Natalie Holt

Tutaj dyskutujemy w wątkach ogólnych o poszczególnych kompozytorach.
Wiadomość
Autor
Awatar użytkownika
Koper
Ennio Morricone
Posty: 26132
Rejestracja: pn mar 06, 2006 22:16 pm
Lokalizacja: Zielona Góra
Kontakt:

Re: Natalie Holt

#31 Post autor: Koper » czw sie 04, 2022 19:52 pm

No, jak liczysz emerytów to na pewno. :P
"Hans Zimmer w tej chwili nic nie potrzebuje. (...) Ciebie też nie potrzebuje." - Paweł Stroiński

Awatar użytkownika
Wawrzyniec
Hans Zimmer
Posty: 33788
Rejestracja: sob lip 12, 2008 02:00 am
Kontakt:

Re: Natalie Holt

#32 Post autor: Wawrzyniec » pt sie 05, 2022 21:38 pm

Chyba muszę coś wyjaśnić o co chodzi z tą #SiłaKobiety. Swego czasu hp-gof promował Transatlantyk kiedy właśnie motywem festiwalu były kobiety w kinie z tym hashtagiem. I tak tym spamował, że się przyjęło to do żargonu forum.

Oczywiście że są lamy wśród mężczyzn kompozytorów, co nie znaczy że i w ramach równouprawnienia nie ma ich wśród kobiet. Zresztą niech Bogusław Linda się w tej materii wypowie:
https://kultura.gazeta.pl/kultura/7,114 ... =BoxOpImg9
Kultura
Kultura
Wiadomości
Bogusław Linda o poprawności politycznej w kinie: To jest totalna głupota. Po ch*ja te podziały?
Bogusław Linda o poprawności politycznej w kinie: To jest totalna głupota. Po ch*ja te podziały?
Oprac. Justyna Bryczkowska
05.08.2022 11:18
Bogusław Linda rzadko udziela wywiadów, ale jak już to zrobi, to zdecydowanie nie przebiera w słowach i bez ogródek mówi, co myśli. Tak też było podczas 22. Festiwalu Filmowego Nowe Horyzonty. Aktor porozmawiał z reporterką wrocławskiego Radia RAM i w ciągu kilku minut zdążył przyznać, że jego zdaniem kobiece ruchy w kinie niekoniecznie są pozytywnym zjawiskiem oraz że "nie znosi poprawności politycznej". Oczywiście zrobił to chwilami niecenzuralnie.
87
Posłuchaj artykułu

Aktor Bogusław Linda
5
Fot. Marcin Stępień / Agencja Wyborcza.pl

OTWÓRZ GALERIĘ
REKLAMA

Podczas tegorocznego festiwalu Nowe Horyzonty zorganizowana została pierwsza w Polsce retrospektywa twórczości Agnieszki Holland. W jej programie znalazły się filmy "Gorączka" i "Kobieta samotna", w których zagrał Bogusław Linda. Aktor w związku z udziałem w filmowej imprezie udzielił wywiadu wrocławskiemu Radiu RAM. W trakcie rozmowy zapytany został, dlaczego ta retrospektywa powstała dopiero teraz i czy jego zdaniem ma to związek z inicjatywą Karoliny Pasternak, która napisała biografię reżyserki na nowo.

REKLAMA

Zobacz wideo
Linda, Bregovic i Pasikowski stworzyli najprawdziwszy film o szpiegach

Linda o ruchach kobiecych i poprawności politycznej: Po ch*ja te podziały?
- Myślę, że w tej chwili działają kobiece ruchy, takie jak #MeToo i tak dalej. To wszystko działa razem. I to, że Agnieszka nie boi się mówić o swoich poglądach, to, że jest ostrą kobietą i bardzo prawą, to, że zawsze bez względu na konsekwencje stawała za tymi, którzy są pokrzywdzeni. Oczywiście, mówię tu banały, ale dlatego myślę, że w tym popiep**onym teraz kraju powstał festiwal, którego Agnieszka ze swoją córką raptem są bohaterkami. To jest zajebiste i nie mam nic więcej do dodania - przeanalizował sytuację Bogusław Linda.

REKLAMA

Więcej ciekawych treści znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl

Prowadząca rozmowę Ksenia Pletnova pociągnęła temat kobiecych ruchów w kinie i zapytała Bogusława Lindę, czy uważa, że wpływają one na kinematografię i w jaki sposób tworzą nowe kino. Na to aktor odpowiedział prosto z mostu:

Absolutnie tak, choć niekoniecznie sądzę, że to dobrze. Uważam, że to jest totalna głupota. Tak jak jest w USA, że przy Oscarze muszą być nominacje dla kobiet i muszą być nominacje dla Murzynów, czy też czarnych, czy ch*j, nie wiem, jak tam się ich nazywa, jak poprawnie politycznie w tej chwili mówić. Dlaczego?
Zaraz potem zaczął tłumaczyć swoją perspektywę: - Jeżeli mówimy o wolności, to wolność polega na tym, że nie musimy wymuszać, żeby jakaś kobieta musiała być. Jak będzie dobra tak jak Agnieszka [Holland - przyp. red.], to super. Ale jak jest słaba, to dlaczego ją tam wpychać? Tylko dlatego, że jest poprawność polityczna? Nie znoszę poprawności politycznej - przyznał. I zdecydowanie podkreślił:

Jeżeli nie jesteśmy szowinistami, po co jest podział na kobiety i mężczyzny? Ja uważam, że niczym się nie różnimy, więc po ch*ja ten podział? Ja nawet uważam, że jesteście dużo lepsze i fajniejsze niż faceci, ale o tym nie mówię głośno, ponieważ nie mogę, więc mówię, że jesteśmy na równi
Plus te wszystkie wspomniane lamy miały kilka niezłych score'ów. Natalie Holt miala jednego Lokiego i tragicznie złego Kenobiego, którego nie ukrywakmy, nie dostała ze względu na talent.
#WinaHansa #IStandByDaenerys

Awatar użytkownika
Koper
Ennio Morricone
Posty: 26132
Rejestracja: pn mar 06, 2006 22:16 pm
Lokalizacja: Zielona Góra
Kontakt:

Re: Natalie Holt

#33 Post autor: Koper » sob sie 06, 2022 16:43 pm

Wawrzyniec pisze:
pt sie 05, 2022 21:38 pm
Natalie Holt miala jednego Lokiego i tragicznie złego Kenobiego, którego nie ukrywakmy, nie dostała ze względu na talent.
Wawrzyniec pisze:
pt sie 05, 2022 21:38 pm
Zresztą niech Bogusław Linda się w tej materii wypowie:

youtu.be/D0MUyvz3rPs
"Hans Zimmer w tej chwili nic nie potrzebuje. (...) Ciebie też nie potrzebuje." - Paweł Stroiński

Awatar użytkownika
Adam
Jan Borysewicz
Posty: 58191
Rejestracja: wt lis 24, 2009 19:02 pm

Re: Natalie Holt

#34 Post autor: Adam » pn sie 15, 2022 09:44 am

28 min video wywiad:


youtu.be/9Yh0VHKtIUQ
#FUCKVINYL

Awatar użytkownika
Adam
Jan Borysewicz
Posty: 58191
Rejestracja: wt lis 24, 2009 19:02 pm

Re: Natalie Holt

#35 Post autor: Adam » wt sie 16, 2022 18:32 pm

Batgirl - 90 minut muzyki jest napisane, pracowała od roku nad tym, zimą była na planie zdjęciowym. To info z nowego wywiadu w Variety - https://variety.com/2022/film/news/batg ... Rkr_vDLAo0
#FUCKVINYL

Awatar użytkownika
Koper
Ennio Morricone
Posty: 26132
Rejestracja: pn mar 06, 2006 22:16 pm
Lokalizacja: Zielona Góra
Kontakt:

Re: Natalie Holt

#36 Post autor: Koper » wt sie 16, 2022 18:52 pm

Na pewno jest czego żałować, bo pewnie równie zajebista muza jak do ObiWana. :P
"Hans Zimmer w tej chwili nic nie potrzebuje. (...) Ciebie też nie potrzebuje." - Paweł Stroiński

Awatar użytkownika
Wawrzyniec
Hans Zimmer
Posty: 33788
Rejestracja: sob lip 12, 2008 02:00 am
Kontakt:

Re: Natalie Holt

#37 Post autor: Wawrzyniec » śr sie 17, 2022 10:12 am

Może prowadzić kampanię, aby to wydać jak Zack Snyder i Junkie XL.:)
Koper pisze:
wt sie 16, 2022 18:52 pm
Na pewno jest czego żałować, bo pewnie równie zajebista muza jak do ObiWana. :P
Dlatego też skrzypce na których gram są bardzo małe i brzmią równie sztucznie jak na soundtracku do Obi-Wana.
#WinaHansa #IStandByDaenerys

Awatar użytkownika
qnebra
Zdobywca Oscara
Posty: 2981
Rejestracja: pn mar 11, 2013 12:28 pm
Lokalizacja: Zadupie Mordoru

Re: Natalie Holt

#38 Post autor: qnebra » śr sie 17, 2022 10:18 am

Tylko jedyny sposób by to wydać i by nie było zysków z tego, to dosłownie puszczenie na torrenty. Nie mogą nic na tym filmie zarobić by odpisać go od podatku.

Awatar użytkownika
Koper
Ennio Morricone
Posty: 26132
Rejestracja: pn mar 06, 2006 22:16 pm
Lokalizacja: Zielona Góra
Kontakt:

Re: Natalie Holt

#39 Post autor: Koper » śr sie 17, 2022 12:54 pm

A Adam co tak promuje tę panią, wpadła mu w oko czy co? :P
"Hans Zimmer w tej chwili nic nie potrzebuje. (...) Ciebie też nie potrzebuje." - Paweł Stroiński

Awatar użytkownika
Wawrzyniec
Hans Zimmer
Posty: 33788
Rejestracja: sob lip 12, 2008 02:00 am
Kontakt:

Re: Natalie Holt

#40 Post autor: Wawrzyniec » czw sie 18, 2022 09:48 am

Tak jak myślenie penisem jest częstym zjawiskiem wśród mężczyzn, nie ukrywam, że podobnie jest i ze słuchaniem penisem. Ale nie wiem czy Marek określiłby takie podejście jako profesjonalne i merytoryczne? :wink:
#WinaHansa #IStandByDaenerys

Awatar użytkownika
Adam
Jan Borysewicz
Posty: 58191
Rejestracja: wt lis 24, 2009 19:02 pm

Re: Natalie Holt

#41 Post autor: Adam » czw sie 18, 2022 13:46 pm

Koper pisze:
śr sie 17, 2022 12:54 pm
A Adam co tak promuje tę panią, wpadła mu w oko czy co? :P
dobry milf nie jest zły :P
a tak szczerze, to staram się być przeciwwagą dla Wawrzyna, który stale wrzuca coś o Balfie :D
#FUCKVINYL

Awatar użytkownika
Koper
Ennio Morricone
Posty: 26132
Rejestracja: pn mar 06, 2006 22:16 pm
Lokalizacja: Zielona Góra
Kontakt:

Re: Natalie Holt

#42 Post autor: Koper » czw sie 18, 2022 20:12 pm

Ale ona to taki "Balfe w spódnicy", tylko się nie rozkręciła jeśli chodzi o ilość scorów jeszcze. :D
"Hans Zimmer w tej chwili nic nie potrzebuje. (...) Ciebie też nie potrzebuje." - Paweł Stroiński

Awatar użytkownika
Wawrzyniec
Hans Zimmer
Posty: 33788
Rejestracja: sob lip 12, 2008 02:00 am
Kontakt:

Re: Natalie Holt

#43 Post autor: Wawrzyniec » sob sie 20, 2022 13:39 pm

Jeszcze, wszystko w swoim czasie. W rozrachunku nikt nie będzie patrzył jaka była muzyka do Kenobiego, ale w CW już brzmi to dumnie.

Plus nie dramatyzmu, że ja cały czas wrzucam coś Balfe. Nie wspominając, że to ciekawa taktyka, skoro ja niby promuję kupy, to dla równowagi wrzucimy inne kupy. Tym bardziej czy w rozrachunku kupa nie pozostaje kupą? :?
#WinaHansa #IStandByDaenerys

ODPOWIEDZ