FilmMusic.pl - co zmienić?

Nikt nie jest nieomylny i każdemu zdarzają się pomyłki. Jeśli masz jakieś uwagi, pomysły, sugestie, lub może dostrzegłeś jakieś błędy? Podziel się tym z nami. Na pewno redakcja rozważy wszelkie propozycje i komentarze.
Wiadomość
Autor
Awatar użytkownika
Arthur
Nominacja do odkrycia roku
Posty: 1135
Rejestracja: śr paź 20, 2010 21:16 pm
Lokalizacja: Pzn

#46 Post autor: Arthur » pn sty 03, 2011 16:13 pm

"Zobacz posty bez odpowiedzi"
ta opcja na tym forum to Żart ; )
Szczęście to jedyna rzecz, która się mnoży, gdy się ją dzieli. - Albert Schweitzer

Awatar użytkownika
Arthur
Nominacja do odkrycia roku
Posty: 1135
Rejestracja: śr paź 20, 2010 21:16 pm
Lokalizacja: Pzn

#47 Post autor: Arthur » wt sty 04, 2011 18:57 pm

mam kolejne bardzo ważne spostrzeżenie:
Potrzeba więcej emotek, chodziażby takie dla adminów/moderatoró:
Ostatnio zmieniony czw lut 03, 2011 14:20 pm przez Arthur, łącznie zmieniany 1 raz.
Szczęście to jedyna rzecz, która się mnoży, gdy się ją dzieli. - Albert Schweitzer

Awatar użytkownika
DanielosVK
Howardelis Vangeshore
Posty: 7851
Rejestracja: sob cze 26, 2010 13:43 pm

#48 Post autor: DanielosVK » wt sty 04, 2011 19:06 pm

Zbędne.
Fe.

Cóż za score, Howard Shore.

Awatar użytkownika
Arthur
Nominacja do odkrycia roku
Posty: 1135
Rejestracja: śr paź 20, 2010 21:16 pm
Lokalizacja: Pzn

#49 Post autor: Arthur » sob lut 19, 2011 13:49 pm

A mógłby powstać wątek(temat) z premierami scorów/soundtracków ?
Taka jedna przejrzysta lista, bo tylko część ma swoje tematy.

Nie chodzi też o wszystkie stworone na świecie, ale no wiecie o jakich warto powiedzieć, wspomnieć. Ja np. nic od początku stycznia nie słuchałem nowego, bo nawet nie wiem co powstało; a nie jestem takim maniakiem, żeby obczajac co tydzień wszystkie serwisy z premieramii z muzyki filmowej

Może być oddzielnie dla gier/TV/kina lub wspólny.
Szczęście to jedyna rzecz, która się mnoży, gdy się ją dzieli. - Albert Schweitzer

Awatar użytkownika
Bucholc Krok
Jean-Baptiste Lully
Posty: 17506
Rejestracja: wt wrz 16, 2008 20:21 pm
Lokalizacja: Golden Age

#50 Post autor: Bucholc Krok » sob lut 19, 2011 15:00 pm

Przecież w dziale głównym ciągle ktoś informuje o nowościach.
"Wszyscy się koncentrują na tej wymianie słów z Lechem Wałęsą, który jest niesłychanie szybki, jeżeli chodzi o riposty, i tutaj ma taki intelekt najwyższych lotów" Rafał "Rafaello" Trzaskowski, prezydęt Warszawy

Awatar użytkownika
Arthur
Nominacja do odkrycia roku
Posty: 1135
Rejestracja: śr paź 20, 2010 21:16 pm
Lokalizacja: Pzn

#51 Post autor: Arthur » sob lut 19, 2011 15:53 pm

gdzie?
Szczęście to jedyna rzecz, która się mnoży, gdy się ją dzieli. - Albert Schweitzer

Awatar użytkownika
Paweł Stroiński
Ridley Scott
Posty: 9316
Rejestracja: śr kwie 06, 2005 21:45 pm
Lokalizacja: Spod Warszawy
Kontakt:

#52 Post autor: Paweł Stroiński » sob lut 19, 2011 17:48 pm

Wyczekiwane score'y.

Awatar użytkownika
Arthur
Nominacja do odkrycia roku
Posty: 1135
Rejestracja: śr paź 20, 2010 21:16 pm
Lokalizacja: Pzn

#53 Post autor: Arthur » sob lut 19, 2011 17:50 pm

Właśnie tam jest taśmociąg, poprzeplatane w różnymi innymi rzeczami.
Szczęście to jedyna rzecz, która się mnoży, gdy się ją dzieli. - Albert Schweitzer

Awatar użytkownika
Marek Łach
+ Jerry Goldsmith +
Posty: 5671
Rejestracja: śr maja 04, 2005 16:30 pm
Lokalizacja: Kraków

#54 Post autor: Marek Łach » sob lut 19, 2011 18:01 pm

czoug pisze:Nie chodzi też o wszystkie stworone na świecie, ale no wiecie o jakich warto powiedzieć, wspomnieć.
To o takich najczęściej powstają osobne wątki (są też wątki ostrzegawcze, przed takimi score'ami jak Ironclad czy Battle LA ;) ). Od początku roku niewiele ciekawych rzeczy wyszło, więc nic dziwnego, że taka posucha i nie ma za wielu nowych wątków. W sumie o Sanctum można by wątek założyć, ale i tak Koper ma napisać na dniach reckę, więc sobie odpuściłem.

Awatar użytkownika
Bucholc Krok
Jean-Baptiste Lully
Posty: 17506
Rejestracja: wt wrz 16, 2008 20:21 pm
Lokalizacja: Golden Age

#55 Post autor: Bucholc Krok » sob lut 19, 2011 19:12 pm

czoug pisze:Właśnie tam jest taśmociąg, poprzeplatane w różnymi innymi rzeczami.
W nowym dziale też się zrobi bajoro, a i tak ludzie dalej będą pisać w głównym, tylko posty będą się duplikować. Przykład: powstał dział o wydaniach płytowych i wyszło na to, że dotyczy głównie staroci/odgrzewanych kotletów a ludzie o nowościach piszą w głównym. Inna sprawa, że jak ma być offtop to lepiej w głównym niż w płytowym.
"Wszyscy się koncentrują na tej wymianie słów z Lechem Wałęsą, który jest niesłychanie szybki, jeżeli chodzi o riposty, i tutaj ma taki intelekt najwyższych lotów" Rafał "Rafaello" Trzaskowski, prezydęt Warszawy

Awatar użytkownika
Arthur
Nominacja do odkrycia roku
Posty: 1135
Rejestracja: śr paź 20, 2010 21:16 pm
Lokalizacja: Pzn

#56 Post autor: Arthur » sob lut 19, 2011 19:28 pm

Marek Łach pisze:
czoug pisze:Nie chodzi też o wszystkie stworone na świecie, ale no wiecie o jakich warto powiedzieć, wspomnieć.
To o takich najczęściej powstają osobne wątki (są też wątki ostrzegawcze, przed takimi score'ami jak Ironclad czy Battle LA ;) ).
Mi właśnie nie chodzi o pogadankę o tym co się pojawi niedługo, ale o krótkie info, że np. dnia 19.02 ktoś napisze, że 18.02 premiere miał film XXX(co wiąże się z premierą muzyki), ew. krótka notka o tym scorze,a jakieś nieniszowe filmy, na które większa część oczekuję można pisać gdy znana jest już data premiery(a wiec w przód). Chodzi mi o datę głównie. Tak bym nie musiał wchodzić na filmweb dzień w dzień i sprawdzać który kompozytor właśnie coś stworzył, lub podano date premiery(bo duża część umyka przynajmniej mi uwadze)
Szczęście to jedyna rzecz, która się mnoży, gdy się ją dzieli. - Albert Schweitzer

Awatar użytkownika
Bucholc Krok
Jean-Baptiste Lully
Posty: 17506
Rejestracja: wt wrz 16, 2008 20:21 pm
Lokalizacja: Golden Age

#57 Post autor: Bucholc Krok » sob lut 19, 2011 19:39 pm

Info bez "dyskusji"? Na tym forum się nie uda..
"Wszyscy się koncentrują na tej wymianie słów z Lechem Wałęsą, który jest niesłychanie szybki, jeżeli chodzi o riposty, i tutaj ma taki intelekt najwyższych lotów" Rafał "Rafaello" Trzaskowski, prezydęt Warszawy

Awatar użytkownika
Arthur
Nominacja do odkrycia roku
Posty: 1135
Rejestracja: śr paź 20, 2010 21:16 pm
Lokalizacja: Pzn

#58 Post autor: Arthur » sob lut 19, 2011 19:42 pm

a nie można zablokować postowania?
Wystarczy 12 postów, każdy na własny miesiąc, bo w jednym może się nie zmieścić.
Szczęście to jedyna rzecz, która się mnoży, gdy się ją dzieli. - Albert Schweitzer

Awatar użytkownika
Bucholc Krok
Jean-Baptiste Lully
Posty: 17506
Rejestracja: wt wrz 16, 2008 20:21 pm
Lokalizacja: Golden Age

#59 Post autor: Bucholc Krok » sob lut 19, 2011 20:09 pm

Można zablokować, tylko kto miałby przygotowywać te informacje?
"Wszyscy się koncentrują na tej wymianie słów z Lechem Wałęsą, który jest niesłychanie szybki, jeżeli chodzi o riposty, i tutaj ma taki intelekt najwyższych lotów" Rafał "Rafaello" Trzaskowski, prezydęt Warszawy

Awatar użytkownika
Marek Łach
+ Jerry Goldsmith +
Posty: 5671
Rejestracja: śr maja 04, 2005 16:30 pm
Lokalizacja: Kraków

#60 Post autor: Marek Łach » sob lut 19, 2011 20:20 pm

No właśnie, komuś musiałoby się chcieć. To są niby krótkie informacje tylko, ale trzeba ich poszukać, a nie wszystko jest tak rozpromowane jak nowe Zimmery, Desplaty czy JNH. ;)

Taki wątek mogę zawsze założyć i pilnować, żeby nie było tam dyskusji, a tylko posty informacyjne - tylko muszą znaleźć się chętni, żeby to na bieżąco update'ować.

ODPOWIEDZ