Co ostatnio oglądaliście?

W dzisiejszych czasach samym kinem człowiek nie żyje. Seriale zyskały w ostatnim czasie bardzo wielką rolę. Dlaczego więc nie mieć i specjalnego forum na ten temat?
Wiadomość
Autor
Awatar użytkownika
Koper
Ennio Morricone
Kontakt:

Re: Co ostatnio oglądaliście?

#466 Post autor: Koper » pn sie 01, 2022 17:50 pm

Mystery pisze:
pn sie 01, 2022 14:53 pm
Boys 3 - 8+
Najlepszy sezon, Solider Boy rządzi 8)
Najlepszy... do ostatniego odcinka (1. i 2. sezon kończono znacznie lepiej).
A Soldier Boy fajny tylko... no właśnie... ostatni odcinek. :P
Mystery pisze:
Umbrella Academy 3 - 6-
Po dobrym pierwszym i słabszym drugim sezonie, nie miałem już większych oczekiwań, ale śledziło się nie najgorzej.
Logiki to chyba już tam za bardzo nie ma w tym wszystkim, ale dzięki bohaterom i niezłej realizacji fajnie się to ogląda, to prawda. Chociaż ta zmiana płci bohatera/-ki granego/j przez Page... słaby ten wątek. :P
Mystery pisze:
Paper Girls 1 - 6-
Nawet przyjemne, choć warstwa obyczajowa ciekawsza od sci-fi.
Jestem po 3 odcinkach i póki co potwierdzam. Sympatyczne bohaterki i fajnie się śledzi ich losy, natomiast te motywy SF (tych zwalczających się frakcji temporalnych) póki co tylko przeszkadzają. Chyba też budżetu zabrakło, bo na razie efekty i wszelkie futurystyczne elementy to wyglądają jak z jakiegoś serialu z lat 90. Potem lepiej będzie w tym aspekcie?

EDIT: OK, dokończyłem. Różnie z efektami (jeden robot fajny, pterodaktyl raczej nieszczególnie) i oczywiście jak zwykle zakończenie takie, że nic nie zakończono, będą ciągnąć kilka sezonów i trochę będzie słabo na koniec, jak dwudziestolatki będą grać dwunastolatki (już teraz przynajmniej jedna aktorka ma 15 lat). Poza tym siłą serialu była weryfikacja dziewczęcych marzeń o dorosłym życiu z tym, co zastały po podróży w czasie. Trochę już nie będzie na to przestrzeni w drugim sezonie.
"Hans Zimmer w tej chwili nic nie potrzebuje. (...) Ciebie też nie potrzebuje." - Paweł Stroiński

ODPOWIEDZ