Radosław Rozbicki Moje kompozycje Zapraszam

Tworzysz? Chcesz się podzielić z innymi swoją pracą? To miejsce dla Ciebie. Pochwal się, a inni z pewnością pochwalą, skrytykują, lub choćby skomentują...
Wiadomość
Autor

Awatar użytkownika
Radosław Rozbicki
Asystent orkiestratora
Posty: 369
Rejestracja: pt lis 12, 2010 17:25 pm

Re: Radosław Rozbicki Moje kompozycje Zapraszam

#107 Post autor: Radosław Rozbicki » śr wrz 25, 2019 17:17 pm

Moje dwa albumy Road To The Top oraz Action Plan dostępne na Spotify iTunes Tidal etc. Dla miłośników mocnego dynamicznego grania i muzycznej adrenaliny pozycja obowiązkowa! 8)
24TRACKS GENRE: Film music/Trailer music available @ Spotify, iTunes, Tidal, Deezer, Google Play etc.
▶️ Action Plan https://bit.ly/2m84Yzq
▶️ Road To The Top https://bit.ly/2kfNHE0
ps. jako ciekawostkę mogę dodać iż miesiąc temu miałem okazję odwiedzić siedzibę samego Hansa Zimmera w Los Angeles czyli Remote Control Productions :wink:

Awatar użytkownika
Radosław Rozbicki
Asystent orkiestratora
Posty: 369
Rejestracja: pt lis 12, 2010 17:25 pm

Re: Radosław Rozbicki Moje kompozycje Zapraszam

#108 Post autor: Radosław Rozbicki » czw paź 03, 2019 16:27 pm

Radosław Rozbicki - War Zone (Instrumental) [Apocalypse Now Trailer Tribute]
Tym razem czas apokalipsy :) Zapraszam serdecznie do oglądania i odsłuchu! Utwór War Zone będzie dostępny za jakiś czas na moim kolejnym instrumentalnym albumie.
Pozdrawiam R.


youtu.be/ZLmjIn744TM

Awatar użytkownika
Radosław Rozbicki
Asystent orkiestratora
Posty: 369
Rejestracja: pt lis 12, 2010 17:25 pm

Re: Radosław Rozbicki Moje kompozycje Zapraszam

#109 Post autor: Radosław Rozbicki » wt paź 15, 2019 09:08 am

Dzisiaj mam dla was spot filmu Bad Boys 2 z utworem ''In & Out'' Utwór będzie dostępny za jakiś czas na moim instrumentalnym albumie.
Zapraszam serdecznie do odsłuchu! Pozdrawiam R.


youtu.be/Fh9lfuEE9dY


Awatar użytkownika
Radosław Rozbicki
Asystent orkiestratora
Posty: 369
Rejestracja: pt lis 12, 2010 17:25 pm

Re: Radosław Rozbicki Moje kompozycje Zapraszam

#111 Post autor: Radosław Rozbicki » pn lis 04, 2019 18:43 pm

Spot z filmu Ford V Ferrari W tle mój utwór ''Radosław Rozbicki - He's Ready (Instrumental)''
Zapraszam serdecznie do odsłuchu! Pozdrawiam R.

youtu.be/FsVRDsLJ-Lk

Awatar użytkownika
Radosław Rozbicki
Asystent orkiestratora
Posty: 369
Rejestracja: pt lis 12, 2010 17:25 pm

Re: Radosław Rozbicki Moje kompozycje Zapraszam

#112 Post autor: Radosław Rozbicki » śr lis 06, 2019 18:22 pm

Zapowiedź mojej instrumentalnej Epki ''Radosław Rozbicki - Drop Zone (Instrumental EP)'' 6 Utworów. Dla miłośników dynamicznej filmowej muzyki akcji, jest to pozycja obowiązkowa! Zapraszam serdecznie do odsłuchu! Pozdrawiam R. :)

PREVIEW >>>>> : https://www.facebook.com/rozbickiradosl ... 771357401/



Awatar użytkownika
Ghostek
Hardkorowy Koksu
Posty: 10189
Rejestracja: śr kwie 06, 2005 23:17 pm
Lokalizacja: Wyłoniłem się z Nun
Kontakt:

Re: Radosław Rozbicki Moje kompozycje Zapraszam

#115 Post autor: Ghostek » śr gru 04, 2019 19:18 pm

W moim odczuciu idealnie pasowałbyś do wesołej gromadki z RCP. I nie mówię tego z przekąsem, tylko widzę, że doskonale odnajdujesz się w tych klimatach i jeżeli robienie w takim stylu i w takim gronie byłoby Twoim spełnieniem marzeń, to życzę tego z całego serca. :)
No i zawsze to jeden Polak więcej w branży ;)
Obrazek

Awatar użytkownika
Radosław Rozbicki
Asystent orkiestratora
Posty: 369
Rejestracja: pt lis 12, 2010 17:25 pm

Re: Radosław Rozbicki Moje kompozycje Zapraszam

#116 Post autor: Radosław Rozbicki » śr gru 04, 2019 21:25 pm

Ghostek pisze:
śr gru 04, 2019 19:18 pm
W moim odczuciu idealnie pasowałbyś do wesołej gromadki z RCP. I nie mówię tego z przekąsem, tylko widzę, że doskonale odnajdujesz się w tych klimatach i jeżeli robienie w takim stylu i w takim gronie byłoby Twoim spełnieniem marzeń, to życzę tego z całego serca. :)
No i zawsze to jeden Polak więcej w branży ;)
Dziękuję serdecznie Tomku za miłe słowa! Nie będę ukrywał, ale jeśli chodzi o komponowanie i produkcję to uwielbiam ten charakterystyczny typ muzyki (RCP). Strasznie to lubię i sprawia mi to wielką radochę. Dzięki uprzejmości Balfe będąc na wakacjach w LA mogłem odwiedzić jeden z budynków RCP. Balfe mnie obserwuje. Mam nadzieję, że ten temat jakoś dalej się rozwinie w przyszłości... Bardzo bym chciał spełnić swoje marzenie i brać udział w tego typu projektach. Na pewno z mojej strony zawsze bym dawał 110% bo to uwielbiam to, nie robię tego na siłę, jestem konsekwentny i wydaje mi się że mam dobre wyczucie jeśli chodzi o ten typ muzyki. :) Tobie również życzę wszystkiego dobrego! :) Jeszcze raz dzięki! Pozdrawiam R.

Awatar użytkownika
Ghostek
Hardkorowy Koksu
Posty: 10189
Rejestracja: śr kwie 06, 2005 23:17 pm
Lokalizacja: Wyłoniłem się z Nun
Kontakt:

Re: Radosław Rozbicki Moje kompozycje Zapraszam

#117 Post autor: Ghostek » czw gru 05, 2019 13:59 pm

No i tak trzymać. :)
Obrazek

Awatar użytkownika
Radosław Rozbicki
Asystent orkiestratora
Posty: 369
Rejestracja: pt lis 12, 2010 17:25 pm

Re: Radosław Rozbicki Moje kompozycje Zapraszam

#118 Post autor: Radosław Rozbicki » pn sty 13, 2020 20:33 pm

''Radosław Rozbicki - Drop Zone (Instrumental EP)'' PREVIEW Moja nowa instrumentalna Epka - 6 utworów. Dynamiczne filmowe granie. Epka będzie cyfrowo dostępna za pośrednictwem takich serwisów jak Spotify Tidal ITunes etc. Premiera Luty. Zapraszam serdecznie do odsłuchu. Pozdrawiam R.


youtu.be/BYHTK--yIbM

Awatar użytkownika
Radosław Rozbicki
Asystent orkiestratora
Posty: 369
Rejestracja: pt lis 12, 2010 17:25 pm

Re: Radosław Rozbicki Moje kompozycje Zapraszam

#119 Post autor: Radosław Rozbicki » śr lut 05, 2020 12:05 pm

Mój instrumentalny album ''Drop Zone'' właśnie został wydany🙂👍. Utwory będą dostępne cyfrowo w ciągu 24h za pośrednictwem serwisów typu Spotify, ITunes, Tidal, Deezer etc. Gatunek: Muzyka filmowa. Zapraszam serdecznie do odsłuchu!🔥🔥🔥 Pozdrawiam R.🙂▶️🎼❤️
▶️ 🎧 Drop Zone: https://bit.ly/31pJI99
TRACKLIST:
1. Drop Zone (Suite)
2. Landing
3. Arrow
4. Contact
5. Fly Away
6. Higher

Awatar użytkownika
Radosław Rozbicki
Asystent orkiestratora
Posty: 369
Rejestracja: pt lis 12, 2010 17:25 pm

Re: Radosław Rozbicki Moje kompozycje Zapraszam

#120 Post autor: Radosław Rozbicki » sob lip 11, 2020 11:27 am

Drobne ogłoszenie z mojej strony! Praca szuka człowieka!

Poszukuję asystenta technicznego. Człowieka dostępnego 24/7 , który ma muzyczny software i hardware w jednym palcu.
Osobę, która byłaby odpowiedzialna za moją stację roboczą i wszystko co się z nią wiąże. Duże projekty duża liczba brzmień.
Interesują mnie propozycje od totalnych profesjonalistów znających się w 101% na rzeczy,
wiedzących na czym polega świat muzyki filmowej od strony hardware i software, umiejących rozwiązać każdy problem.
Szukam osoby odpowiedzialnej i konkretnej, która będzie doskonale się sprawdzać w tej roli.
Chętnie nawiążę kontakt z osobą z Warszawy lub okolic, dla której dojazd i mobilność również nie jest problemem.

Pozdrawiam R.

ODPOWIEDZ