Moje "dzieła"

Tworzysz? Chcesz się podzielić z innymi swoją pracą? To miejsce dla Ciebie. Pochwal się, a inni z pewnością pochwalą, skrytykują, lub choćby skomentują...
Wiadomość
Autor
Awatar użytkownika
Ghostek
Hardkorowy Koksu
Kontakt:

Re: Moje "dzieła"

#16 Post autor: Ghostek » śr paź 21, 2020 00:23 am

Ładne to to.
Choć po końcówce spodziewałem się więcej. Świetnie budujesz atmosferę i szkoda, że jakiegoś mocnego akcentu na koniec zabrakło wraz z wyciszeniem. No ale to niuanse, które są też kwestią gustu.
Co to za banki głosów, jakie użyłeś do wokaliz?
Obrazek

skony85
Parkingowy przed studiem nagrań

#17 Post autor: skony85 » śr paź 21, 2020 00:37 am

Ghostek pisze:
śr paź 21, 2020 00:23 am
Ładne to to.
Choć po końcówce spodziewałem się więcej. Świetnie budujesz atmosferę i szkoda, że jakiegoś mocnego akcentu na koniec zabrakło wraz z wyciszeniem. No ale to niuanse, które są też kwestią gustu.
Co to za banki głosów, jakie użyłeś do wokaliz?
Dzięki za komentarz :) Rzeczywiście można było dołożyć spokojną końcówkę. Jakoś tak mi się uwidziało.

Użyłem 8Dio Studio Vocal Series: Jenifer. Ciekawostka jest taka, że wokal jest przetransponowany w dół o cały ton, co dało lekko operowe brzmienie, zupełnie inne niż oryginalne.

Awatar użytkownika
Ghostek
Hardkorowy Koksu
Kontakt:

#18 Post autor: Ghostek » śr paź 21, 2020 01:46 am

Dzięki za cynk. Obadam sobie, bo może się przydać w bardziej "filmowych" kawałkach... jeżeli kiedykolwiek na takowe się zdecyduję, bo ostatnio to jednak EDM u mnie rządzi :]
Obrazek

Lanterin67

#19 Post autor: Lanterin67 » czw paź 29, 2020 14:36 pm

Robią wrażenie te kompozycje. Nie myślałeś o tym, żeby na jakiś konkurs się zgłosić? Żal żeby to się marnowało. :shock:

Awatar użytkownika
Cobba
Kontakt:

#20 Post autor: Cobba » czw lis 12, 2020 20:31 pm

Rzeczywiście. Bardzo dobra muzyka. Przemyślana kompozycja, dobre brzmienia i pomyśleć że to wszystko VST :roll:
Czy i ja moge zapytać o wasza odczucia? Tym razem zgoła inny typ muzyki. Bardziej podkład do etiudy filmowej.
Powiedzcie proszę co myślicie
[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=DCTLdEE ... vHgpO6VVaS[/youtube]

ODPOWIEDZ