Kompozytor muzyki filmowej pilnie potrzebny

Tworzysz? Chcesz się podzielić z innymi swoją pracą? To miejsce dla Ciebie. Pochwal się, a inni z pewnością pochwalą, skrytykują, lub choćby skomentują...
Wiadomość
Autor
xyz123
Parkingowy przed studiem nagrań
Posty: 1
Rejestracja: czw sie 03, 2017 21:25 pm

Kompozytor muzyki filmowej pilnie potrzebny

#1 Post autor: xyz123 » pt sie 04, 2017 08:15 am

Cześć,
W sierpniu na terenie Krakowa będziemy realizować krótkometrażowy film dokumentalny. Mieliśmy skompletowaną całą ekipę niestety odpadł nasz kompozytor ze względu na długi wyjazd, dlatego potrzebujemy kompozytora do naszej zwariowanej ekipy.

Budżet filmu to zero, a więc nie mogę zaproponować żadnej opłaty za usługę. Wszyscy pracują non profit oraz pro bono.

Film jest związany z osobami homoseksualnymi. Celem filmu jest zwiększenie tolerancyjności polskiego społeczeństwa. Film również jest tworzony z myślą o międzynarodowych festiwalach filmowych.

Czas trwania filmu to 10-15 minut. Film w formie narracji, aczkolwiek muzyka ma pokrywać całą długość filmu. Coś na wzór filmiku https://www.youtube.com/watch?v=0flt2NoTyl4

Jak wspomniałam, zdjęcia będą realizowane w sierpniu, więc pracę nad muzyką planujemy rozpocząć w drugiej połowie września (o ile znajdzie się dobra dusza, która dołączyć do naszego zespołu).

Jesteśmy szalonymi (i z doświadczeniem), młodymi osobami, którzy spontanicznie wpadli na pomysł zrealizowania takiego filmu.

Będę wdzięczna za każdą pomoc, nawet za informację do kogo mogę napisać z taką prośbą.

Pozdrawiam,
Klaudia

DLis
Parkingowy przed studiem nagrań
Posty: 25
Rejestracja: śr kwie 26, 2017 11:41 am
Kontakt:

Re: Kompozytor muzyki filmowej pilnie potrzebny

#2 Post autor: DLis » czw paź 19, 2017 12:47 pm

Trzeba zatrudnić kogoś, muzyka w filmie jest bardzo ważna, bo dodaje filmowi dużo wartości. Lepiej pasuje skomponowana muzyka, niż gotowy utwór.
Sprawdź bzo

ODPOWIEDZ