Zmiany, zmiany, zmiany...

Nikt nie jest nieomylny i każdemu zdarzają się pomyłki. Jeśli masz jakieś uwagi, pomysły, sugestie, lub może dostrzegłeś jakieś błędy? Podziel się tym z nami. Na pewno redakcja rozważy wszelkie propozycje i komentarze.
Wiadomość
Autor
Awatar użytkownika
Ghostek
Hardkorowy Koksu
Posty: 8610
Rejestracja: śr kwie 06, 2005 23:17 pm
Lokalizacja: Wyłoniłem się z Nun
Kontakt:

Zmiany, zmiany, zmiany...

#1 Post autor: Ghostek » pt kwie 19, 2013 08:58 am

Z nieukrywaną radością prezentujemy Wam nową odsłonę serwisu Hatak.pl - zmienił się układ strony, grafika, a także silnik. To poważna modyfikacja, ale mamy nadzieję, że surfowanie po naszym portalu będzie jeszcze przyjemniejsze niż dotychczas.

Obrazek

Najistotniejszym novum jest oficjalne rozszerzenie działalności. Od dawna serialom towarzyszyły filmy, muzyka, gry czy książki - teraz jednak będą one działami równorzędnymi. To zdecydowany, ale według nas również konieczny krok naprzód. Pisząc o serialach, nie sposób było pomijać produkcji o tej samej nazwie, pojawiających się w innych mediach: na ekranach kinowych, monitorach czy w literaturze. Trudno pisać dobrze o jednym, nie wspominając o drugim. Przyświecające nam od dziś nowe hasło odnosi się właśnie do wyjścia poza telewizję. Będziemy sprawdzać, informować, analizować, co dzieje się na każdym ekranie - zarówno telewizora, jak i kina, monitora, tabletu, czytnika oraz tym najbardziej tradycyjnym ekranie, czyli kartce książki. Dział poświęcony muzyce filmowej oddaliśmy w ręce ekspertów z Filmmusic.pl, więc możecie spodziewać się tam dużej liczby profesjonalnych artykułów i recenzji dotyczących ścieżek dźwiękowych. Nie obawiajcie się również, że zaniedbamy przez to wszystko seriale - bohaterowie telewizyjnych produkcji odgrywają dużą rolę w naszym życiu i taką też wciąż będą pełnić na naszym portalu.

Nowa odsłona serwisu Hatak.pl to odświeżony wygląd portalu oraz rozszerzona funkcjonalność. Otwarliśmy bazę produkcji, która pozwoli na łatwiejszą nawigację po stronie i szybszy dostęp do oferowanych przez nią treści. Choć na razie może wydawać się bardzo uboga, wierzymy, że szybko będzie się powiększać. Wprowadziliśmy także szereg różnych usprawnień, które mamy nadzieję, przypadną Wam do gustu.

Oczywiście jesteśmy świadomi, że nie każdemu nowy Hatak się spodoba. Niemniej głęboko wierzymy, iż dacie mu (i nam) szansę, by zmienić Wasze zdanie. Dzięki nowym funkcjonalnościom będziemy mogli w lepszy i bardziej atrakcyjny sposób dostarczyć Wam codziennych informacji ze świata filmu, seriali, gier czy książek. Stopniowo wdrażane będą także kolejne nasze pomysły, dodawane nowości, tak by portal Hatak.pl w jak największym stopniu spełniał Wasze oczekiwania.


Dodam tylko, że FilmMusic.pl zawiązuje obecnie jeszcze ściślejszą współpracę z serwisem Hatak.pl, co w niedługim czasie zaowocuje zupełnie odmienioną (tak wizualnie jak i merytorycznie) odsłoną Waszego ulubionego portalu o muzyce filmowej.

Będzie moc!
Obrazek

ODPOWIEDZ