Mój pierwszy skromny album ;)

Tworzysz? Chcesz się podzielić z innymi swoją pracą? To miejsce dla Ciebie. Pochwal się, a inni z pewnością pochwalą, skrytykują, lub choćby skomentują...
Wiadomość
Autor
jonny908
Parkingowy przed studiem nagrań
Posty: 6
Rejestracja: śr lip 30, 2008 16:02 pm

Mój pierwszy skromny album ;)

#1 Post autor: jonny908 » śr lip 30, 2008 16:53 pm

Witam wszystkich. Muzykę instrumentalną (w klimatach filmowych) tworzę już od kilku lat, w zasadzie sam dla siebie, nie brałem udziału w żadnych projektach itp. itd. Komponuję, używając profesjonalnych programów, przede wszystkim Symphonic Orchestra firmy EastWest (EWQL). Poniżej w oddzielnym poście zamieszczam link do mojego pierwszego albumu, którym chciałbym się z Wami podzielić :wink: Znajduje się na nim około 14 niezwiązanych ze sobą kawałków. Wrzuciłem po prostu wszystko, na co można zwrócić uwagę :wink: Pomimo tego, albumik ten ma jakiś klimat :D :P Możecie przymrużyć oko na tytuł, choć ma w sobie coś, co chciałem przekazać na całym materiale :wink:
Ostatnio zmieniony śr lip 30, 2008 16:57 pm przez jonny908, łącznie zmieniany 1 raz.

jonny908
Parkingowy przed studiem nagrań
Posty: 6
Rejestracja: śr lip 30, 2008 16:02 pm

Mój pierwszy skromny album ;)

#2 Post autor: jonny908 » śr lip 30, 2008 16:54 pm

Zapraszam wszystkich do ściągania i oceniania mojej twórczości :) Prosiłbym jednak o wyrozumiałość :P Mam nadzieję, że coś z tego przypadnie komuś do gustu :wink:

http://rapidshare.com/files/133587541/J ... _.rar.html

Pozdrawiam!

EDIT :

Dopiero teraz zauważyłem kilka błędów w tytułach poszczególnych kawałków i w trackliście, ale mniejsza o to :P:P

tommyk7
Parkingowy przed studiem nagrań
Posty: 12
Rejestracja: sob mar 29, 2008 15:15 pm

#3 Post autor: tommyk7 » wt sie 05, 2008 17:43 pm

Fajny albumik.
Może nie wszystkie kawałki do końca mi się podobały ale na serio jest fajny.
Jakby cosik to daj znac o kolejnych

jonny908
Parkingowy przed studiem nagrań
Posty: 6
Rejestracja: śr lip 30, 2008 16:02 pm

#4 Post autor: jonny908 » czw sie 07, 2008 22:47 pm

Dzięki wielkie! A przy okazji - napisz, które z nich najbardziej przypadły Ci do gustu, bo jestem bardzo ciekaw ;)

tommyk7
Parkingowy przed studiem nagrań
Posty: 12
Rejestracja: sob mar 29, 2008 15:15 pm

#5 Post autor: tommyk7 » czw sie 07, 2008 23:26 pm

Więc tak.
Od 05 Ascending potem 06 Hope i Nothing Left w wersji Drum czyli 2(jeśli chodzi o mnie daję do myślenia i za razem nawet troszkę dynamiczny i to mi się podoba).
Co do 11- Forever and Ever nie mam zastrzerzeń jest fajny, tragiczny ale gdzieś przemawia do mnie i to kolejny plus.
ARMY OF FREEDOM
Nie wiedzieć czemu kojarzy mi się z "Walecznym Sercem" i to jest dziwne. Tak czy siak rób to co robisz zupełnie jak ja, tylko że nie ta dziedzina. :D Poprostu jestem ZA

jonny908
Parkingowy przed studiem nagrań
Posty: 6
Rejestracja: śr lip 30, 2008 16:02 pm

#6 Post autor: jonny908 » pt sie 08, 2008 19:33 pm

Naprawdę, bardzo dziękuje! Bardzo mi miło :-) Tak apropo, Nothing Left, w obu wersjach (normalna i drum) są dla mnie dość hmmm osobiste, chyba tworzone pod wpływem impulsu konkretnych wydarzeń... Uważam je za moje najlepsze kompozycje :-) Jeszcze raz dziękuję i dam znać o kolejnych projektach! Pozdrawiam gorąco.

A tu jeden z nowszych kawałków, a konkretnie - z dzisiaj, więc świeżutki :D Miłego słuchania!

http://rapidshare.com/files/135862590/_ ... _.mp3.html

Piotr Hummel
Szofer w RCP
Posty: 202
Rejestracja: pn sie 11, 2008 09:16 am
Kontakt:

#7 Post autor: Piotr Hummel » wt sie 12, 2008 11:20 am

Akcja Normalizacja - fajne skrzypce, te tuby czy french horny srednio mi sie podobaly moze dlatego ze sie
za bardzo wybijaly od reszty, bebny tez niczego sobie, ogolnie dobry numer, ale wymaga pewnych technicznych
poprawek

Reszta score nadawała by się spokojnie do jakiegoś filmu lub gry. Momentami szkoda że ucinałeś
koncówki. Ale album jest poprawny. Jak długo to pisałeś?

ODPOWIEDZ