie fajnie by było, gdyby podał datę wydania (bo Intrada raczej mówi o tym). Ale nie ma regulaminowego, ani nawet merytorycznego powodu usunięcia posta, jeśli w temacie nawet są tylko "plany" wydawnicze.

Awatar użytkownika
Paweł Stroiński
Ridley Scott
Posty: 9316
Rejestracja: śr kwie 06, 2005 21:45 pm
Lokalizacja: Spod Warszawy
Kontakt:

Re: Ogłoszenia parafialne

#105 Post autor: Paweł Stroiński » wt lip 18, 2017 01:26 am

Nowa wersja forum się pojawiła.

ODPOWIEDZ