Platformy Streamingowe

W dzisiejszych czasach samym kinem człowiek nie żyje. Seriale zyskały w ostatnim czasie bardzo wielką rolę. Dlaczego więc nie mieć i specjalnego forum na ten temat?

Twoja Ulubiona Platforma Streamingowa

APPLE TV+
0
Brak głosów
CANAL+
0
Brak głosów
DISNEY+
1
11%
HBO MAX
4
44%
NETFLIX
2
22%
PLAYER
0
Brak głosów
PRIME VIDEO (AMAZON)
1
11%
INNA (W komentarzu napisz jaka)
1
11%

Liczba głosów: 9

Wiadomość
Autor
Awatar użytkownika
swordfish
Zdobywca Oscara

Re: Platformy Streamingowe

#16 Post autor: swordfish » sob lis 12, 2022 19:22 pm

Patrząc na jakość techniczną to zdecydowanie prym prowadzi AppleTV+, Disney+ i Netflix. Tuż za nimi Prime Video i HBO Max. Najsłabiej jest w Viaplay i w Canal+.
Jeśli chodzi o zawartość merytoryczną, to najwyżej oceniam HBO Max. Co poniedziałek premiera ich flagowego HBO Original. Wcześniej był to „LA Lakers” i „Westworld”, teraz „White Lotus”. Po za tym kino światowe i festiwalowe, tzw. premiery z Cinemaxa.
Netflix wrzuca bardzo dużo premier i często są robione bardzo tandetnie. Ale na szczęście mają perełki - ostatnio „Królowa”, „Wielka Woda” czy „Na Zachodzie bez zmian”.
Prime Video teraz przyciąga mnie „Peripheral” od twórców „Westworldu”. Cena za Amazona jest dumpingowa, więc prawie za darmo. 49 zł na rok daje ok. 4 zł na miesiąc. A treści wysokiej jakości bez liku.
Na Disney+ na siłę odcinanie kuponów od Marvela i Star Wars. Ten „She-Hulk” okazał się porażką, choć główną aktorkę można było polubić. Mają na szczęście perełki jak „Under The Banner Of Heaven” czy „Pam&Tommy”. Teraz widzę wjechał interesujący dokument „Wulkan miłości”, który był dwa-trzy miesiące temu w kinie. Disney+ można powiedzieć stoi wysoko z dokumentami. I oczywiście koniecznie warto obejrzeć „The Beatles: Get Back” Petera Jacksona. Rekonstrukcja koncertu na dachu Abbey Road. Rewelacyjnie zmontowane.

Awatar użytkownika
Mystery
James Horner

#17 Post autor: Mystery » pn lis 28, 2022 11:34 am

Do 2 grudnia można jeszcze skorzystać z linka na Apple TV+ na 2 miesiące za darmo od Seleny Gomez :wink: Dziś kończy mi się darmowy 3 miesięczny okres z PS4 i chyba sobie jeszcze przedłużę na te święta i nowy rok, m.in. 9 grudnia będzie ten nowy film z Willem Smithem "Emancipation", a sporo ciekawych seriali jeszcze na mnie czeka :wink:

Oczywiście potrzebny jest Apple ID i powiązana karta płatnicza.
https://redeem.apple.com/atvselena-emeia

Awatar użytkownika
Mystery
James Horner

#18 Post autor: Mystery » śr lis 30, 2022 12:41 pm

Koper pisze:
pt lis 11, 2022 12:37 pm
Wawrzyniec pisze:
czw lis 10, 2022 20:56 pm
I tego Hellraisera nowego. :mrgreen:
:lol: :lol: :lol:
Zapomniałem odpowiedzieć na te śmieszki :wink: Kontent Hulu/FX, u nas Star, to przede wszystkim masa świetnych i nagradzanych seriali, w tym roku zdobyli blisko 60 nominacji do Emmy i sporo też wygrali, m.in. Keaton za Dopesick czy Seyfried za The Dropout. Do tego mnóstwo kultowych klasyków Foxa i nowe tytuły takie jak Under the Banner of Heaven, Only Murders in the Building, Pam & Tommy, Orville, Candy, Reservation Dogs, The Bear, The Old Man, The Patient... wszystkie dostępne u nas tylko na Disney+ i to jest właśnie duży plus tej platformy, o który mi chodziło, a Hellraiser nawet tam nie trafił :wink:

Awatar użytkownika
Mystery
James Horner

#19 Post autor: Mystery » czw gru 08, 2022 21:36 pm

Mystery pisze:
pn lis 28, 2022 11:34 am
Do 2 grudnia można jeszcze skorzystać z linka na Apple TV+ na 2 miesiące za darmo od Seleny Gomez :wink: Dziś kończy mi się darmowy 3 miesięczny okres z PS4 i chyba sobie jeszcze przedłużę na te święta i nowy rok, m.in. 9 grudnia będzie ten nowy film z Willem Smithem "Emancipation", a sporo ciekawych seriali jeszcze na mnie czeka :wink:

Oczywiście potrzebny jest Apple ID i powiązana karta płatnicza.
https://redeem.apple.com/atvselena-emeia
Apple TV znów na 2 miesiące za darmo, tym razem od Willa Smitha :wink: Można skorzystać do 14 stycznia.
https://redeem.apple.com/emancipation-e ... s_offer_22

ODPOWIEDZ