Brian Tyler - Far Cry 3

Czasem zdarza się, że kompozytorzy ścieżek dżwiękowych poza swą działalnością filmową są również autorami projektów związanych ze światem gier komputerowych. W tym dziale można podyskutować właśnie o tych "niesoundtrackowych" dokonaniach.
Wiadomość
Autor
Awatar użytkownika
Templar
+ W.A. Mozart +
Posty: 9848
Rejestracja: wt sie 02, 2011 19:48 pm
Lokalizacja: Warsaw City
Kontakt:

Re: Brian Tyler - Far Cry 3

#31 Post autor: Templar » sob lis 24, 2012 20:32 pm

Bucholc Krok pisze:Już ustaliliśmy, że gówniane, a nie fajne. :P Już lepiej wydana była FC2.
Jakie znowu "ustaliliśmy", Ty ustaliłeś, ja natomiast ustaliłem, że jest fajne, ustaliłem też, że opakowanie EK Heart of the Swarm jest gówniane, nawet bardzo gówniane :P

A EK FC2 słaba, mam ją, kupiłem za 40zł nówkę na angielskim eBayu :P
Bucholc Krok pisze:Za dużo w tym kalkulacji. :P
A tam dużo, kupujesz EK, kod na Season Pass wystawiasz na angielskim eBayu i po problemie.
Bucholc Krok pisze:Jakie duże?? Od Diablo masz większe i jeszcze dobrali kolor, że wygląda jak prezent na komunię. :D W kształtach są bardzo podobne, tylko SC jest szersze jak wyższe i bardziej płaskie. Nie mówiąc o wielkości pudła od Skyrima.
Są gdzieś wymiary tej EK? Na wizualizacjach wygląda na duże, większe niż np. Wiedźmina.
I to jest zwykła edycja, EA w przypadku prawie każdej gry dodaje przed premierą jakieś DLC i daje "Limited Edition", po premierze teoretycznie już powinna nie być dostępna, ale przy wielu grach można je jeszcze dużo później kupić, do nowego MoHa nadal sprzedają :P

Natomiast na Originie jest ta limitowana i jeszcze cyfrowa edycja specjalna (czyli limitowana + zestawy miast):

http://store.origin.com/store/eaemea/pl ... .246949500
Bucholc Krok pisze:Dla mnie takie dodatki to szmelc i naciąganie klienta. W ogóle bym się wstydził ubrać torbę albo koszulkę z logiem gry. No, chyba że bym szedł na jakieś game party czy coś takiego. Ale to pod przykryciem. Dopiero na sali bym ją odsłonił. :)
Ja koszulki akurat bardzo lubię, mam sporą kolekcję, a co do torby, to jest z logiem R*, porządnie zrobiona i pojemna, używam jak gdzieś wyjeżdżam :P
Obrazek

"Problem z cytatami w internecie jest taki, że ludzie natychmiast wierzą w ich prawdę" - Abraham Lincoln

http://www.lastfm.pl/user/iTemplar

Awatar użytkownika
Bucholc Krok
Jean-Baptiste Lully
Posty: 17506
Rejestracja: wt wrz 16, 2008 20:21 pm
Lokalizacja: Golden Age

Re: Brian Tyler - Far Cry 3

#32 Post autor: Bucholc Krok » sob lis 24, 2012 21:34 pm

Templar pisze:Jakie znowu "ustaliliśmy", Ty ustaliłeś, ja natomiast ustaliłem, że jest fajne, ustaliłem też, że opakowanie EK Heart of the Swarm jest gówniane, nawet bardzo gówniane :P
Czyli pudło od Diablo 3 też jest gówniane. Dziękuję. :P
A EK FC2 słaba, mam ją, kupiłem za 40zł nówkę na angielskim eBayu :P
Jak słaba? Masz koszulkę (ponoć lubisz), artbuczek, mapka. Wszystko w małym pudełeczku jak lubisz, coby miejsca nie zajmowało. I jeszcze cena niska. :P
Są gdzieś wymiary tej EK? Na wizualizacjach wygląda na duże, większe niż np. Wiedźmina.
No nie, a co by tam mieli zapakować? Gipsowa głowa albo plastykowa forma podtrzymująca elementy nie rozsadzają pudła. :) Około 35,5cm/24cm/5,5cm
Natomiast na Originie jest ta limitowana i jeszcze cyfrowa edycja specjalna (czyli limitowana + zestawy miast):
http://store.origin.com/store/eaemea/pl ... .246949500
Niech se wsadzą. I jeszcze te ceny.. śmiech na sali. :D
Ja koszulki akurat bardzo lubię, mam sporą kolekcję, a co do torby, to jest z logiem R*, porządnie zrobiona i pojemna, używam jak gdzieś wyjeżdżam :P
Zawsze to jakiś ubytek. :)
"Wszyscy się koncentrują na tej wymianie słów z Lechem Wałęsą, który jest niesłychanie szybki, jeżeli chodzi o riposty, i tutaj ma taki intelekt najwyższych lotów" Rafał "Rafaello" Trzaskowski, prezydęt Warszawy

Awatar użytkownika
Templar
+ W.A. Mozart +
Posty: 9848
Rejestracja: wt sie 02, 2011 19:48 pm
Lokalizacja: Warsaw City
Kontakt:

Re: Brian Tyler - Far Cry 3

#33 Post autor: Templar » sob lis 24, 2012 21:59 pm

Bucholc Krok pisze:Czyli pudło od Diablo 3 też jest gówniane. Dziękuję. :P
Ale tu nie chodzi o kształt, tylko o grafikę na pudełku, dla mnie nic ciekawego:

Obrazek

Diablo 3 ma dużo ładniejsze opakowanie :P
Bucholc Krok pisze:Jak słaba? Masz koszulkę (ponoć lubisz), artbuczek, mapka. Wszystko w małym pudełeczku jak lubisz, coby miejsca nie zajmowało. I jeszcze cena niska. :P
Lubię koszulki, ale fajne koszulki, a tutaj jest słaba, materiał też lipny, artbook spoko, co do mapy to takie mapy to dają często w zwykłych wydaniach także nic specjalnego. Natomiast pudełko bardzo lipne, takie samo było przy EndWar, plus taki, że w środku normalne pudełko z grą, także to większe to schowałem do szafy :P No i gdyby nie niska cena (taka sama jak zwykłego wydania w chwili kupowania) to bym na pewno nie kupił :P
Obrazek

"Problem z cytatami w internecie jest taki, że ludzie natychmiast wierzą w ich prawdę" - Abraham Lincoln

http://www.lastfm.pl/user/iTemplar

Awatar użytkownika
Bucholc Krok
Jean-Baptiste Lully
Posty: 17506
Rejestracja: wt wrz 16, 2008 20:21 pm
Lokalizacja: Golden Age

Re: Brian Tyler - Far Cry 3

#34 Post autor: Bucholc Krok » sob lis 24, 2012 22:09 pm

Templar pisze:Ale tu nie chodzi o kształt, tylko o grafikę na pudełku, dla mnie nic ciekawego:
:shock:
A co masz ciekawego na saszetce? Napis FarCry 3. :mrgreen:
Diablo 3 ma dużo ładniejsze opakowanie :P
Ma taką grafikę, że jej nie ma. :D
Lubię koszulki, ale fajne koszulki, a tutaj jest słaba, materiał też lipny, artbook spoko
A co niby chciałeś, żeby koszulka w grze za 40zł była jakości tiszertów z Abercrombie albo Hilfigera? :P
co do mapy to takie mapy to dają często w zwykłych wydaniach także nic specjalnego.


Często? To podaj 20 zwykłych wydań, do których dodali mapy.
Natomiast pudełko bardzo lipne, takie samo było przy EndWar, plus taki, że w środku normalne pudełko z grą, także to większe to schowałem do szafy :P


Słabe, ale lepsze od saszetki. :P
"Wszyscy się koncentrują na tej wymianie słów z Lechem Wałęsą, który jest niesłychanie szybki, jeżeli chodzi o riposty, i tutaj ma taki intelekt najwyższych lotów" Rafał "Rafaello" Trzaskowski, prezydęt Warszawy

Awatar użytkownika
Templar
+ W.A. Mozart +
Posty: 9848
Rejestracja: wt sie 02, 2011 19:48 pm
Lokalizacja: Warsaw City
Kontakt:

Re: Brian Tyler - Far Cry 3

#35 Post autor: Templar » ndz lis 25, 2012 22:12 pm

Bucholc Krok pisze:A co masz ciekawego na saszetce? Napis FarCry 3. :mrgreen:
No i od razu lepiej, ładne logo, tło ładne, proste nic więcej nie trzeba.
Bucholc Krok pisze:Ma taką grafikę, że jej nie ma. :D
To samo co przy FC3, ładne logo i proste tło i wystarczy, a w SC2 to napaćkane jakieś bzdety jak w okładkach Adam, które wrzuca do temat z najlepszymi okładkami :P
Bucholc Krok pisze:A co niby chciałeś, żeby koszulka w grze za 40zł była jakości tiszertów z Abercrombie albo Hilfigera? :P
Ale 40zł to ja dałem, w dniu premiery to kosztowało chyba 299zł. I akurat zazwyczaj to dają porządne koszulki, nawet CDProjekt kilka lat temu dawał gratisowo w Empikach koszulki do zwykłych wydań (m.in. Heroesy 5, Jade Empire, Wiedźmin, Guild Wars) i jakość porządna, do dzisiaj wszystkie, które mam od nich wyglądają idealnie po wielu praniach.
Bucholc Krok pisze:Często? To podaj 20 zwykłych wydań, do których dodali mapy.
Na PC to CDP dawał swego czasu do większości, w których mapa była przydatna, R* daje także do prawie każdej gry, GTA, RDR, Canis Canem Edit, Midnight Club i to dużo lepsze niż te w FC2 :P
Bucholc Krok pisze:Słabe, ale lepsze od saszetki. :P
Małe szanse, poza tym widziałeś na żywo pudełko od kolekcjonerki FC2 i tę saszetkę FC3? :P Choć nawet na wizualizacji widać, że będzie dużo lepsze niż przy FC2 :P
Obrazek

"Problem z cytatami w internecie jest taki, że ludzie natychmiast wierzą w ich prawdę" - Abraham Lincoln

http://www.lastfm.pl/user/iTemplar

Awatar użytkownika
Adam
Jan Borysewicz
Posty: 58191
Rejestracja: wt lis 24, 2009 19:02 pm

Re: Brian Tyler - Far Cry 3

#36 Post autor: Adam » pn lis 26, 2012 11:07 am

chyba rzeczywiście mamy mocnego kandydata do gry roku, no i najlepszego Far Cry'a - kolejne recki prestiżowych serwisów i znów praktycznie same maxy 8) :

GamesRadar - 4,5/5 - http://www.gamesradar.com/far-cry-3-review/
IGN - 9/10 - http://uk.ign.com/articles/2012/11/21/far-cry-3-review
EuroGamer - 10/10 - http://www.eurogamer.net/articles/2012- ... y-3-review

Brajan wie co dobre 8)
#FUCKVINYL

Awatar użytkownika
Bucholc Krok
Jean-Baptiste Lully
Posty: 17506
Rejestracja: wt wrz 16, 2008 20:21 pm
Lokalizacja: Golden Age

Re: Brian Tyler - Far Cry 3

#37 Post autor: Bucholc Krok » pn lis 26, 2012 14:06 pm

Templar pisze:To samo co przy FC3, ładne logo i proste tło i wystarczy, a w SC2 to napaćkane jakieś bzdety jak w okładkach Adam, które wrzuca do temat z najlepszymi okładkami :P
Nie widzę tam żadnych mord. :)
do dzisiaj wszystkie, które mam od nich wyglądają idealnie po wielu praniach.
To tych prań musiało jednak za dużo nie być, bo "prasowanki" same się po czasie wykruszają.
Na PC to CDP dawał swego czasu do większości, w których mapa była przydatna, R* daje także do prawie każdej gry, GTA, RDR, Canis Canem Edit, Midnight Club i to dużo lepsze niż te w FC2 :P
Za dużo ich nie wymieniłeś. :P Zresztą teraz się liczą ścieżki na osobnych płytach jako bardziej wartościowy dodatek.
Małe szanse, poza tym widziałeś na żywo pudełko od kolekcjonerki FC2 i tę saszetkę FC3? :P


Jak mogłem widzieć FC3, skoro to jeszcze nie wyszło? FC2 widziałem. Komponuje się razem z innymi pudełkami, a saszetka co? Jak to będzie wyglądać na półce? Wujowo.. A figurka to gdzie będzie? Dokleją do saszetki? :)
Choć nawet na wizualizacji widać, że będzie dużo lepsze niż przy FC2 :P
Jeszcze nie przestałeś wierzyć w wizualizacje? :D
"Wszyscy się koncentrują na tej wymianie słów z Lechem Wałęsą, który jest niesłychanie szybki, jeżeli chodzi o riposty, i tutaj ma taki intelekt najwyższych lotów" Rafał "Rafaello" Trzaskowski, prezydęt Warszawy

Awatar użytkownika
Templar
+ W.A. Mozart +
Posty: 9848
Rejestracja: wt sie 02, 2011 19:48 pm
Lokalizacja: Warsaw City
Kontakt:

Re: Brian Tyler - Far Cry 3

#38 Post autor: Templar » pn lis 26, 2012 14:38 pm

Bucholc Krok pisze:Nie widzę tam żadnych mord. :)
Ale są inne pierdoły, wystarczyłoby samo logo.
Bucholc Krok pisze:To tych prań musiało jednak za dużo nie być, bo "prasowanki" same się po czasie wykruszają.
Tylko, że nie są to jakieś proste prasowanki, a porządne nadruki, koszulka z Heroesów 5 to już z 50 razy była pewnie prana, poza tym bardzo dobrą koszulkę dali też do kolekcjonerki HL2 i Play-It do GTA3 (zwykłe, premierowe wydanie), też z kilkadziesiąt razy prane.
Bucholc Krok pisze:Jak mogłem widzieć FC3, skoro to jeszcze nie wyszło? FC2 widziałem. Komponuje się razem z innymi pudełkami, a saszetka co? Jak to będzie wyglądać na półce? Wujowo.. A figurka to gdzie będzie? Dokleją do saszetki? :)
Z jakimi niby innymi pudłami się komponuje? :lol: Do szafy to schowałem, bo beznadziejnie wyglądało to na półce, takie pudełko po butach z grafiką FC2, w sumie to nawet pudełka po butach są lepsze jakości. A saszetka to akurat się przypasuje choćby do moich etui na płyty :P
Obrazek

"Problem z cytatami w internecie jest taki, że ludzie natychmiast wierzą w ich prawdę" - Abraham Lincoln

http://www.lastfm.pl/user/iTemplar

Awatar użytkownika
Bucholc Krok
Jean-Baptiste Lully
Posty: 17506
Rejestracja: wt wrz 16, 2008 20:21 pm
Lokalizacja: Golden Age

Re: Brian Tyler - Far Cry 3

#39 Post autor: Bucholc Krok » pn lis 26, 2012 14:46 pm

Templar pisze:Ale są inne pierdoły, wystarczyłoby samo logo.
Czepiasz się. Jak zobaczysz na żywo, to zmienisz zdanie.
Z jakimi niby innymi pudłami się komponuje? :lol:


Z takimi, które także mają kształt prostopadłościanu.
Do szafy to schowałem, bo beznadziejnie wyglądało to na półce, takie pudełko po butach z grafiką FC2, w sumie to nawet pudełka po butach są lepsze jakości.

Nie chodzi o jakość materiału. Zresztą saszetka z czego niby będzie? Ze skóry? :D Skóra to tylko w Gothicu była jeśli dobrze pamiętam.
A saszetka to akurat się przypasuje choćby do moich etui na płyty :P
Albo do damskiej torebki. :mrgreen:
"Wszyscy się koncentrują na tej wymianie słów z Lechem Wałęsą, który jest niesłychanie szybki, jeżeli chodzi o riposty, i tutaj ma taki intelekt najwyższych lotów" Rafał "Rafaello" Trzaskowski, prezydęt Warszawy

Awatar użytkownika
Templar
+ W.A. Mozart +
Posty: 9848
Rejestracja: wt sie 02, 2011 19:48 pm
Lokalizacja: Warsaw City
Kontakt:

Re: Brian Tyler - Far Cry 3

#40 Post autor: Templar » wt lis 27, 2012 13:33 pm

Empik wysłał już mi grę do salonu, także jutro pewnie będzie do odbioru :D
Obrazek

"Problem z cytatami w internecie jest taki, że ludzie natychmiast wierzą w ich prawdę" - Abraham Lincoln

http://www.lastfm.pl/user/iTemplar

Awatar użytkownika
Adam
Jan Borysewicz
Posty: 58191
Rejestracja: wt lis 24, 2009 19:02 pm

Re: Brian Tyler - Far Cry 3

#41 Post autor: Adam » wt lis 27, 2012 13:33 pm

ale scoru tam nie ma co nie?
#FUCKVINYL

Awatar użytkownika
Templar
+ W.A. Mozart +
Posty: 9848
Rejestracja: wt sie 02, 2011 19:48 pm
Lokalizacja: Warsaw City
Kontakt:

Re: Brian Tyler - Far Cry 3

#42 Post autor: Templar » wt lis 27, 2012 13:36 pm

Nie, ale powinien być już w czwartek rano w necie, bo jak mówiłem będzie dołączony do cyfrowej edycji specjalnej na Steamie :P
Obrazek

"Problem z cytatami w internecie jest taki, że ludzie natychmiast wierzą w ich prawdę" - Abraham Lincoln

http://www.lastfm.pl/user/iTemplar

Awatar użytkownika
Adam
Jan Borysewicz
Posty: 58191
Rejestracja: wt lis 24, 2009 19:02 pm

Re: Brian Tyler - Far Cry 3

#43 Post autor: Adam » wt lis 27, 2012 13:37 pm

jak będzie dobry score to się zgłoszę i mi kupisz tego mastera 24bity 8)
#FUCKVINYL

Awatar użytkownika
Bucholc Krok
Jean-Baptiste Lully
Posty: 17506
Rejestracja: wt wrz 16, 2008 20:21 pm
Lokalizacja: Golden Age

Re: Brian Tyler - Far Cry 3

#44 Post autor: Bucholc Krok » wt lis 27, 2012 14:15 pm

Templar pisze:Empik wysłał już mi grę do salonu, także jutro pewnie będzie do odbioru :D
I coś czuję, że będzie rozczarowanie. :D
"Wszyscy się koncentrują na tej wymianie słów z Lechem Wałęsą, który jest niesłychanie szybki, jeżeli chodzi o riposty, i tutaj ma taki intelekt najwyższych lotów" Rafał "Rafaello" Trzaskowski, prezydęt Warszawy

Awatar użytkownika
Bucholc Krok
Jean-Baptiste Lully
Posty: 17506
Rejestracja: wt wrz 16, 2008 20:21 pm
Lokalizacja: Golden Age

Re: Brian Tyler - Far Cry 3

#45 Post autor: Bucholc Krok » śr lis 28, 2012 14:59 pm

Templar coś się nie chwali zakupem. Czyżbym dobrze przewidział? :) Zresztą i tak się nie przyzna do porażki. :P
"Wszyscy się koncentrują na tej wymianie słów z Lechem Wałęsą, który jest niesłychanie szybki, jeżeli chodzi o riposty, i tutaj ma taki intelekt najwyższych lotów" Rafał "Rafaello" Trzaskowski, prezydęt Warszawy

ODPOWIEDZ