Alexandre Desplat

Tutaj dyskutujemy w wątkach ogólnych o poszczególnych kompozytorach.
Wiadomość
Autor
Awatar użytkownika
Adam
Jan Borysewicz
Posty: 58191
Rejestracja: wt lis 24, 2009 19:02 pm

#61 Post autor: Adam » pt mar 26, 2010 19:13 pm

Koper pisze:Ale o Desplacie rozmawiamy, musisz od razu Hansa w to mieszać? :)
bo wplotłeś tam słusznie stwierdzenie o największym fanboju Hansa ;-) czyli to nie ode mnie się zwrot pojawił :P
#FUCKVINYL

Awatar użytkownika
Wawrzyniec
Hans Zimmer
Posty: 33788
Rejestracja: sob lip 12, 2008 02:00 am
Kontakt:

#62 Post autor: Wawrzyniec » pt mar 26, 2010 19:14 pm

Koper pisze:Jeden z najlepszych tematów ostatnich lat, dla nadwornego Fanboy'a Hansa na naszym forum jest mało wyrazisty i ogólnie do chrzanu. Ktoś coś jeszcze by chciał dodać? ;)
Tendencyjnie sformułowane pytanie. Przecież to jasne, że nikt nie napisze nic innego i będzie "Wawrzyniec - EPIC FAIL" :wink:
#WinaHansa #IStandByDaenerys

Awatar użytkownika
Koper
Ennio Morricone
Posty: 26132
Rejestracja: pn mar 06, 2006 22:16 pm
Lokalizacja: Zielona Góra
Kontakt:

#63 Post autor: Koper » pt mar 26, 2010 19:15 pm

Adam Krysiński pisze:bo wplotłeś tam słusznie stwierdzenie o największym fanboju Hansa ;-) czyli to nie ode mnie się zwrot pojawił :P
Bo nie chciałem powtarzać 'Wawrzyniec'. :) Ale do samego Hansa jako takiego się nie odnosiłem. :)
"Hans Zimmer w tej chwili nic nie potrzebuje. (...) Ciebie też nie potrzebuje." - Paweł Stroiński

Awatar użytkownika
Koper
Ennio Morricone
Posty: 26132
Rejestracja: pn mar 06, 2006 22:16 pm
Lokalizacja: Zielona Góra
Kontakt:

#64 Post autor: Koper » pt mar 26, 2010 19:16 pm

Wawrzyniec pisze:Tendencyjnie sformułowane pytanie. Przecież to jasne, że nikt nie napisze nic innego i będzie "Wawrzyniec - EPIC FAIL" :wink:
Możesz bronić swoich racji. With a little help from your friends nawet. :P
"Hans Zimmer w tej chwili nic nie potrzebuje. (...) Ciebie też nie potrzebuje." - Paweł Stroiński

Awatar użytkownika
Adam
Jan Borysewicz
Posty: 58191
Rejestracja: wt lis 24, 2009 19:02 pm

#65 Post autor: Adam » pt mar 26, 2010 19:16 pm

Wawrzyniec pisze:Przecież to jasne, że nikt nie napisze nic innego
jasne że Hansu czegoś takiego nie napisze, a czy nikt inny to bym polemizował ostro :D
#FUCKVINYL

Awatar użytkownika
Koper
Ennio Morricone
Posty: 26132
Rejestracja: pn mar 06, 2006 22:16 pm
Lokalizacja: Zielona Góra
Kontakt:

#66 Post autor: Koper » pt mar 26, 2010 19:17 pm

Adam Krysiński pisze:jasne że Hansu czegoś takiego nie napisze, a czy nikt inny to bym polemizował ostro :D
lekki FAIL ;) miało nie być o Hansie :P
"Hans Zimmer w tej chwili nic nie potrzebuje. (...) Ciebie też nie potrzebuje." - Paweł Stroiński

bladerunner

#67 Post autor: bladerunner » pt mar 26, 2010 19:19 pm

Adam się gubi w zeznaniach.

Awatar użytkownika
Adam
Jan Borysewicz
Posty: 58191
Rejestracja: wt lis 24, 2009 19:02 pm

#68 Post autor: Adam » pt mar 26, 2010 19:27 pm

Koper pisze:Możesz bronić swoich racji. With a little help from your friends nawet. :P
propo epic fail.. Wawrzyniec with a little help from friends tworzył efekty dźwiękowe do Szerloka, bo Hansowi nie wystarczył odgłos dewastowanego fortepianu.. ;-);-)

http://www.youtube.com/watch?v=T6NMsFH5 ... r_embedded

pytanie czy to Wawrzyniec siedział w środku ;-);-)
#FUCKVINYL

Awatar użytkownika
Wawrzyniec
Hans Zimmer
Posty: 33788
Rejestracja: sob lip 12, 2008 02:00 am
Kontakt:

#69 Post autor: Wawrzyniec » pt mar 26, 2010 19:29 pm

Bardziej na poważnie to jednak uważam to za nie fair zagrywkę, że w to wszystko wmieszaliście Zimmera :( Teraz to oczywiście rysuje się obraz jacy to fani Hansa Zimmera są ograniczeni. I zaraz będziemy mieli Alexandre Desplat wielki kompozytor, artysta i Hans Zimmer, wyrobnik, któremu się poszczęściło.
Jakby co to beze mnie taką "dyskusję" proszę prowadzić.
#WinaHansa #IStandByDaenerys

Awatar użytkownika
Koper
Ennio Morricone
Posty: 26132
Rejestracja: pn mar 06, 2006 22:16 pm
Lokalizacja: Zielona Góra
Kontakt:

#70 Post autor: Koper » pt mar 26, 2010 20:38 pm

Zimmera to tylko Adam wszędzie miesza. :P
Adam Krysiński pisze:http://www.youtube.com/watch?v=T6NMsFH5 ... r_embedded

pytanie czy to Wawrzyniec siedział w środku ;-);-)
No i potem nie słyszał chłopak tematu w "Lust, Caution". :D
"Hans Zimmer w tej chwili nic nie potrzebuje. (...) Ciebie też nie potrzebuje." - Paweł Stroiński

Awatar użytkownika
Wawrzyniec
Hans Zimmer
Posty: 33788
Rejestracja: sob lip 12, 2008 02:00 am
Kontakt:

#71 Post autor: Wawrzyniec » pt mar 26, 2010 21:59 pm

Jak widzę to po za Waszą dwójką, mnie jeszcze nikt nie potępił. A po za tym skoro ten temat jest taki dobry, to jakim prawem go tak szybko zapomniałem? Ale pomińmy już temat, którego nie mam zamiaru krytykować. Po prostu cały score, jako całość była dla mnie bardzo ciężka do słuchania. I szczerze to naprawdę odetchnąłem z ulgą, kiedy skończyłem tę muzykę słuchać. Zachwalany "Benjamin Button" też mnie jakoś nie porwał, a naprawdę nie raz go słuchałem i dawałem mu sporo szans. "Coco-Chanel" też mną nie zachwyciła. "Dziewczyna z Perłą" to chyba pomijając "Ghost Writera" jedyna praca Desplata, która mnie jakoś zainteresowała, jak i też ciekawym tematem. Ale wiadomo daleki jestem od rozpływania się nad nią. Taki już jestem i nic na to nie zmienię, ale jestem gotowy przyjąć każdą konstruktywną krytykę, jeżeli będzie ona uzasadniona i nie będzie podtrzymana pewnym kompozytorem, które bardzo lubię i cenię.
#WinaHansa #IStandByDaenerys

Awatar użytkownika
Adam
Jan Borysewicz
Posty: 58191
Rejestracja: wt lis 24, 2009 19:02 pm

#72 Post autor: Adam » ndz mar 28, 2010 09:54 am

Wawrzyniec pisze:Jak widzę to po za Waszą dwójką, mnie jeszcze nikt nie potępił..
bo już nikt poza nami nie ma do Ciebie siły ;-)
#FUCKVINYL

Awatar użytkownika
Marek Łach
+ Jerry Goldsmith +
Posty: 5671
Rejestracja: śr maja 04, 2005 16:30 pm
Lokalizacja: Kraków

#73 Post autor: Marek Łach » pn mar 29, 2010 00:16 am

Zastanawiałem się, w którym wątku umieścić post, który wprowadzi mnie do elitarnego grona tysięczników :D

A niech będzie - Wong Chia Chi's Theme to najlepszy temat, jaki słyszałem od Wyznań gejszy i Munich ;)

Awatar użytkownika
Wawrzyniec
Hans Zimmer
Posty: 33788
Rejestracja: sob lip 12, 2008 02:00 am
Kontakt:

#74 Post autor: Wawrzyniec » pn mar 29, 2010 14:06 pm

Dobra, dobra widzę swój błąd. To może jeszcze do kompletu inni użytkownicy się tutaj wypowiedzą. Może Babuch, Mystery, Ele, Bucholc...? kto chętny? :wink:
#WinaHansa #IStandByDaenerys

Awatar użytkownika
Bucholc Krok
Jean-Baptiste Lully
Posty: 17506
Rejestracja: wt wrz 16, 2008 20:21 pm
Lokalizacja: Golden Age

#75 Post autor: Bucholc Krok » pn mar 29, 2010 15:48 pm

Wawrzyniec pisze:To może jeszcze do kompletu inni użytkownicy się tutaj wypowiedzą. Może Babuch, Mystery, Ele, Bucholc...? kto chętny? :wink:
A jaki temat aktualnie w wątku obowiązuje, bo go nie śledzę.. :?: :)
"Wszyscy się koncentrują na tej wymianie słów z Lechem Wałęsą, który jest niesłychanie szybki, jeżeli chodzi o riposty, i tutaj ma taki intelekt najwyższych lotów" Rafał "Rafaello" Trzaskowski, prezydęt Warszawy

ODPOWIEDZ