Cj Aher - Witam i zapraszam do odsłuchania moich produkcji

Tworzysz? Chcesz się podzielić z innymi swoją pracą? To miejsce dla Ciebie. Pochwal się, a inni z pewnością pochwalą, skrytykują, lub choćby skomentują...
Wiadomość
Autor

Awatar użytkownika
Kaonashi
Joe Hisaishi
Posty: 13571
Rejestracja: pt sie 19, 2011 17:36 pm
Lokalizacja: Kraina Bogów

Re: Cj Aher - Witam i zapraszam do odsłuchania moich produkc

#2 Post autor: Kaonashi » pt sie 02, 2013 20:21 pm

Zawsze powtarzam, żeby raczej wrzucać utwory pojedynczo, bo z całym szacunkiem, ale mało kto będzie miał ochotę i czas przesłuchać pięć utworów. To pierwsza rada. Tak więc wziąłem pierwszy z brzegu utwór Ghost Town, ciekawe brzmienie, fajnie że bawisz się dźwiękami i w dodatku wychodzi z tego dobra mieszanka. Drugą radą jak dla mnie byłoby zwrócenie większej uwagi na melodykę, choć w takim typie muzyki być może ciężko wprowadzić jakieś wyraziste motywy, nie mniej wydaje mi się, że właśnie tego brakuje do pełni szczęścia :)
Gdyby nie piraci, byłbym jak Zbigniew Hołdys - Eric Clapton.

aher
Parkingowy przed studiem nagrań
Posty: 4
Rejestracja: śr lip 31, 2013 14:32 pm

Re: Cj Aher - Witam i zapraszam do odsłuchania moich produkc

#3 Post autor: aher » pt sie 02, 2013 20:39 pm

Dziękuje za komentarz i rady mam nadzieje że znajdziesz chwilke na przesłuchanie reszty bo jeżeli chodzi o melodykę to na pewno znajdziesz tam inne ciekawsze motywy niż w Ghost town. Pozdrawiam

Awatar użytkownika
Kaonashi
Joe Hisaishi
Posty: 13571
Rejestracja: pt sie 19, 2011 17:36 pm
Lokalizacja: Kraina Bogów

Re: Cj Aher - Witam i zapraszam do odsłuchania moich produkc

#4 Post autor: Kaonashi » pt sie 02, 2013 21:08 pm

Po prostu mi tylko chodzi o to, żeby od razu wskazywać te "lepsze utwory", poza tym wiesz ja odsłuchuję prace tutaj wrzucane z czystej ciekawości i dlatego, że sam się param tym zajęciem od czasu do czasu. Nie będę ukrywał, że tych odsłuchów nie traktuję priorytetowo.
Gdyby nie piraci, byłbym jak Zbigniew Hołdys - Eric Clapton.

ODPOWIEDZ