Everything & Nothing

Tworzysz? Chcesz się podzielić z innymi swoją pracą? To miejsce dla Ciebie. Pochwal się, a inni z pewnością pochwalą, skrytykują, lub choćby skomentują...
Wiadomość
Autor
Neo
Parkingowy przed studiem nagrań
Posty: 42
Rejestracja: ndz lis 18, 2007 02:15 am
Lokalizacja: Stalowa Wola

Everything & Nothing

#1 Post autor: Neo » ndz lis 18, 2007 02:27 am

Zapraszam do wysłuchania mojego utworu: Everything & Nothing

Nie był on wykorzystywany w żadnym filmie i na pewno nie będzie ale uznałem, że ten właśnie utwór najbardziej spośród moich wszystkich nadawałby się do filmu.

(Wystarczy kliknąć w tytuł, aby pobrać plik mp3)

Awatar użytkownika
Mystery
James Horner
Posty: 23264
Rejestracja: pt gru 01, 2006 11:34 am

#2 Post autor: Mystery » ndz lis 18, 2007 15:49 pm

Całkiem niezłe :) Takie połączenie Akiry Yamaoki i Angelo Badalamentiego z lekką przewagą na tego drugiego.

Neo
Parkingowy przed studiem nagrań
Posty: 42
Rejestracja: ndz lis 18, 2007 02:15 am
Lokalizacja: Stalowa Wola

#3 Post autor: Neo » pn lis 19, 2007 10:09 am

Dziękuje Ci za poświęcony czas i za miłe słowa.
Cieszy mnie to, że Ci się spodobało :-)

Awatar użytkownika
Mystery
James Horner
Posty: 23264
Rejestracja: pt gru 01, 2006 11:34 am

#4 Post autor: Mystery » pn lis 19, 2007 13:53 pm

Nie ma za co aczkolwiek 7 minut piechotą nie chodzi :)

Neo
Parkingowy przed studiem nagrań
Posty: 42
Rejestracja: ndz lis 18, 2007 02:15 am
Lokalizacja: Stalowa Wola

#5 Post autor: Neo » sob kwie 03, 2010 15:55 pm

Witam ponownie w moim skromnym temacie. Tym razem postanowiłem spróbować swoich sił w muzyce klasycznej, oczywiście tworzonej elektronicznie. Poniżej link do najnowszego właśnie utworku jakim jest Universe.
Universe - wystarczy kliknąć, a pojawi się okienko do pobierania.

Pozdrawiam Serdecznie
Neo

Awatar użytkownika
Koper
Ennio Morricone
Posty: 26140
Rejestracja: pn mar 06, 2006 22:16 pm
Lokalizacja: Zielona Góra
Kontakt:

#6 Post autor: Koper » sob kwie 03, 2010 17:21 pm

No, nie powiem... jakby te sample zastąpić żywą orkiestrą, to myślę, że byłby to naprawdę całkiem ładny utwór.
"Hans Zimmer w tej chwili nic nie potrzebuje. (...) Ciebie też nie potrzebuje." - Paweł Stroiński

Neo
Parkingowy przed studiem nagrań
Posty: 42
Rejestracja: ndz lis 18, 2007 02:15 am
Lokalizacja: Stalowa Wola

#7 Post autor: Neo » sob kwie 03, 2010 17:42 pm

Dziękuję za poświęcony czas i miłe słowo :)
Tutaj faktycznie może nie wykonanie (sample) co pomysł ma znaczenie dla mnie. Także myślę, że Twoja sugestia jest bardzo trafna :wink:


Jeszcze chciałem powiedzieć, że piewszy utwór tutaj zawarty (Everything & Nothing) był zagrany przeze mnie w całości od początku do końca, nie wykorzystałem w nim żadnych sampli. Wszystko moja własność.


Dziękuję jeszcze raz & Pozdrawiam Serdecznie
Neo

Awatar użytkownika
Koper
Ennio Morricone
Posty: 26140
Rejestracja: pn mar 06, 2006 22:16 pm
Lokalizacja: Zielona Góra
Kontakt:

#8 Post autor: Koper » sob kwie 03, 2010 22:55 pm

Tę drugą (znaczy tę pierwszą) dopiero sprawdziłem. Fajna, klimatyczna. Pasowała by do paru znanych mi filmów z lat 80/90. :)
"Hans Zimmer w tej chwili nic nie potrzebuje. (...) Ciebie też nie potrzebuje." - Paweł Stroiński

Neo
Parkingowy przed studiem nagrań
Posty: 42
Rejestracja: ndz lis 18, 2007 02:15 am
Lokalizacja: Stalowa Wola

#9 Post autor: Neo » sob kwie 03, 2010 23:14 pm

Koper pisze:Tę drugą (znaczy tę pierwszą) dopiero sprawdziłem. Fajna, klimatyczna. Pasowała by do paru znanych mi filmów z lat 80/90. :)
Bardzo dziękuję. Takie słowa dają mi powód do jeszcze cięższej pracy nad moją muzyką. Myślę, że muzyka filmowa, ilustracyjna czy relaksacyjna wymagają wielkiego zaangażowania od muzyka. W tego właśnie rodzaju utwory staram się przelać jak najwięcej uczuć. Dla mnie to bardzo ważne.

Bardzo często powtarzam, że prawdziwy artysta tworzy na podstawie swoich inspiracji, przeżyć, uczuć i marzeń, pięknie odwzorowując uczucia dźwiękami nadając muzyce sens.

Nigdy wcześniej i nigdy już później nie udało mi się nagrać takiego utworu jak Everything & Nothing. Jest on z 2007 roku i od dłuższego już czasu moim marzeniem jest nagrać jego kontynuację o tytule Everywhere & Nowhere. Jednak na zawołanie nie przyjdą emocje i natchnienie.

____________________________________________________________________
Jeszcze wzmianka natury technicznej.
Otóż teraz zmianiłem swoją stronę www na której będę umieszczał utwory, gdyż chcę mieć coś swojego i nie być uzależnionym od portalu, gdzie jak to się mówi ja jestem ,,panem na własnym podwórku''.
Oczywiście utwory wciąż są dostępne na poprzedniej stronie (pod nickiem Remembrance) która długo była w moim profilu na tym forum. Teraz mp3 nie mają podpisu (autora) nie zależy mi na tym, nie dla kariery tworzę tę muzykę, tylko by dać innym jakąś miłą chwilę spędzoną z muzyką.

Piotr Hummel
Szofer w RCP
Posty: 202
Rejestracja: pn sie 11, 2008 09:16 am
Kontakt:

#10 Post autor: Piotr Hummel » wt kwie 06, 2010 16:55 pm

W pierwszym utworze podobała mi się użyta barwa syntha faktycznie podobna do tej jaką mogliśmy usłyszeć w "fire walk with me". W drugim utworze nie podobało mi się wejście niższych dźwięków no i nie uchwyciłem tematu. Generalnie nie jest źle!:)

Neo
Parkingowy przed studiem nagrań
Posty: 42
Rejestracja: ndz lis 18, 2007 02:15 am
Lokalizacja: Stalowa Wola

#11 Post autor: Neo » wt kwie 06, 2010 17:44 pm

Piotr Hummel pisze:W pierwszym utworze podobała mi się użyta barwa syntha faktycznie podobna do tej jaką mogliśmy usłyszeć w "fire walk with me".
Bardzo dziękuję za zainteresowanie oraz dobrą ocenę mojej pracy.
Piotr Hummel pisze:W drugim utworze nie podobało mi się wejście niższych dźwięków no i nie uchwyciłem tematu. Generalnie nie jest źle!:)
Universe jest eksperymentem, miałem wrażenie, że jest za krótki, aby właśnie uchwycić czy też utworzyć w nim temat przewodni.
Cóż... jak każdy eksperyment nie jest jakimś zaplanowanym od początku do końca dziełem. Jednak jak już wspominałem wcześniej, ten pomysł dla mnie się bardzo liczy i na pewno postaram się go dopracować w przyszłości. Kto wie, może spełnię swoje marzenie odnośnie utworu Everywhere & Nowhere.

Dziękuję jeszcze raz za wyrażenie swojej opinii i poświęcony czas.

Pozdrawiam Serdecznie
Neo

ODPOWIEDZ