Radosław Rozbicki Moje kompozycje Zapraszam

Tworzysz? Chcesz się podzielić z innymi swoją pracą? To miejsce dla Ciebie. Pochwal się, a inni z pewnością pochwalą, skrytykują, lub choćby skomentują...
Wiadomość
Autor

Awatar użytkownika
Radosław Rozbicki
Asystent orkiestratora
Posty: 369
Rejestracja: pt lis 12, 2010 17:25 pm

Re: Radosław Rozbicki Moje kompozycje Zapraszam

#92 Post autor: Radosław Rozbicki » ndz kwie 28, 2019 16:17 pm

Utwór pt. ''Watch Out'' będzie dostępny na moim instrumentalnym albumie ''Action Plan'' Release Date: Maj 2019 Zapraszam serdecznie do odsłuchu! Pozdrawiam R. ;)


youtu.be/kXsnYunWsHk

Awatar użytkownika
Radosław Rozbicki
Asystent orkiestratora
Posty: 369
Rejestracja: pt lis 12, 2010 17:25 pm

Re: Radosław Rozbicki Moje kompozycje Zapraszam

#93 Post autor: Radosław Rozbicki » ndz kwie 28, 2019 16:18 pm

Utwór pt. ''Public Enemy'' będzie dostępny na moim instrumentalnym albumie ''Action Plan'' Release Date: Maj 2019 Zapraszam serdecznie do odsłuchu! Pozdrawiam R. ;)


youtu.be/VZPWj7SPyY4

Awatar użytkownika
qnebra
Zdobywca Oscara
Posty: 2977
Rejestracja: pn mar 11, 2013 12:28 pm
Lokalizacja: Zadupie Mordoru

Re: Radosław Rozbicki Moje kompozycje Zapraszam

#94 Post autor: qnebra » ndz kwie 28, 2019 22:05 pm

Brak jakichkolwiek różnic, a tylko dwa utwory do końca. Chodzi mi tylko o to, że słuchacz szybko się zmęczy taką kompilacją trailerówki.

Awatar użytkownika
Radosław Rozbicki
Asystent orkiestratora
Posty: 369
Rejestracja: pt lis 12, 2010 17:25 pm

Re: Radosław Rozbicki Moje kompozycje Zapraszam

#95 Post autor: Radosław Rozbicki » ndz kwie 28, 2019 23:01 pm

Wszystkie opinie biorę zawsze pod uwagę. Dziękuję, ale z tym, że utwory są takie same odrobinkę przesadzasz, bo Public Enemy albo Dark City to są zupełnie inne klimaty i brzmienia. Stylistycznie całość podchodzi pod trailer music, ale konstrukcja, klimat i brzmienia są różne w poszczególnych trackach. :) Uwielbiam tworzyć i komponować, uwielbiam mocne granie. Robię to co lubię i tyle :) Komuś mój styl się spodoba, a komuś się nie musi podobać. Jestem tego w 100% świadomy. ;)

Awatar użytkownika
qnebra
Zdobywca Oscara
Posty: 2977
Rejestracja: pn mar 11, 2013 12:28 pm
Lokalizacja: Zadupie Mordoru

Re: Radosław Rozbicki Moje kompozycje Zapraszam

#96 Post autor: qnebra » pn kwie 29, 2019 12:28 pm

Sprawdziłem. "Public Enemy" to samo co w poprzednich utworach, tylko z gitarą elektryczną. "Dark City" też to samo, tylko bez tak agresywnego brzmienia. Mówię i powtarzam, powtarzam i mówię, że chciałbym od ciebie większej różnorodności.

Awatar użytkownika
Radosław Rozbicki
Asystent orkiestratora
Posty: 369
Rejestracja: pt lis 12, 2010 17:25 pm

Re: Radosław Rozbicki Moje kompozycje Zapraszam

#97 Post autor: Radosław Rozbicki » wt kwie 30, 2019 15:01 pm

Utwór pt. ''Reload'' będzie dostępny na moim instrumentalnym albumie ''Action Plan'' Release Date: Maj 2019 Zapraszam serdecznie do odsłuchu! Pozdrawiam R. ;)


youtu.be/Tp1G7DHA00M

Awatar użytkownika
Radosław Rozbicki
Asystent orkiestratora
Posty: 369
Rejestracja: pt lis 12, 2010 17:25 pm

Re: Radosław Rozbicki Moje kompozycje Zapraszam

#98 Post autor: Radosław Rozbicki » wt kwie 30, 2019 15:02 pm

Utwór pt. ''Action Plan'' będzie dostępny na moim instrumentalnym albumie ''Action Plan'' Release Date: Maj 2019 Zapraszam serdecznie do odsłuchu! ps. Cały album w ciągu 24h będzie dostępny w dystrybucji cyfrowej. Pozdrawiam R.


youtu.be/RF_O-KNrh8k

Awatar użytkownika
Radosław Rozbicki
Asystent orkiestratora
Posty: 369
Rejestracja: pt lis 12, 2010 17:25 pm

Re: Radosław Rozbicki Moje kompozycje Zapraszam

#99 Post autor: Radosław Rozbicki » sob cze 01, 2019 11:38 am

Trailer filmu ''300: Początek imperium'' z moją muzyką! Zapraszam serdecznie do odsłuchu! Pozdrawiam R.


youtu.be/EyGO5u0xUWs

Radosław Rozbicki - Return (Instrumental)

Jest dostępny na Spotify ITunes Etc.>>> https://distrokid.com/hyperfollow/rados ... cki/return



Awatar użytkownika
Radosław Rozbicki
Asystent orkiestratora
Posty: 369
Rejestracja: pt lis 12, 2010 17:25 pm

Re: Radosław Rozbicki Moje kompozycje Zapraszam

#102 Post autor: Radosław Rozbicki » wt lip 02, 2019 10:47 am

Miałem wielką przyjemność, skomponować utwór, wspólnie z YLO Jest to utalentowana, wspaniała osoba. Owoc naszej współpracy - utwór zatytułowany ''Fever'' debiutował jakiś czas temu w telewizji. Teraz czas na YT. Klip od wczoraj dostępny jest na YouTube. Zapraszam serdecznie do oglądania i odsłuchu! Pozdrawiam R. :wink:


youtu.be/jk8sYTfcjKo



Awatar użytkownika
Radosław Rozbicki
Asystent orkiestratora
Posty: 369
Rejestracja: pt lis 12, 2010 17:25 pm

Re: Radosław Rozbicki Moje kompozycje Zapraszam

#105 Post autor: Radosław Rozbicki » śr sie 14, 2019 17:33 pm

Kompozycja stworzona wspólnie z YLO miała dzisiaj premierę na kanale TVP Polonia w programie Halo Polonia. :wink: Nasz utwór pt. ''Fever'' został zaprezentowany przez słynnego dziennikarza muzycznego Marka Sierockiego. Oczywiście został wykonany na żywo, przez wspaniałą YLO!!!! 8) Naszą kompozycję ''Fever'' za jakiś czas będzie można również usłyszeć w programie Teleexpress TVP. :wink:


youtu.be/jk8sYTfcjKo

ODPOWIEDZ