Memories

Tworzysz? Chcesz się podzielić z innymi swoją pracą? To miejsce dla Ciebie. Pochwal się, a inni z pewnością pochwalą, skrytykują, lub choćby skomentują...
Wiadomość
Autor
MaJLo
Gość od wnoszenia fortepianu
Posty: 54
Rejestracja: pn cze 21, 2010 14:04 pm
Kontakt:

Memories

#1 Post autor: MaJLo » czw lip 15, 2010 23:49 pm

Witam. Zapraszam do wysluchania mojego nowego utworku...

http://www.ourstage.com/tracks/VGTTRFBWENEA-memories

TZ
Parkingowy przed studiem nagrań
Posty: 4
Rejestracja: śr lip 21, 2010 16:11 pm

Memories

#2 Post autor: TZ » czw lip 22, 2010 12:49 pm

bardzo dobra gra na piano technicznie i prowadzenie motywu, świetna rytmika, podoba mi się. Zastanawiają mnie jednak dwie rzeczy:
1. ciekawie co by było gdybyś wybrał głębsze brzmienie piano, bardziej dark oraz starał się unikać dżwięków przy 100% velocity. Przykładowo wysokie dżwięki mniej więcej na 2:11- 2:15 wszystkie są na tym samym poziomie natężenia a to odbiera trochę życia. Ja osobiście wolałbym to odrobinę zróżnicować, podobnie w kilku innych miejscach.
2. ciekawe co by było gdybyś w pewnym miejscu zamienił rolami stringi-piano, tak aby piano stanowiło podkład rytmiczny a stringi melodię. Przy ewentualnym pokryciu melodycznej linni stringów pojedynczymi dzwiękami wyskiego piano.

Prawdpodobnie z takimi drobnymi zmianami zwrócilibyśmy się jeszcze bardziej w stronę tej całej muzyki filmowej. A tak, równie dobrze Twój utworek mógłby stanowić solidny pomysł na przebój Mariah Carey lat 90'. To komplement oczywiście. :)
Pozdrawiam
TZ

ODPOWIEDZ