Radosław Rozbicki Moje kompozycje Zapraszam

Tworzysz? Chcesz się podzielić z innymi swoją pracą? To miejsce dla Ciebie. Pochwal się, a inni z pewnością pochwalą, skrytykują, lub choćby skomentują...
Wiadomość
Autor
Awatar użytkownika
Radosław Rozbicki
Asystent orkiestratora
Posty: 369
Rejestracja: pt lis 12, 2010 17:25 pm

Re: Radosław Rozbicki Moje kompozycje Zapraszam

#181 Post autor: Radosław Rozbicki » sob kwie 29, 2023 08:15 am

Witam. Prezentuję 3 utwory skomponowane pod spoty do filmu pt. ''Lone Survivor'' Pełne utwory już niedługo będzie można usłyszeć online. Pozdrawiam Radek! :wink:


youtu.be/U-VFXwkV-W4

Awatar użytkownika
Radosław Rozbicki
Asystent orkiestratora
Posty: 369
Rejestracja: pt lis 12, 2010 17:25 pm

Re: Radosław Rozbicki Moje kompozycje Zapraszam

#182 Post autor: Radosław Rozbicki » pn maja 01, 2023 19:04 pm

Hello! In the next month You will be able to hear my newest single "Nine". 🙂 The track will be available via Spotify, Apple Music, Tidal, Deezer etc. Thank You very much to everyone for supporting my work! ❤️🎵🙏 Hej. Już w przyszłym miesiącu będziecie mogli usłyszeć mój najnowszy singiel pt. ''Nine'' 🙂 Orkiestra plus elektronika. Singiel będzie dostępny za pośrednictwem serwisów takich jak Spotify, Apple Music, Tidal, Deezer etc. Dziękuję serdecznie wszystkim osobom wspierającym moją twórczość! ❤️🎵🙏 Pozdrawiam R. 🙂👉''Cyfra 9 symbolizuje idealizm i humanitaryzm. To właśnie w imię wyższych idei i wiary w lepszy świat, Dziewiątka bez wahania podejmuje się altruistycznych działań. Symbolika liczby 9 związana jest z poczuciem misji i chęcią niesienia pomocy, ale również z miłością i wielkodusznością'' ❤️ CZERWIEC 2023 / JUNE 2023 https://www.facebook.com/rozbickiradosl ... t9hoPafn6l

#rozbickimusic #radoslawrozbicki #filmmusic #filmmusiccomposer #muzykafilmowa #trailermusic #nine #single #composer #epicmusic #soundtrack #musiccomposer Pokaż mniej

Awatar użytkownika
Radosław Rozbicki
Asystent orkiestratora
Posty: 369
Rejestracja: pt lis 12, 2010 17:25 pm

Re: Radosław Rozbicki Moje kompozycje Zapraszam

#183 Post autor: Radosław Rozbicki » ndz maja 28, 2023 19:20 pm

''Radosław Rozbicki - Nine (Instrumental)'' ▶️ PREVIEW 🔊 👈

Hello! I present to You a preview of my new composition called ''Nine'' 🙂 The track will be available via Spotify, Apple Music, Tidal, Deezer etc. Thank You very much to everyone for supporting my work! ❤️🎵🙏

Hej. Prezentuję wam preview mojego najnowszego utworu pt. ''Nine'' 🙂 Orkiestra plus elektronika. Utwór będzie dostępny na Spotify, Apple Music, Tidal, Deezer etc. Dziękuję serdecznie wszystkim osobom wspierającym moją twórczość! ❤️🎵🙏 Pozdrawiam R.

🙂👉''Cyfra 9 symbolizuje idealizm i humanitaryzm. To właśnie w imię wyższych idei i wiary w lepszy świat, Dziewiątka bez wahania podejmuje się altruistycznych działań. Symbolika liczby 9 związana jest z poczuciem misji i chęcią niesienia pomocy, ale również z miłością i wielkodusznością''

CZERWIEC 2023 / JUNE 2023
#rozbickimusic #radoslawrozbicki #filmmusic #filmmusiccomposer #muzykafilmowa #trailermusic #nine #single #composer #epicmusic #soundtrack #musiccomposer #newmusic

YouTube:

youtu.be/qCIa9B_c49o

Awatar użytkownika
Radosław Rozbicki
Asystent orkiestratora
Posty: 369
Rejestracja: pt lis 12, 2010 17:25 pm

Re: Radosław Rozbicki Moje kompozycje Zapraszam

#184 Post autor: Radosław Rozbicki » pt wrz 22, 2023 13:19 pm

Witam wszystkich! :wink: Prezentuję wam mix zapowiedzi filmowych z moją skomponowaną muzyką którą można usłyszeć w tle :) . Miłego oglądania i odsłuchu życzę! Pozdrawiam serdecznie! :wink:


youtu.be/wAMZsKFEzz8

Awatar użytkownika
Radosław Rozbicki
Asystent orkiestratora
Posty: 369
Rejestracja: pt lis 12, 2010 17:25 pm

Re: Radosław Rozbicki Moje kompozycje Zapraszam

#185 Post autor: Radosław Rozbicki » śr lis 22, 2023 13:48 pm

Hej! Już w najbliższą Niedzielę 26.11.2023r. o godz. 22:00 na antenie 👉 Radio Podlasie w audycji Tomasz Goska Muzyczne pejzaże, będziecie mogli usłyszeć premierowo, utwory z mojej najnowszej Epki pt. ''The Sign'' 🎵🔊🙂 Zapraszam wszystkich serdecznie i życzę miłego odsłuchu!❤️👍 Pozdrawiam Radosław! ▶️ https://radiopodlasie.pl/radio-online/

Hello! This Sunday, @ 10PM on 👉 Radio Podlasie, in Tomasz Goska broadcast Muzyczne pejzaże, You will be able to hear the PREMIERE of songs from my latest EP titled ''The Sign'' 🎵🔊🙂 I cordially invite everyone and wish You nice listening!❤️👍 Regards, Radoslaw! ▶️ https://radiopodlasie.pl/radio-online/

#muzykafilmowa #epicmusic #filmmusic #musiccomposer #kompozytor #rozbickimusic #radoslawrozbicki #thesign #newrelease #soundtrack #hollywood

Awatar użytkownika
Radosław Rozbicki
Asystent orkiestratora
Posty: 369
Rejestracja: pt lis 12, 2010 17:25 pm

Re: Radosław Rozbicki Moje kompozycje Zapraszam

#186 Post autor: Radosław Rozbicki » ndz lis 26, 2023 23:54 pm

Na antenie Radia Podlasie w programie Tomka Goski Muzyczne pejzaże, mogliście Państwo usłyszeć mnie i premierowo moją najnowszą Epkę pt. ''The Sign'' 🎵🔊😉 Nagranie jest już dostępne na YouTube. Zapraszam serdecznie i życzę miłego odsłuchu! 🙂 Pozdrawiam Radek!❤️
On Radio Podlasie, in Tomasz Goska's Musical Landscapes broadcast, You could hear me and the premiere of my latest EP entitled ''The Sign'' 🎵🔊😉 I cordially invite You and wish You pleasant listening! 🙂 Regards, Radek!❤️
👉YT▶️

youtu.be/Ah1qJQNhe64
#interview #rozmowa #muzykafilmowa #radoslawrozbicki #rozbickimusic #trailermusic #hollywood #soundtrack #kompozytor #premiera

Awatar użytkownika
Radosław Rozbicki
Asystent orkiestratora
Posty: 369
Rejestracja: pt lis 12, 2010 17:25 pm

Re: Radosław Rozbicki Moje kompozycje Zapraszam

#187 Post autor: Radosław Rozbicki » śr gru 13, 2023 15:33 pm

Mam dzisiaj dla was moją wersję motywu przewodniego z filmu Gliniarz z Beverly Hills Axel Foley. 🙂Jest to już druga wersja tego motywu w moim wykonaniu. 🎵 Zapraszam do odsłuchu!👍🔊 Pozdrawiam R.
Hi Everyone! 🙂Today I have for You my version of the Main Theme from Beverly Hills Cop 🎵 'Radosław Rozbicki - Beverly Hills Cop Axel Foley [Main Theme]' Genre: Film music/Trailer music. I hope You like it! Check and listen!👍🔊
#eddiemurphy #axelfoley #beverlyhillscop #soundtrack #radoslawrozbicki #rozbickimusic #filmmusic #trailermusic #axelf


youtu.be/Jw1aKwElnNY

ODPOWIEDZ