[phpBB Debug] PHP Notice: in file [ROOT]/mobiquo/smartbanner/head.inc.php on line 70: Undefined variable: tapatalk_dir_name
Muzyka filmowa - Forum FilmMusic.pl • Styl Forum
Strona 1 z 1

Styl Forum

: pt mar 17, 2006 21:07 pm
autor: Marcin Bensz
Witam! Mam nadzieję, że administratorzy nie usuną tego posta ze względu na jego odwołanie do innego forum (nie poświęconego muzyce filmowej).

Przedmiotem tego tematu jest wygląd forum FilmMusic.pl. Mówiąc wprost jest nieprzyjazne internautom. Dlaczego? Ponieważ podczas czytania jakiegokolwiek tematu na tym forum użytkownicy dostają po oczach białą ścianą. :-)

Proponowałbym wprowadzić pewne małe zmiany:

1. Zmieńcie standardowy styl. Biały kolor strasznie uderza po oczach. Nawet gdy ma się LCD, to i tak ciężko się przegląda to forum. Najlepiej niech będzie to odcień szarości (w miarę ciemny) - jest to najlepszy przyswajalny przez oko kolor.

2. Ustawcie maksymalną rozdzielczość avatarów. Proponuję 120x120 lub 150x150. Zapewni to stałą szerokość kolumn. Najlepiej jest poprosić użytkowników o dopasowanie się do tych wymiarów.

3. Wyśrodkujcie avatary w kolumnie avatarowej.

Są to tylko kosmetyczne zmiany, ale przyniosą wiele korzyści. Oto przykład gdzie można znaleźć takie rozwiązania:

http://krainanin.com/forum/

: wt mar 21, 2006 21:43 pm
autor: panor
avatary byly 150x150 ale ludzie mieli ustawione zdalne avatary i wtedy nie byly sprawdzane. Zdalne zostaly wylaczone wiec kwestia wielkosci zalatwiona.
Kwestia skina forum. Jak kto woli dla mnie zarowno na monitorze lcd, na laptopie jak i na crt jest ok i nic mi po oczach nie wali :) Ale pomyslimy nad dodaniem alternatywnego.

: śr mar 22, 2006 18:21 pm
autor: Thedues
no właśnie Panorze... jako Admin BARDZO PROSZE!!:) :oops:

: sob maja 13, 2006 22:11 pm
autor: Marcin Bensz
Czyżby pomysł zmiany stylu forum upadł? ;-) Jeśli można prosić, to wgrajcie także styl podchodzący pod czerń, aby użytkownicy mieli do wyboru chociaż jeden z dwóch: dającym po oczach (obecny) i "super-przyjemnym-ciemnym-stylem". ;-)

: pn maja 15, 2006 13:22 pm
autor: Łukasz Wudarski
Marcin Bensz pisze:Czyżby pomysł zmiany stylu forum upadł? ;-) Jeśli można prosić, to wgrajcie także styl podchodzący pod czerń, aby użytkownicy mieli do wyboru chociaż jeden z dwóch: dającym po oczach (obecny) i "super-przyjemnym-ciemnym-stylem". ;-)
Wytzrymajcie jeszcze trochę... Czas na zmiany jeszcze nie nadszedł, ale jest blisko...

: pn maja 15, 2006 14:39 pm
autor: Koper
A co jest złego w obecnych kolorkach? :)

Uwaga, to mój 250 post na Forum, mam nadzieję, że przestanę być teraz Beltramim... :D

: pn maja 15, 2006 14:40 pm
autor: Koper
No, już lepiej... Aczkolwiek nie jestem jakimś fanem Preisnera, a poza tym jestem ciekaw co dalej, więc będę musiał trochę postów jeszcze pododawać :D

: pn maja 15, 2006 14:51 pm
autor: Koper
Aż z radości avatar zmieniłem. ;) Ale to jeszcze nie jest to, więc niedługo pewnie znów zmienię (po kolejnym awansie?). :)

: wt maja 16, 2006 21:13 pm
autor: Mariusz Tomaszewski
Panie Koper, zmienia pan avatary jak kobieta :P

: wt maja 16, 2006 23:41 pm
autor: Koper
A bo jakoś tak z żadnego nie jestem zadowolony. A obecny (to Balto jest :D) może być? :D
Co do tego, że jak kobieta... Mało kobiet u was na forum, więc ciężko orzec, czy rzeczywiscie kobiety zmieniają avatary na tyle często, by można było napisać, że ja zmieniam tak często jak one. :P

: śr maja 17, 2006 00:17 am
autor: Mariusz Tomaszewski
Co do tych zmian avatarów i kobiet, to tak ogólnie się odnosi. Przecież powszechnie wiadomo, że one zmieniają zdanie co 5 minut :P A Balto jest super 8)

: śr maja 17, 2006 16:09 pm
autor: Koper
Zdanie może zmieniają, ale czy avatary na Forum? Ciężko orzec jednoznacznie. ;) Ale pewnie też. :)

A Balto to nawet ma pomnik na jakimś tam amerykańskim czy kanadyjskim zadupiu... :D