PIXEL LEGEND

Tworzysz? Chcesz się podzielić z innymi swoją pracą? To miejsce dla Ciebie. Pochwal się, a inni z pewnością pochwalą, skrytykują, lub choćby skomentują...
Wiadomość
Autor
Pokemon
Parkingowy przed studiem nagrań
Posty: 39
Rejestracja: czw cze 08, 2006 14:57 pm

PIXEL LEGEND

#1 Post autor: Pokemon » pn kwie 08, 2013 18:24 pm

Witam!

Po długiej nieobecności (powstałej z powodu nadmiaru prowokacyjnych treści, przy których zbyt świerzbiły mnie paluchy...) wracam na Wasze zaiste hermetyczne forum. Taadam! A tak serio, to po prostu coś stworzyłem, chcę żebyście posłuchali i zrecenzowali po swojemu - FM Style!

A tym czymś jest to coś: http://piotrkacperski.bandcamp.com/album/pixel-legend

Czyli zagrany na sztucznej orkiestrze i realnie żyjących istotach 8bitowych album będący formą "image albumu" do gry, którą każdy kto w np. j-RPG grał, to zna doskonale;).

Więc zapraszam do odsłuchu. I nie strachajta przed tymi 2,5$, bo to dla chętnych jak rzucenie na tacę w kościele. A nie, zaraz... Anyway tu do pobrania za FREE: http://www.mediafire.com/download.php?wu22ae6o9zg7de7

Awatar użytkownika
smiler
Parkingowy przed studiem nagrań
Posty: 14
Rejestracja: wt kwie 29, 2008 13:01 pm
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Re: PIXEL LEGEND

#2 Post autor: smiler » śr kwie 10, 2013 21:43 pm

E tam. Po co za Free ? :) 2,5 to drobiazg jak za album. Fajnie widzieć kogoś z "naszych" na BandCamp. Możesz zdradzić, czy w jakiś sposób (poza forum) promujesz swój album, czy nie liczysz na wysoką sprzedaż ? :)

Z chęcią przesłucham i spłodzę kilka subiektywnych zdań.

Pokemon
Parkingowy przed studiem nagrań
Posty: 39
Rejestracja: czw cze 08, 2006 14:57 pm

Re: PIXEL LEGEND

#3 Post autor: Pokemon » śr kwie 10, 2013 22:37 pm

Za free, bo tak i już. Z tego samego powodu licencja CC. Jestem piratem z zamiłowania i z przekonania. Sam pieniądze wydaję tylko na rzeczy, które naprawdę do mnie trafiają (ostatnio np. album gościa, co się Woodkid zwie) i dlatego też daję wybór - chcesz posłuchać, ale nie masz kasy, bądź Ci szkoda? Spoko. Chcesz mi zapłacić? No jeszcze lepiej. A co do promocji - powolutku, na razie album na kilku forach straszy i... myślę co dalej;).

A na opinię czekam!:)

Awatar użytkownika
Kaonashi
Joe Hisaishi
Posty: 13575
Rejestracja: pt sie 19, 2011 17:36 pm
Lokalizacja: Kraina Bogów

Re: PIXEL LEGEND

#4 Post autor: Kaonashi » śr kwie 17, 2013 22:19 pm

Bardzo ciekawy pomysł. Przypominają mi się FF V-VIII :) Najciekawszy jest chyba ostatni utwór. Osobiście położyłbym większy nacisk na melodykę - proste, ale łatwo zanucalne temaciki - nie mówię, że w tym aspekcie jest źle, ale to taka mała dygresyjka na przyszłość. Czekam na nowe kompozycje.
Gdyby nie piraci, byłbym jak Zbigniew Hołdys - Eric Clapton.

Pokemon
Parkingowy przed studiem nagrań
Posty: 39
Rejestracja: czw cze 08, 2006 14:57 pm

Re: PIXEL LEGEND

#5 Post autor: Pokemon » pn kwie 22, 2013 07:50 am

Bardzo się ciesze, że się podoba (bo chyba mogę tak to rozumieć;)). A kierunek skojarzeń jak najbardziej odpowiedni. Dzięki za opinię:).

Piotr Hummel
Szofer w RCP
Posty: 202
Rejestracja: pn sie 11, 2008 09:16 am
Kontakt:

Re: PIXEL LEGEND

#6 Post autor: Piotr Hummel » pn kwie 22, 2013 09:15 am

Jakże Cie miło znowu czytać Piotrze. Album ciekawy, ten Twój styl bardzo rozpoznawalny. Aczkolwiek nie wiedziałem na początku czy to na pewno Ty:)

Pokemon
Parkingowy przed studiem nagrań
Posty: 39
Rejestracja: czw cze 08, 2006 14:57 pm

Re: PIXEL LEGEND

#7 Post autor: Pokemon » pn kwie 22, 2013 20:27 pm

Jeżeli myślimy o tej samej osobie, to tak - to ja ;D. Od kiedy forum na s.pl zniknęło bez ostrzeżenia, to nie udzielałem się w sumie nigdzie. Ale jak widać muzyki pisania nie porzuciłem i pracowałem ciężko;).

ODPOWIEDZ