D-B-N Project

Tworzysz? Chcesz się podzielić z innymi swoją pracą? To miejsce dla Ciebie. Pochwal się, a inni z pewnością pochwalą, skrytykują, lub choćby skomentują...
Wiadomość
Autor
Awatar użytkownika
Ghostek
Hardkorowy Koksu
Posty: 10200
Rejestracja: śr kwie 06, 2005 23:17 pm
Lokalizacja: Wyłoniłem się z Nun
Kontakt:

D-B-N Project

#1 Post autor: Ghostek » pn cze 15, 2020 00:20 am

Ostatnia robótka dla Radio Podlasie z okazji #hot16challenge2 dała kopa do reorganizacji zasobów mojego skromnego DAW. Nie będzie przesadą stwierdzenie, że uczę się od nowa, więc sporo pracy za mną i jeszcze więcej przede mną... ;)
... Tym bardziej, że chodzi mi po głowie większy projekt. Takie tam słuchowisko dźwiękowo - muzyczne, więc na efekt końcowy trzeba będzie dłuuugo poczekać. Tymczasem skromna zajawka tego, w jaką stronę to pójdzie.
Zanim posypie się grad uwag odnośnie oryginalności i technicznych niuansów, uspokajam, że to tylko demo. A szlifem miksu zajmę się, jak opracuję całość.
Jak się nie wykończę, to skończę. ;)


youtu.be/JFfV-LCNFtI
Obrazek

Awatar użytkownika
Ghostek
Hardkorowy Koksu
Posty: 10200
Rejestracja: śr kwie 06, 2005 23:17 pm
Lokalizacja: Wyłoniłem się z Nun
Kontakt:

Re: D-B-N Project

#2 Post autor: Ghostek » ndz cze 21, 2020 19:14 pm

Kilka wieczorów spędziłem na zabawie generatorami fal i szumu - tak w ramach poszerzania horyzontów w zakresie programowania elektroniki. No i wyszła z tego nieplanowana lekcja fizyki.


youtu.be/QIocrUe5Hew

Ogólnie ciekawa sprawa z tym tworzeniem elektroniki od podstaw, więc pewnie się jeszcze tym pobawię w najbliższym czasie.
Obrazek

Awatar użytkownika
Ghostek
Hardkorowy Koksu
Posty: 10200
Rejestracja: śr kwie 06, 2005 23:17 pm
Lokalizacja: Wyłoniłem się z Nun
Kontakt:

Re: D-B-N Project

#3 Post autor: Ghostek » wt cze 30, 2020 15:35 pm

Kiedy nie możesz spać - graj :)


youtu.be/K4lD5fvwT3I
Obrazek

ODPOWIEDZ