Trochę muzyki do posłuchania.

Tworzysz? Chcesz się podzielić z innymi swoją pracą? To miejsce dla Ciebie. Pochwal się, a inni z pewnością pochwalą, skrytykują, lub choćby skomentują...
Wiadomość
Autor
Anthares
Parkingowy przed studiem nagrań
Posty: 2
Rejestracja: wt kwie 09, 2013 21:04 pm
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Trochę muzyki do posłuchania.

#1 Post autor: Anthares » pn kwie 15, 2013 21:50 pm

Witam!

Tak na początku chcę napisać, że cieszę się ze znalezienia forum o muzyce filmowej. Moim "maniactwem" jest przy każdym filmie bez wyjątku patrzenie, kto jest autorem ścieżki dźwiękowej. Po prostu bardzo lubię muzykę z filmów. Na pewno będę często tutaj zaglądał i dyskutował.

Jeśli ktoś ma ochotę i czas to zapraszam do posłuchania mojej muzyki. Są to głównie fragmenty z różnych lat.

https://www.youtube.com/watch?v=QnDYlneKLks

Pozdrawiam!

Awatar użytkownika
Kaonashi
Joe Hisaishi
Posty: 13575
Rejestracja: pt sie 19, 2011 17:36 pm
Lokalizacja: Kraina Bogów

Re: Trochę muzyki do posłuchania.

#2 Post autor: Kaonashi » śr kwie 17, 2013 22:15 pm

Ciekawa suitka. Najbardziej mi się podobał pierwszy fragment - taki nieco oldscoolowy.
Dwa pytanka:
- na czym piszesz?
- co to za fx-y?
Gdyby nie piraci, byłbym jak Zbigniew Hołdys - Eric Clapton.

Anthares
Parkingowy przed studiem nagrań
Posty: 2
Rejestracja: wt kwie 09, 2013 21:04 pm
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Re: Trochę muzyki do posłuchania.

#3 Post autor: Anthares » ndz kwie 21, 2013 20:17 pm

Cieszę się, że Tobie się choć trochę podoba :)

W przeciągu parunastu lat pracowałem na różnych programach DAW.
Na początku był to Cubase SE, później świetny darmowy program Reaper (teraz niestety już płatny), teraz Ableton Live. A syntezatory są m.in. te które przedstawiam na stronie http://www.worldoffreesynth.com

A co do efektów. Świerszcze nie są mojego autorstwa, reszta nagrywana była dwoma mikrofonami - pojemnościowym stereo i dynamicznym mono. W stereo fajnie brzmi tło akustyczne, elementy bliższe nagrywam w mono - lepiej później jest sterować efektami w panoramie stereo w utworze.

ODPOWIEDZ