How I became a rich man - muzyczna opowiastka.

Tworzysz? Chcesz się podzielić z innymi swoją pracą? To miejsce dla Ciebie. Pochwal się, a inni z pewnością pochwalą, skrytykują, lub choćby skomentują...
Wiadomość
Autor
jojok21
Szofer w RCP
Posty: 134
Rejestracja: ndz sty 24, 2010 10:45 am

How I became a rich man - muzyczna opowiastka.

#1 Post autor: jojok21 » ndz kwie 24, 2011 12:15 pm

Starałem się wykreować odpowiedni nastrój - mamy tu złodziejaszka, który wspomina swój napad na bank - tak oto stał się bogaty i teraz wiedzie życie, w którym pieniędzy mu nie brak :) .

http://www.youtube.com/watch?v=J2d80zsWEJc

Awatar użytkownika
Arthur
Nominacja do odkrycia roku
Posty: 1135
Rejestracja: śr paź 20, 2010 21:16 pm
Lokalizacja: Pzn

Re: How I became a rich man - muzyczna opowiastka.

#2 Post autor: Arthur » ndz kwie 24, 2011 16:06 pm

Niezły jesteś, naprawdę. Ale ta środkowa wstawka(od 45) tych blaszanych mi zupełnie nie pasuje- choć ich końcówka jest dobra.
Szczęście to jedyna rzecz, która się mnoży, gdy się ją dzieli. - Albert Schweitzer

jojok21
Szofer w RCP
Posty: 134
Rejestracja: ndz sty 24, 2010 10:45 am

Re: How I became a rich man - muzyczna opowiastka.

#3 Post autor: jojok21 » ndz kwie 24, 2011 17:19 pm

Ten dynamiczny środek ma niby z założenia streszczać moment samego napadu. Złodziej ujawnia swoje zamiary wyjmując pistolet i strzelając do strażnika. 1:06 - drzwi do skarbca są już otworzone siłą wybuchu, następuje zawieszenie akcji - błogi widok setek sztabek złota :).

Awatar użytkownika
Arthur
Nominacja do odkrycia roku
Posty: 1135
Rejestracja: śr paź 20, 2010 21:16 pm
Lokalizacja: Pzn

Re: How I became a rich man - muzyczna opowiastka.

#4 Post autor: Arthur » ndz kwie 24, 2011 20:39 pm

rozumiem cel ich wprowadzania, ale napisałem że jakoś nie pasuje mi akurat ten dźwięk(coś tam jeszcze w tle było).
Szczęście to jedyna rzecz, która się mnoży, gdy się ją dzieli. - Albert Schweitzer

ODPOWIEDZ