Sławomir Ruczkowski - muzyka filmowa

Tworzysz? Chcesz się podzielić z innymi swoją pracą? To miejsce dla Ciebie. Pochwal się, a inni z pewnością pochwalą, skrytykują, lub choćby skomentują...
Wiadomość
Autor
Sławomir Ruczkowski
Parkingowy przed studiem nagrań
Posty: 5
Rejestracja: wt wrz 24, 2019 15:56 pm

Sławomir Ruczkowski - muzyka filmowa

#1 Post autor: Sławomir Ruczkowski » śr paź 30, 2019 01:12 am

Muzykę do filmu pt. „Jak uratować mamę” skomponowałem i wykonałem przy użyciu sampli Vienna Symphonic Library. W planach była sesja nagraniowa prawdziwej orkiestry, ale niestety nie doszło do realizacji nagrań i do filmu trafiła muzyka z "komputera".
W związku z tym, że podczas produkcji utworu „HYMN FOR THE WINNER - ROBERT KUBICA”, poleciałem do Budapesztu i miałem pod ręką orkiestrę, to przy okazji postanowiłem nagrać kilka fragmentów muzyki z filmu animowanego. Tak z czystej ciekawości jak to zabrzmi w wykonaniu prawdziwej orkiestry.
Zapraszam:)
https://www.youtube.com/watch?v=5CJIDZdHXr8
https://www.youtube.com/watch?v=stqgH0Pbdz4

Sławomir Ruczkowski
Parkingowy przed studiem nagrań
Posty: 5
Rejestracja: wt wrz 24, 2019 15:56 pm

Re: Sławomir Ruczkowski - muzyka filmowa

#2 Post autor: Sławomir Ruczkowski » ndz lis 10, 2019 14:23 pm

Kolejny fragment muzyki z bajki nagrywany w Budapeszcie. Zazwyczaj każdy utwór wykonywany były kilka razy w całości bądź powtarzane były jakieś jego fragmenty aby póżniej podczas miksu mieć możliwość wyboru różnych wersji. Jednak w przypadku tego utworu nie było już na to czasu i został on wykonany przez orkiestrę tylko raz, po prostu muzycy otworzyli nuty do kolejnego utworu i go zgrali. Zapraszam:)
https://www.youtube.com/watch?v=OP-brO1Bbmw

ODPOWIEDZ