Moje "dzieła"

Tworzysz? Chcesz się podzielić z innymi swoją pracą? To miejsce dla Ciebie. Pochwal się, a inni z pewnością pochwalą, skrytykują, lub choćby skomentują...
Wiadomość
Autor
skony85
Parkingowy przed studiem nagrań
Posty: 28
Rejestracja: ndz sie 16, 2020 20:20 pm

Re: Moje "dzieła"

#31 Post autor: skony85 » czw lis 04, 2021 10:31 am

Cześć!

Dawno mnie tu nie było. Od ostatniego czasu stworzyłem parę utworów. Zapraszam do posłuchania.


youtu.be/wrYrB20gy18

youtu.be/dwu_WbslojI

youtu.be/DjMNCYjrK7k

youtu.be/9dFi83tA0DU

youtu.be/UGteU_N59AA

youtu.be/btPhLdpHx64

Bogusław Tułecki
Parkingowy przed studiem nagrań
Posty: 19
Rejestracja: śr lip 10, 2019 12:12 pm

Re: Moje "dzieła"

#32 Post autor: Bogusław Tułecki » sob lis 27, 2021 13:02 pm

Cześć

Odsłuchałem CLOCKS. Coś niesamowitego.
Miks super, melodyjne super, transpozycje są budujące, kompozycja - szacun !!!
Wykonanie moim zdaniem bardzo dobrze.
Jedyne do czego ja mam ale to gitara elektryczna na końcu. Troszkę zbyt głośno jak dla mnie i zastanawiam się, czy wogóle jest potrzebna...

Moim zdaniem (a nie jestem fachowcem) - bardzo dobrze.

LIZARDS - bardzo dobrze. Słuchając nic nie przeszkadza, można popaść w głębie dźwięków i dać się im pochłonąć...
Przepiękne STACATISSIMO,

Have no fear - również z mojej strony nic dodać nic ująć. Idealna soundtrack do sceny filmu z serii FANTASY...

Woman in pasture - coś pięknego. Ta melodia, ta aranżacja, przepiękna orkiestracja.

Powodzenia w dalszych kompozycjach i wytrwałości, bo wiem, ile czasu trzeba aby nagrać jeden kawałek....

Jakich bibliotek używasz?

skony85
Parkingowy przed studiem nagrań
Posty: 28
Rejestracja: ndz sie 16, 2020 20:20 pm

Re: Moje "dzieła"

#33 Post autor: skony85 » pt lut 17, 2023 22:35 pm

Bogusław Tułecki pisze:
sob lis 27, 2021 13:02 pm
Cześć

Odsłuchałem CLOCKS. Coś niesamowitego.
Miks super, melodyjne super, transpozycje są budujące, kompozycja - szacun !!!
Wykonanie moim zdaniem bardzo dobrze.
Jedyne do czego ja mam ale to gitara elektryczna na końcu. Troszkę zbyt głośno jak dla mnie i zastanawiam się, czy wogóle jest potrzebna...

Moim zdaniem (a nie jestem fachowcem) - bardzo dobrze.

LIZARDS - bardzo dobrze. Słuchając nic nie przeszkadza, można popaść w głębie dźwięków i dać się im pochłonąć...
Przepiękne STACATISSIMO,

Have no fear - również z mojej strony nic dodać nic ująć. Idealna soundtrack do sceny filmu z serii FANTASY...

Woman in pasture - coś pięknego. Ta melodia, ta aranżacja, przepiękna orkiestracja.

Powodzenia w dalszych kompozycjach i wytrwałości, bo wiem, ile czasu trzeba aby nagrać jeden kawałek....

Jakich bibliotek używasz?
Dziękuję za wysłuchanie moich kompozycji, komentarz i sugestie. Bardzo ważne są dla mnie informacje zwrotne i dużo się z nich uczę. Oczywiście jest mi niezmiernie miło, że kompozycje się podobają.

Biblioteki, z których korzystam to głównie Spitfire (Symphonic Woodwinds, Brass, Percussion), Cinematic Studio (Strings, Brass), perkusja z Damage i Damage 2, chóry i wokale 8Dio (Lacrimosa, Silka Choir, Shevannai), pianino Grandeur. To jest 90% bibliotek, które używam.

Jeszcze raz bardzo dziękuję za komentarz. Pozdrawiam!

skony85
Parkingowy przed studiem nagrań
Posty: 28
Rejestracja: ndz sie 16, 2020 20:20 pm

Re: Moje "dzieła"

#34 Post autor: skony85 » pt lut 17, 2023 22:41 pm

Cześć,

Zapraszam do posłuchania moich nowych kompozycji. Będę wdzięczny za opinie i sugestie. Pozdrawiam!


youtu.be/LAJnFAb-sPk

youtu.be/Fspo5-wtpik
youtu.be/uBQGhwweLcI
youtu.be/C1mHe3s_LH0
youtu.be/OOJdlAf1g6I

youtu.be/-Gn5lYUyUOU

ODPOWIEDZ