Krótki temat

Tworzysz? Chcesz się podzielić z innymi swoją pracą? To miejsce dla Ciebie. Pochwal się, a inni z pewnością pochwalą, skrytykują, lub choćby skomentują...
Wiadomość
Autor
Awatar użytkownika
Łukasz Waligórski
Początkujący orkiestrator
Posty: 617
Rejestracja: śr maja 18, 2005 12:27 pm
Kontakt:

Krótki temat

#1 Post autor: Łukasz Waligórski » pt lip 22, 2005 13:25 pm

Tak sobie ostatnio usiadłem przy instrumencie i złożyłem kilka ciekawych nutek. Postanowiłem je nagrać i stwierdziłem, że nawet fajnie to wyszło. Nie mam żadnych programów komputerowych do robienia muzyki więc nie jest to takie dzieło jak poprzednie, które się tutaj ukazywały. Ocenę tego temaciku, który wypłynął z mojej głowy tak bez żadnego obrazu, pozostawiam Wam.

:arrow: http://www.score.webd.pl/recenzje/sounds/samp1.mp3

Awatar użytkownika
Łukasz Waligórski
Początkujący orkiestrator
Posty: 617
Rejestracja: śr maja 18, 2005 12:27 pm
Kontakt:

Re: Krótki temat

#2 Post autor: Łukasz Waligórski » pn sie 01, 2005 15:14 pm

Jest aż tak źle że nikt nie chce tego skomentować?

Awatar użytkownika
Ghostek
Hardkorowy Koksu
Posty: 10220
Rejestracja: śr kwie 06, 2005 23:17 pm
Lokalizacja: Wyłoniłem się z Nun
Kontakt:

#3 Post autor: Ghostek » pn sie 01, 2005 17:11 pm

Dobry kawałek. Jedno mi tylo przeszkadzało słuchając go. Za szybko przeleciał. spróbuj rozbić tempo tak by było nieco wolniejsze, z miejscowym przyspieszeniem tylko. Całośc będzie wtedy bardziej dramaturgiczna :)
Gratuluje :)
Obrazek

Awatar użytkownika
Łukasz Waligórski
Początkujący orkiestrator
Posty: 617
Rejestracja: śr maja 18, 2005 12:27 pm
Kontakt:

#4 Post autor: Łukasz Waligórski » czw sie 04, 2005 19:25 pm

Tomasz Goska pisze:Dobry kawałek. Jedno mi tylo przeszkadzało słuchając go. Za szybko przeleciał. spróbuj rozbić tempo tak by było nieco wolniejsze, z miejscowym przyspieszeniem tylko. Całośc będzie wtedy bardziej dramaturgiczna :)
Gratuluje :)
Wielkie dzięki za opinię. Kawałek jest taki krótki bo to tylko sam temat. Nie zastanawiałem się jeszcze nad jego aranżacją ale twoje wskazówki mi na pewno pomogą. Zastanawiam się jeszcze nad instrumentem prowadzącym i jakimś podkładem. Może fortepian i subtelna perkusja w tle. Albo akompaniament fortepianu i linia melodyczna prowadzona przez trąbkę. Pomysłów jest wiele tylko często moja wyobraźnia jest hamowana przez możliwości sprzętowe. Mam jeden niezbyt dobry keyboard i wszystkie ścieżki będę musiał nagrywać po kolei. Jak coś skombinuję to dam znać.

ODPOWIEDZ