Janina Chrzan

Tworzysz? Chcesz się podzielić z innymi swoją pracą? To miejsce dla Ciebie. Pochwal się, a inni z pewnością pochwalą, skrytykują, lub choćby skomentują...
Wiadomość
Autor
Awatar użytkownika
janinachrzan
Parkingowy przed studiem nagrań

Janina Chrzan

#1 Post autor: janinachrzan » ndz sie 11, 2019 20:22 pm

Awatar użytkownika
qnebra
Z oscarową nominacją

Re: Janina Chrzan

#2 Post autor: qnebra » ndz sie 11, 2019 22:54 pm

1. Urocze, choć też za bardzo chaotyczne. Tak jakbyś chciała wrzucić milion pomysłów do jednego utworu, przez co żaden z nich nie mógł zabrzmieć w pełni.

2. Lepiej, jedna konkretna idea.

3. Gdzieś w 2/3 długości się rozłazi, choć tu powiedzmy da się to spokojnie przetrwać. Nie takie kolosy muzyczne członkowie tego forum byli w stanie przetrwać, więc te dwanaście minut to łatwa sprawa ;) Sytuacja trochę podobna jak z pierwszym utworem, lecz tym razem postarałaś się, jak słychać, o większą spójność.

4. Stylistyka lat 80-tych brzmi tu na kilometr, choć mogłem się też przesłyszeć. Perkusja chaotyczna pod koniec, trochę jakby utwór swoje i perkusjonalia swoje, choć to łatwo wybronić za pomocą „taka była koncepcja”.

Awatar użytkownika
janinachrzan

#3 Post autor: janinachrzan » ndz sie 11, 2019 23:34 pm

Dzięki za wysłuchanie. :) Stylistyka lat 80-tych to dobry trop, bo próbowałam osiągnąć brzmienie w stylu moich ulubionych zespołów z dawniejszych czasów.

Awatar użytkownika
Mefisto
KameNewman

#4 Post autor: Mefisto » śr sie 14, 2019 13:28 pm

Całkiem niezłe. 1 i 3 kawałek za długie i, jak już napisano, rozłażą się, brak im spójności i troszkę przynudzają. 2 i 4 nieco klarowniejsze, przyjemniejsze w odbiorze. Generalnie dobry start - jest w tym jakiś zamysł i oby tak dalej.
Obrazek

Awatar użytkownika
janinachrzan

#5 Post autor: janinachrzan » śr sie 14, 2019 14:49 pm

Miło mi. :o Fajnie, że oceniliście, bo teraz wiem co poprawić.

ODPOWIEDZ