Co ostatnio oglądaliście?

W dzisiejszych czasach samym kinem człowiek nie żyje. Seriale zyskały w ostatnim czasie bardzo wielką rolę. Dlaczego więc nie mieć i specjalnego forum na ten temat?
Wiadomość
Autor
Awatar użytkownika
WhiteHussar
Nominowany do Emmy
Posty: 1504
Rejestracja: sob mar 02, 2013 23:31 pm
Lokalizacja: Rzeszów
Kontakt:

Re: SERIALE

#31 Post autor: WhiteHussar » wt maja 06, 2014 17:40 pm

A Kompania Braci , Pacyfik ? Dla interesujący się tą tematyką to nie ma lepszego filmu/serialu

Awatar użytkownika
Krzysiek
Nominacja do odkrycia roku
Posty: 1100
Rejestracja: śr gru 07, 2011 16:52 pm
Lokalizacja: Polkowice

Re: SERIALE

#32 Post autor: Krzysiek » wt maja 06, 2014 21:04 pm

i jeszcze "Czterej Pancerni i pies" :mrgreen:

"Pacyfik" mnie znużył "Kompania Braci" urzekła. Ale to sa seriala zamknięte. A wszystko to co kręcą teraz w stylu 24h czy inne jest świetne, nowatorskie i jedynie brakuje czasu..... nawet jakbym nic nie robił tylko ogladał filmy i seriale to też brakowało by czasu :D

Awatar użytkownika
WhiteHussar
Nominowany do Emmy
Posty: 1504
Rejestracja: sob mar 02, 2013 23:31 pm
Lokalizacja: Rzeszów
Kontakt:

Re: SERIALE

#33 Post autor: WhiteHussar » wt maja 06, 2014 21:46 pm

Może i Pacyfik nie jest tak dobry jak Kompania Braci, ale jest warta uwagi. Po pierwszym oglądnięciu nie zrobiła na mnie szału. Za każdym kolejnym razem było coraz lepiej. W niektórych momentach ma lepszą niż Kompania Braci

Awatar użytkownika
bladerunner22
Zdobywca Oscara
Posty: 2803
Rejestracja: ndz sie 21, 2011 14:16 pm

Re: SERIALE

#34 Post autor: bladerunner22 » sob maja 10, 2014 12:55 pm

Templar pisze:Obejrzałem pierwsze 2 odcinki nowego sezonu 24 i powiem krótko - największy badass w historii powraca w wielkim stylu 8) Już nie mogę się doczekać kolejnych odcinków, tylko czemu jest ich tylko 12 tym razem? :( Ale mam nadzieję, że będą kolejne sezony już z 24 odcinkami. No i liczę, że wydadzą tym razem soundtrack, mogliby też dać wydać jakiś zestaw z sezonów 6-8, w szczególności z ósmego by się przydał. A w tym sezonie też pełno muzy, praktycznie od początku do końca coś leci i parę kawałków akcji naprawdę fajnych.

Zgadzam się wczoraj obejrzałem na kanale chomikuj, jestem pozytywnie nastawiony, co do samej koncepcji uważam, że 12 odcinków jest dobrym pomysłem, sezony 7 czy 8 dłużyły mi się niemiłosiernie przez zapychacze, nawet przerzuciłem kilka odcinków z ostatniego sezonu 4 lata temu. Chyba dzisiaj sobie powrócę do sezonu 5 tego 8) . Pozdro dla fanów Jacka Bauera 8)
Jedna z najpiękniejszych piosenek Lady Pank :

''Zabić Strach''

Awatar użytkownika
Templar
+ W.A. Mozart +
Posty: 9848
Rejestracja: wt sie 02, 2011 19:48 pm
Lokalizacja: Warsaw City
Kontakt:

Re: SERIALE

#35 Post autor: Templar » sob maja 10, 2014 15:57 pm

bladerunner22 pisze:Pozdro dla fanów Jacka Bauera 8)
Jack wymiata 8) W sumie 24 to mój ulubiony serial, praktycznie mógłbym go oglądać codziennie i chyba nigdy mi się nie znudzi, często sobie puszczam wszystkie stare sezony po kolei. Fajny tribute dla Jacka:

http://www.youtube.com/watch?v=783zmUqedDk
Obrazek

"Problem z cytatami w internecie jest taki, że ludzie natychmiast wierzą w ich prawdę" - Abraham Lincoln

http://www.lastfm.pl/user/iTemplar

Awatar użytkownika
bladerunner22
Zdobywca Oscara
Posty: 2803
Rejestracja: ndz sie 21, 2011 14:16 pm

Re: SERIALE

#36 Post autor: bladerunner22 » śr maja 14, 2014 00:00 am

poleciał i 3 no ciekawie się to zapowiada muszę przyznać
Jedna z najpiękniejszych piosenek Lady Pank :

''Zabić Strach''

Awatar użytkownika
Adam
Jan Borysewicz
Posty: 58190
Rejestracja: wt lis 24, 2009 19:02 pm

Re: SERIALE

#37 Post autor: Adam » sob maja 24, 2014 23:07 pm

czy ktoś oglądał serial Ray Donovan ze Szraiberem w roli głównej? dobre to to?
#FUCKVINYL

Awatar użytkownika
Adam
Jan Borysewicz
Posty: 58190
Rejestracja: wt lis 24, 2009 19:02 pm

Re: SERIALE

#38 Post autor: Adam » pt lip 18, 2014 09:50 am

ponawiam pytanie bo 2 sezon się zaczął :P

i drugie pytanie - jaka grupa robi suby do Tyranta? na n24 były do 3 odcinków, potem do 3 usunęli i cisza, a za chwile już e05 będzie...
#FUCKVINYL

Awatar użytkownika
Adam
Jan Borysewicz
Posty: 58190
Rejestracja: wt lis 24, 2009 19:02 pm

Re: SERIALE

#39 Post autor: Adam » pt lip 18, 2014 22:37 pm

Templar, help :(
#FUCKVINYL

Awatar użytkownika
swordfish
Zdobywca Oscara
Posty: 2837
Rejestracja: śr gru 01, 2010 11:44 am
Lokalizacja: Polska

Re: SERIALE

#40 Post autor: swordfish » ndz lip 20, 2014 19:27 pm

Adam pisze:czy ktoś oglądał serial Ray Donovan ze Szraiberem w roli głównej? dobre to to?
Zacząłem oglądać, jestem po 2. odcinkach 1. sezonu. Pojedynek aktorski Lieva Schreibera i Johna Voighta. Nie są to jednak wielkie kreacje, to taka typowa rzemieślnicza rutyna dobrych aktorów. Źle nie jest, ale zachwytów większych nie ma.

Scenariusz na razie nie powala mnie na ziemię. Ten serial mogę określić mianem "zagryzka do piwa".

Z ekranu wieje nudą. Dużo scen przegadanych. Jedyny plus to smaczki w stylu postacie wzorowane na obecnych gwiazdach i producentach hollywood. I można pobawić się w odczytywanie postaci. Czy Stu Feldman jest Jerrym Bruckheimerem? Czy Ashley Rucker to Miley Cyrus?

Awatar użytkownika
bladerunner22
Zdobywca Oscara
Posty: 2803
Rejestracja: ndz sie 21, 2011 14:16 pm

Re: SERIALE

#41 Post autor: bladerunner22 » pn lip 21, 2014 17:05 pm

no i 9 sezon 24 chyba rozczarował jednak. Owszem miał swoje momenty jak wyrzucenie Al-Hazari przez okno, kilka scen tortur w starym stylu, czy śmierć Audrey, ale to za mało,brakuje serialowi już tej bożej iskry, którą miał do 5 sezonu, czyli i tak stosunkowo długo. No i Ivone Strachowsky to jednak nawet nie Renee Walker z ostatnich sezonów...
Jedna z najpiękniejszych piosenek Lady Pank :

''Zabić Strach''

Awatar użytkownika
Templar
+ W.A. Mozart +
Posty: 9848
Rejestracja: wt sie 02, 2011 19:48 pm
Lokalizacja: Warsaw City
Kontakt:

Re: SERIALE

#42 Post autor: Templar » pn lip 21, 2014 17:08 pm

Rozczarował? Mnie się bardzo podobał, powrót starego dobrego Jacka, który z terrorystami się nie pierdoli 8) Mam nadzieję, że powstanie 10. sezon i najlepiej to pełny, 24-odcinkowy sezon.
Obrazek

"Problem z cytatami w internecie jest taki, że ludzie natychmiast wierzą w ich prawdę" - Abraham Lincoln

http://www.lastfm.pl/user/iTemplar

Awatar użytkownika
Adam
Jan Borysewicz
Posty: 58190
Rejestracja: wt lis 24, 2009 19:02 pm

Re: SERIALE

#43 Post autor: Adam » pn lip 21, 2014 21:45 pm

Templar, Tyrant, help :(
#FUCKVINYL

Awatar użytkownika
Templar
+ W.A. Mozart +
Posty: 9848
Rejestracja: wt sie 02, 2011 19:48 pm
Lokalizacja: Warsaw City
Kontakt:

Re: SERIALE

#44 Post autor: Templar » pn lip 21, 2014 23:43 pm

Widzę, że na Addic7ed są jakieś polskie napisy (prawie na samym dole są "Polish"):

http://www.addic7ed.com/serie/Tyrant/1/ ... the_Father

i do trzeciego odcinka też są, na górze musisz sobie zmienić na trzeci.

A tak w ogóle to polecam sobie zainstalować Napiprojekt, tam Ci automatycznie wyszukuje napisy do filmów i jak jakieś zostały stworzone (bo zdarzają się seriale, do których nigdzie nie ma napisów i chyba nikt ich nie tłumaczy, wtedy pozostają angielskie napisy z Addic7ed :P) to na 99% tam będą.
Obrazek

"Problem z cytatami w internecie jest taki, że ludzie natychmiast wierzą w ich prawdę" - Abraham Lincoln

http://www.lastfm.pl/user/iTemplar

Awatar użytkownika
Templar
+ W.A. Mozart +
Posty: 9848
Rejestracja: wt sie 02, 2011 19:48 pm
Lokalizacja: Warsaw City
Kontakt:

Re: SERIALE

#45 Post autor: Templar » pn gru 15, 2014 15:44 pm

Pozamiatali w ostatnim odcinku Homeland, a już myślałem, że lepszej akcji niż w końcówce 9. odcinka to już w tym sezonie nie będzie. Ogólnie miałem wątpliwości co do tego sezonu i uważałem, że na trzecim powinni serial zakończyć, ale obecnie uważam, że to jeden z najlepszych, no jeszcze zobaczymy za tydzień jak go zakończą i chyba będę wyczekiwał tego 5. sezonu, który potwierdzili niedawno.
Obrazek

"Problem z cytatami w internecie jest taki, że ludzie natychmiast wierzą w ich prawdę" - Abraham Lincoln

http://www.lastfm.pl/user/iTemplar

ODPOWIEDZ